REFRESH

Volleyball » Today » All Games

ITALY: SuperLega

18:00Verona - Ravenna -:-

POLAND: PlusLiga

14:45Olsztyn - Jastrzebski -:-
17:30Belchatow - Slepsk Suwalki -:-

AUSTRIA: AVL

18:00Tirol Innsbruck - Amstetten NO -:-
19:00Sokol Wien - Weiz -:-
19:30TSV Hartberg - VBK Klagenfurt -:-

AUSTRIA: 2. Bundesliga - First stage

Set 2Wolfurt - SV Salzburg 1:0
16:00St. Polten - Lenzing -:-
16:00Waidhofen - VC Mils -:-
16:30Akad. Graz - Hausmannstatten -:-
17:00Graz - VBK Klagenfurt 2 -:-
18:00Aich/Dob 2 - Roadrunners/Perchtoldsdorf -:-
18:00Wr. Neustadt - Weiz 2 -:-
19:00Union ADM Linz - Steyr -:-
19:30Dobling - UVC Graz 2 -:-
19:30Liebenau - hotVolleys -:-

AUSTRIA: AVL Women

14:30Bisamberg W - SG TI-Volley W -:-
16:30Sokol/Post SV W - Eisenerz/Trofaiach W -:-
17:00Hartberg W - VC Tirol W -:-
19:00Wildcats W - Linz-Steg W -:-

AUSTRIA: 2. Bundesliga Women - First stage

Set 3ATSE Graz W - VBK Klagenfurt W 1:1
Set 2Akad. Graz W - Hausmannstatten W 0:1
16:30Bruckl W - Weiz W -:-
16:30Wildcats 2 W - Jennersdorf W -:-
18:30PostponedBrunnenbau W - SU Inzingvolley W -:-

BELGIUM: EuroMillions League

19:30PostponedLindemans Aalst - VDK G. -:-
20:30PostponedMaaseik - Haasrode Leuven -:-

BELGIUM: Belgian Cup Women

20:00Oostende W - Oudegem W -:-

BOSNIA AND HERZEGOVINA: Premijer liga

18:00Domaljevac - Kakanj -:-
18:00Gradina Herceg - Ljubinje-Bankom -:-
18:30Bijeljina - Kalesija -:-

BRAZIL: SuperLiga

01:00Minas - Sada Cruzeiro 3:1
23:00Sao Jose dos Campos - America Volei -:-
23:00Volei Renata - Goias -:-

BULGARIA: SuperLiga

16:00Slivnishki Geroy - Dobrudja -:-
17:30Hebar - Beroe -:-

CHINA: CVL Women - First stage

03:00Bohai W - Guangdong W 3:0
05:00Hebei W - Shandong W 0:3
07:00Sichuan W - Zhejiang Kaiyuan W 0:3
09:00Henan W - Beijing W 3:0
11:00Shenzhen W - Liaoning W 1:3
Set 3Jiangsu ECE W - Shanghai W 1:0

CROATIA: Superliga

15:00Gorica - Zadar -:-
16:00Split - Mok Rovinj -:-
17:00Rijeka - Marsonia -:-
17:30Mladost Ribola Kastela - Centrometal -:-
18:00HAOK Mladost - Mok Mursa -:-
19:30Sisak - Varazdin -:-

CROATIA: Superliga Women

15:00Kastela W - Dinamo Zagreb W -:-
16:30ZOK Osijek W - Vukovar W -:-
19:00Split W - Brda W -:-
19:00Veli Vrh W - Mladost W -:-
19:30Rijeka W - Dubrovnik W -:-

CROATIA: Prva Liga Women

13:30ZOK Osijek II W - Drenova W -:-
15:15Don Bosco W - Sinj W -:-
17:00Nova Gradiska W - Zadar W -:-
17:00Umag W - Varazdin W -:-

