REFRESH

Football » Today » All Games

advertisement

ALGERIA: Ligue 1

20:00USM Alger - Mlila -:-

ARGENTINA: Torneo Federal A

01:45Atletico Parana - CDJU Gualeguaychu -:-
02:00Crucero del Norte - Chaco For Ever -:-
02:00San Lorenzo Alem - Sportivo Belgrano -:-
02:00Sportivo Las Parejas - Defensores Belgrano VR -:-
02:15Estudiantes Rio Cuarto - Sportivo Estudiantes -:-
02:15Gimnasia E.R. - Union Sunchales -:-
02:30Deportivo Maipu - Huracan Las Heras -:-
02:30Sarmiento Resistencia - San Martin Formosa -:-
03:00Antoniana - Gimnasia y Tiro -:-

ASIA: AFC Championship U16

10:30Malaysia U16 - Tajikistan U16 -:-
14:45Japan U16 - Thailand U16 -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Clausura

01:30San Jose - Nacional Potosi -:-
02:30The Strongest - U. Sucre -:-
02:30Wilstermann - Aurora -:-
21:00Guabira - Bolivar -:-
00:15Real Potosi - Oriente Petrolero -:-

BRAZIL: Brasileiro U20 - Second stage

02:00Palmeiras U20 - Internacional U20 -:-
02:00Vitoria U20 - Corinthians U20 -:-
advertisement

CANADA: U Sports

01:00Trent - UOIT -:-

CHINA: Jia League

13:30Shanghai Shenxin - Dalian Transcend -:-

COLOMBIA: Torneo Aguila

02:30Cortulua - Cartagena -:-
22:00Barranquilla - Tigres -:-

COLOMBIA: Copa Aguila

02:30Junior - Atl. Nacional -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

03:00Santa Tecla - FAS -:-
03:30Alianza FC - Aguila -:-

ENGLAND: Premier League International Cup

20:00Brighton U23 - Everton U23 -:-

ENGLAND: WSL 1 Women

20:00Everton W - Manchester City W -:-

ENGLAND: WSL 2 Women

20:00Manchester United W - Sheffield Utd W -:-

ESTONIA: Esiliiga

16:30Elva - Flora U21 -:-
18:00Keila JK - Levadia U21 -:-
18:00Nomme Kalju U21 - Santos Tartu -:-
18:00Tallinna Kalev U21 - Tartu Welco -:-

ESWATINI: MTN Premier League

18:30Royal Leopards - Vovovo -:-
18:30Tambuti - Mbabane Citizens -:-
20:30Matsapha United - Manzini Wanderers -:-
18:30Manzini Sea Birds - Manzini Sundowns -:-
18:30Mbabane Swall. - Young Buffaloes -:-
20:30Malanti Chiefs - Mbabane Highlanders -:-
20:30Moneni Pirates - Green M. -:-

EUROPE: Europa League - Group Stage

18:55Akhisar Genclik Spor - Krasnodar -:-
18:55Besiktas - Sarpsborg 08 -:-
18:55Dyn. Kyiv - FC Astana -:-
18:55Genk - Malmo FF -:-
18:55Lazio - Apollon -:-
18:55Marseille - Eintracht Frankfurt -:-
18:55MOL Vidi - BATE -:-
18:55PAOK - Chelsea -:-
18:55Rapid Vienna - Spartak Moscow -:-
18:55Rennes - Jablonec -:-
18:55Sevilla - St. Liege -:-
18:55Villarreal - Rangers -:-
21:00AEK Larnaca - Zurich -:-
21:00Arsenal - Vorskla Poltava -:-
21:00Celtic - Rosenborg -:-
21:00Dudelange - AC Milan -:-
21:00D. Zagreb - Fenerbahce -:-
21:00FC Copenhagen - Zenit Petersburg -:-
21:00Ludogorets - Bayer Leverkusen -:-
21:00Olympiakos Piraeus - Betis -:-
21:00RB Leipzig - Salzburg -:-
21:00Slavia Prague - Bordeaux -:-
21:00Sporting - Qarabag -:-
21:00Trnava - Anderlecht -:-

EUROPE: Euro U17 Women - First stage

11:00Bosnia & Herzegovina U17 W - Hungary U17 W -:-
15:30France U17 W - FYR Macedonia U17 W -:-

FINLAND: Ykkonen

17:30Haka - KPV Kokkola -:-
17:30JJK Jyvaskyla - KTP -:-

FRANCE: National

20:30Boulogne - Avranches -:-

GEORGIA: Georgian Cup

13:30Gardabani - Shukura -:-
13:30Liakhvi Tskhinvali - Meta -:-
13:30WIT Georgia 2 - Gagra -:-

HUNGARY: NB I Women

20:00MTK Hungaria W - Ferencvaros W -:-

ICELAND: Division 2

18:30Huginn - Volsungur -:-

INDONESIA: Liga 2

10:30Gresik - Kalteng Putra -:-
10:30PSS Sleman - Balikpapan -:-
11:00Madura FC - Semeru Fc Lumajang -:-
11:00PSBS Biak Numfor - Persiwa Wamena -:-

JAMAICA: Premier League

22:30UWI - Harbour View -:-

JORDAN: Premier League

16:00Al Hussein - Al Sareeh -:-
18:30Al Buqaa - That Ras -:-

LITHUANIA: A Lyga

17:00Trakai - Palanga -:-

LITHUANIA: I Lyga

15:30Zalgiris 2 - Koralas Klaipeda -:-

MALTA: Division 1

19:00Zejtun Corinthians - Santa Lucia -:-

NICARAGUA: Primera Division - Apertura

23:00Chinandega - Juventus Managua 0:1
23:00Ocotal - Managua FC 2:5
03:00Esteli - Diriangen -:-
03:00Real Madriz - UNAN-Managua -:-