CZECH REPUBLIC: Extraliga

17:00Ostrava - Usti -:-
17:00Zlin - Ceske Budejovice -:-
18:00Odolena Voda - Liberec -:-
18:30Brno - Karlovarsko -:-
19:00Beskydy - VK Lvi Prague -:-

CZECH REPUBLIC: Extraliga Women

15:00Prerov W - Prostejov W -:-
16:00Selmy Brno W - Olomouc W -:-
17:00KP Brno W - Frydek-Mistek W -:-
17:00Olymp Prague W - Ostrava W -:-

CZECH REPUBLIC: 1. liga Women

09:00Dobrichovice W - Hronov W 3:0
10:00Cerveny Kostelec W - Plzen W 0:3
10:00Nusle W - Jablonec W 0:3

DENMARK: Volleyligaen

Set 2DHV Odense - Hvidovre 1:0
16:00Aarhus - Gentofte -:-

DENMARK: 1. Division West

10:00Aarhus 2 - Aalborg Volley 0:3
10:00Hornsyld - Randers VK 0:3
14:00Aarhus 3 - Lyseng -:-

DENMARK: 1. Division East

13:00Ishoj - KV 61 -:-

DENMARK: Volleyligaen Women

Set 1ASV Elite W - Gentofte W 0:0
16:00DHV Odense W - Holte W -:-

DENMARK: 1. Division West Women

11:00Aarhus 1900 W - Fortuna Odense W 0:3
12:00ASV Aarhus 2 W - Funder W 3:1
12:00Randers W - Esbjerg W 0:3
16:00Kolding W - Middelfart W -:-
16:00Skovbakken W - Ikast W -:-

DENMARK: 1. Division East Women

13:00Rosenlund W - Lyngby W -:-
14:30PostponedDTU W - Lyngby 2 W -:-

ENGLAND: Super League

13:30Durham - Sheffield -:-
14:00Leeds - Richmond Docklands -:-
16:30Tendring - Newcastle -:-

ENGLAND: Super League Women

13:30London Inter Crocs W - Polonia London W -:-
13:45Tendring W - Cambridge W -:-
15:00Derbyshire W - London Orcas W -:-
15:30Malory Eagles W - Durham W -:-

ESTONIA: Meistriliiga Women

12:00Viljandi Metal W - TTU W 2:3
16:00Rae SK W - Famila/Voru VK W -:-

EUROPE: MEVZA Women

20:00Marina Kastela W (Cro) - Vasas W (Hun) -:-

EUROPE: Baltic League

17:00Daugavpils/Ezerzeme - Biolars/Olaine -:-
18:00Jekabpils - RTU -:-
19:00TTU - Amber-Arlanga -:-

EUROPE: Balti Liiga Women

12:00Tartu Ulikool W - Noortekoondis W 3:1
12:00VK miLATss W - Ausrine KKSC W 0:3
15:00Jelgava W - Kaunas W -:-
15:00Tallinna W - Latvijas Universitate W -:-

FINLAND: Mestaruusliiga Women

15:00Hameenlinna W - Helsinki W -:-
16:00Kangasala W - Puijo W -:-
16:00OrPo W - LiigaPloki W -:-

FRANCE: Ligue A

18:00Cannes - Chaumont -:-
20:00Cambrai - Nice -:-
20:00Montpellier - Plessis Robinson -:-
20:00Narbonne - Toulouse -:-
20:00Tours - Nantes -:-

FRANCE: Ligue B

18:30Martigues - France Avenir -:-
20:00Avignon - Illacaise -:-
20:00Frejus - Ajaccio -:-
20:30Lozere - Rennes -:-

FRANCE: Ligue A Women

19:00Beziers W - Le Cannet W -:-
19:00PostponedNantes W - TFOC W -:-
19:00Saint-Raphael W - Chamalierois W -:-
20:00France Avenir 2024 W - Evreux W -:-
20:00Mulhouse W - Venelles W -:-
20:00Paris W - Marcq Baroeul W -:-

GERMANY: 1. Bundesliga

17:30Luneburg - Herrsching -:-
20:00BR Volleys - Friedrichshafen -:-

GERMANY: 2. Bundesliga North

18:00Lindow/Gransee - Moerser -:-
19:00Bitterfeld - Essen -:-
19:00Mondorf - Braunschweig -:-

GERMANY: 2. Bundesliga South

16:00Friedrichshafen 2 - Delitzsch -:-
19:00Grafing - Muhldorf -:-
19:00Karlsruhe - Freiburg -:-
19:30Gonsenheim - Gotha -:-
19:30Schwaig - Hammelburg -:-
20:00Kriftel - Dresden -:-
20:00Mimmenhausen - L. E. Volleys -:-

GERMANY: 1. Bundesliga Women

19:00Munster W - Suhl W -:-
19:00PostponedNeuwied W - Potsdam W -:-
19:00VC Wiesbaden W - Aachen W -:-
19:00Vilsbiburg W - Dresdner SC W -:-

GERMANY: 2. Bundesliga North Women

15:00Munster II W - Bonn W -:-
17:00Oythe W - ETV Hamburg W -:-
17:00Stralsund W - VCO Berlin W -:-
18:00Essen-Borbeck W - Emlichheim W -:-
19:30Dingden W - Sorpesee W -:-
19:30Leverkusen W - Borken W -:-

GERMANY: 2. Bundesliga South Women

18:00Grimma W - Planegg-Krailling W -:-
18:30Freisen W - Waldgirmes W -:-

GREECE: A1

15:45OFI - PAOK -:-
16:00Panathinaikos - AONS Milon -:-
17:00Filippos - Foinikas Syroy -:-
18:00Kifisias - Olympiacos -:-

GREECE: A1 Women

12:00Evosmou W - Panathinaikos W 0:3
16:00Olympiacos Piraeus W - Thira W -:-
17:00PAOK W - Aris W -:-
18:00ASP Thetis W - Lamia W -:-
18:00Ilisiakos W - Markopoulo W -:-
18:00Pannaxiakos W - AO Porfiras W -:-
19:00Aonnnne Amazones W - AEK W -:-

HUNGARY: NB I Women

18:00Kispest SE W - Budaors W -:-

ICELAND: Mizunodeild

15:00Throttur Nes - HK Kopavogur -:-

ICELAND: Mizunodeild Women

16:00Throttur Reykjavik W - Volsungur W -:-
17:00Throttur Nes W - HK Kopavogur W -:-
19:00KA Akureyri W - Afturelding W -:-

ISRAEL: Premier League

18:30M. Tel Aviv - H. Mate Asher -:-

ITALY: Serie A2

20:30Lagonegro - Brescia -:-

ITALY: Serie A1 Women

18:00Conegliano W - Perugia W -:-
19:00Novara W - Vallefoglia W -:-
20:30Bergamo W - Chieri '76 W -:-

ITALY: Serie A2 Women

16:00Club Italia W - Montecchio W -:-

JAPAN: V.League

04:00Toray Arrows - Panasonic Panthers 3:1
05:00Suntory Sunbirds - Oita Miyoshi 3:2
06:00FC Tokyo - Osaka Sakai 3:1
06:00JT Thunders - Nagano 3:0

JAPAN: V.League Women

04:00Kurobe Aqua Fairies W - Body Queenseis W 3:0
05:00Hisamitsu Springs W - Himeji Victorina W 2:3
05:00NEC Red Rockets W - PFU Blue Cats W 0:3
06:00Hitachi W - Ageo W 1:3
06:30JT Marvelous W - Okayama Seagulls W 3:0
07:00Toray Arrows W - Denso Airybees W 3:1

LATVIA: Nacionala Liga

Set 3Ventspils - Vecumnieki 1:1
Set 1Kuldigas - Ozolnieki 0:0
15:00RTU - Aizpute -:-