NIGERIA: NNL

17:00Abia Comets - Shooting Stars -:-
17:00ABS - Mighty Jets -:-
17:00Crown FC - Delta Force -:-
17:00Nigeria Airforce FC - Aklosendi -:-
17:00Nnewi - Dynamite Force -:-
17:00Sokoto - Jigawa Golden Stars -:-
17:00Taraba - Kaduna -:-
17:00Bayelsa - Akwa Starlets -:-
17:00Super Stores - Osun -:-

NORTH & CENTRAL AMERICA: Campeones Cup

02:15Toronto FC (Can) - U.A.N.L.- Tigres (Mex) -:-

NORWAY: Division 3 - Group 2

16:30Bjornevatn - Selbak 3:1

OMAN: Sultan Cup

15:25Al Wasta - Yankel -:-
15:30Al-Bashaeer - Al Suwaiq -:-
15:30Nizwa - Oman FC -:-

PALESTINE: West Bank League

17:00Shabab Al-Dhahiriya - Albirah -:-

PANAMA: LPF - Apertura

03:00Santa Gema - Alianza -:-
04:00Miguelito - Plaza Amador -:-

POLAND: III Liga - Group I

17:00Legia II - Biala Piska 0:0

POLAND: Ekstraliga Women

17:00AZS Wroclaw W - Leczna W 0:9

QATAR: Premier League

16:55Qatar SC - Al Khor -:-
19:05Al-Shahaniya - Al Arabi -:-

REPUBLIC OF THE CONGO: Ligue 1

15:00Inter Club - Otoho d'Oyo -:-
17:00CARA Brazzaville - Leopard -:-
15:00Etoile du Congo - Nico-Nicoye -:-
17:00Kondzo - V .Club Mokanda -:-

ROMANIA: Liga 2

16:00Sportul Snagov - UTA Arad -:-

SAUDI ARABIA: Saudi Professional League

17:30Al-Shabab - Al-Fateh -:-
17:45Al-Taawon - Al-Ittihad FC -:-
19:45Al-Hilal - Al Batin -:-

SLOVENIA: Slovenian Cup

18:00NK Olimpija Ljubljana - Triglav -:-

SOUTH AMERICA: Copa Libertadores - Play Offs

42'Independiente (Arg) - River Plate (Arg) 0:0
02:45Boca Juniors (Arg) - Cruzeiro (Bra) -:-

SOUTH AMERICA: Copa Sudamericana

42'Caracas (Ven) - Atletico-PR (Bra) 0:1
02:45Dep. Cali (Col) - LDU Quito (Ecu) -:-
00:30Dep. Cuenca (Ecu) - Fluminense (Bra) -:-

SOUTH KOREA: WK League Women

12:00Boeun Sangmu W - Incheon Hyundai Steel W -:-
12:00Gyeongju W - Gumi Sportstoto W -:-
12:00Hwacheon W - Suwon FMC W -:-
12:00Seoul W - Changnyeong W -:-

SPAIN: Tercera Division - Group 9

18:30Loja - River Melilla -:-

SUDAN: Premier League - Championship Group

19:00Hay al-Arab - Al-Merreikh -:-
19:00Hilal El Obied - Al-Ahly Merowe -:-

SUDAN: Premier League - Relegation Group

16:00Al Shorta - Kober 2:2
16:00Merikh Kosti - Al Wadi 1:1

SWEDEN: Division 2 - Östra Götaland

19:00IFK Hassleholm - Solvesborgs -:-

TAJIKISTAN: Vysshaya Liga

13:00Barqi Tojik - CSKA-Pomir Dushanbe -:-

UKRAINE: Youth League

11:00Lviv U21 - Karpaty U21 -:-

UKRAINE: Ukrainian Cup

18:00MFC Metalurh - Dnipro-1 -:-

UNITED ARAB EMIRATES: UAE League

15:25Emirates Club - Dibba Al Fujairah -:-
15:30Shabab Al-Ahli Dubai - Al Sharjah -:-
18:15Al Jazira - Bani Yas -:-

USA: MLS

04:30Portland Timbers - Columbus Crew -:-
05:00San Jose Earthquakes - Atlanta United -:-
05:00Seattle Sounders - Philadelphia Union -:-

USA: USL

42'Penn - Louisville City 0:2
12'Charleston - Charlotte Independ. 0:0
02:00Tulsa Roughnecks - Sacramento Republic -:-
02:30Swope Park - San Antonio -:-
04:00Orange County SC - Real Monarchs -:-

VENEZUELA: Primera Division - Clausura

23:00Aragua - Estudiantes Caracas 0:0
23:00Dep. Anzoategui - Zulia 0:2
65'Portuguesa - La Guaira 0:1
47'Estudiantes Merida - Monagas 0:1
12'Mineros - Zamora 0:0
12'Puerto Cabello - Atl. Venezuela 0:0

WORLD: Friendly International

11:00Finland U18 - Belarus U18 -:-
20:00Northern Ireland U16 - Finland U16 -:-

WORLD: Club Friendly

16:00Trikala FC (Gre) - Sparti (Gre) -:-

REFRESH

Football | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »

Top

FlashScore.mobi provides live football scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than FlashScore.com website for technical reasons.

Switch to touch version