LEBANON: 1st Division

18:00Anwar - Mtein -:-
18:30Dalhoun - Chikka -:-
19:00Kalamoun - Knat -:-

NETHERLANDS: Eredivisie

19:00Draisma - Vocasa Nijmegen -:-

NETHERLANDS: Eredivisie Women

14:00Summa Peelpush W - Eurosped W -:-

PERU: LNSV - Play Offs

00:30Junior Callao - DC Asociados 3:0
02:30Peerless - Regatas Lima 3:2

POLAND: I. Liga

17:00Bielsko-Biala - Olimpia Sulecin -:-
17:00Norwid Czestochowa - Chrobry Glogow -:-
17:00Spala - Strzelce Opolskie -:-
17:00Swidnik - Siedlce -:-
18:00Bedzin - Krispol Wrzesnia -:-
18:00Mickiewicz Kluczbork - Legia Warszawa -:-

POLAND: TAURON Liga Women

12:30Joker Swiecie W - Legionowo W 0:3
19:00Opole W - Budowlani Lodz W -:-
20:30LKS Lodz W - Bielsko-Biala W -:-

POLAND: I. Liga Women

16:00Nowy Dwor Mazowiecki W - AZS AWF Warszawa W -:-
17:00Czestochowianka W - San Jaroslaw W -:-
17:00SMS PZPS Szczyrk W - Energetyk Poznan W -:-
17:00Sosnowiec W - Stezyca W -:-
18:00Aleksandrow Lodzki W - Bialystok W -:-
18:00Solna Wieliczka W - Tarnow W -:-

PORTUGAL: Campeonato Nacional

18:00Academica de Espinho - Sporting de Espinho -:-
18:00Castelo Maia GC - Esmoriz GC -:-
18:00Leixoes SC - Clube K -:-
18:00Mamede - Viana -:-
18:00Santo Tirso - SC Caldas -:-
18:00Vitoria - Benfica -:-

PORTUGAL: 1. Divisao Women

17:00Benfica W - Clube Kairos W -:-

ROMANIA: Divizia A1

11:00Stiinta Baia Mare - Timisoara 3:0
16:00Arcada Galati - Unirea Dej -:-
16:00Dinamo Bucuresti - Olimpia Titanii -:-

ROMANIA: Divizia A1 Women

12:00Dinamo Bucuresti W - Medgidia W 1:3
15:30Craiova W - Targoviste W -:-
16:00U. Cluj W - Lugoj W -:-
17:00Rapid Bucuresti W - Turda W -:-

RUSSIA: Superleague

Set 2Orenburg - Nizhnevartovsk 0:1
15:00Surgut region - Krasnoyarsk -:-
15:30Belgorod - Dinamo-Lo -:-
16:00Din. Moscow - ASK N. Novgorod -:-

RUSSIA: Vysshaya Liga А

13:00Tyumen - Kama 3:0

RUSSIA: Superleague Women

11:00Yenisey W - Odintsovo W 3:1
15:00Krasnodar W - Dynamo Kazan W -:-
15:00Saratov W - Uralochka-NTMK W -:-
16:00Minchanka W - Metar Chelyabinsk W -:-

SERBIA: Liga

15:00Partizan - Ribnica -:-

SERBIA: Liga Women

18:00Partizan W - Crvena zvezda W -:-
18:30Indjija W - Ub W -:-
19:00Tent W - Spartak Subotica W -:-
19:00Zeleznicar W - Klek MD Zrenjanin W -:-

SLOVAKIA: Extraliga

18:00VKP Bratislava - Svidnik -:-

SLOVAKIA: Extraliga Women

17:00Presov W - UKF Nitra W -:-
18:00PostponedNove Mesto nad Vahom W - Projekt RD SVF W -:-
18:00SVK Pezinok W - VKP Bratislava W -:-
18:00UCM Trnava W - Brusno W -:-

SLOVENIA: 1. DOL

18:00ACH Ljubljana - Triglav Kranj -:-
18:00OK Maribor - Crnuce -:-
20:00Krka - Calcit Kamnik -:-

SLOVENIA: 1. DOL Women

17:00Branik Maribor W - GEN-I Volley NG W -:-
18:00Grosuplje W - Krim W -:-
18:00SIP Sempeter W - Calcit Kamnik W -:-
19:00Luka Koper W - Ankaran W -:-

SOUTH KOREA: Volleyball League

06:00KAL Jumbos - Woori 3:0

SOUTH KOREA: Volleyball League Women

08:00GS Caltex W - Hungkuk W 3:0

SPAIN: SuperLiga

18:30PostponedVoleibol Teruel - Manacor -:-
19:00Voley Palma - Melilla -:-
19:30Almeria - Rio Duero -:-
19:30Guaguas - Valencia -:-
19:30San Sadurnino - Ibiza -:-
20:00Emeve Lugo - Boiro -:-

SPAIN: Superliga Women

17:00Emeve Lugo W - Alcobendas W -:-
18:00CV Kiele Socuellamos W - Sayre Mayser W -:-
18:00Haro Rioja W - Sant Cugat W -:-
19:00Avarca de Menorca W - Cajasol W -:-
19:00Leganes W - La Laguna W -:-

SWEDEN: Elitserien

Set 2Vingaker - Floby 0:1
15:00Falkenberg - Falkoping -:-
15:00Lunds - Orkelljunga -:-
16:00Uppsala - Hylte/Halmstad -:-
17:00Habo - Sollentuna -:-

SWEDEN: Elitserien Women

Set 1IKSU W - Linkopings W 0:0
15:00Orebro W - Gislaved W -:-
16:00Varnamo W - Sollentuna W -:-
17:30Lunds VK W - Engelholm W -:-

SWITZERLAND: NLA

16:00Chenois - Nafels -:-
17:30Schonenwerd - Luzern -:-

SWITZERLAND: NLA Women

17:30Toggenburg W - Cheseaux W -:-
19:00Geneve W - Franches Montagnes W -:-
19:30Lugano W - Aesch Pfeffingen W -:-

TURKEY: Efeler Ligi

12:30Galatasaray - Solhan Spor 3:0

TURKEY: 1. Ligi

11:00Kula Bld. - Milas Bld 3:1
11:00Maliye Ihtisas - Akkus Bld 2:3
11:00Niksar - Kolejliler 3:1
11:00Yesilkent Spor - Sanliurfa B.Sehir Bld. 3:1
Set 5Alanya Bld - Bigadic Bld. 2:2
12:00Develi - Hatay B.Sehir 3:2
12:00Istanbul BB - Konya BSB 3:0
12:00Kagitspor - Saint Joseph 3:0
12:00Malatya BSB - Haliliye 1:3
12:00Tursad - Melikgazi Bld 3:0
12:00Urgup Spor - HGTC Bursa 1:3
15:00Aydin Buyuksehir Belediye Spor - Kutahya -:-

TURKEY: Sultanlar Ligi Women

13:00Nilufer Bld. W - Kuzey Boru Genclik W 0:3
Set 3Vakifbank W - Aydin B.Sehir Bld. W 2:0
Set 1Bolu Bld W - Yesilyurt W 0:0
15:00Sariyer W - Ankara PTT W -:-
15:00THY W - Galatasaray W -:-

UKRAINE: Superleague

15:00Burevisnyk - Yurakademiya -:-
17:30Reshetylivka - Dnipro -:-

UKRAINE: Superleague Women

10:00Zaporizhya W - Regina W 3:0
13:00Poltavchanka W - Volyn Lutsk W 0:3
13:00Prometey W - Alanta W 3:0
15:00Polesie Zhytomyr W - Khimik W -:-
18:00Ternopil W - Dobrodiy Meduniversitet W -:-

REFRESH

Football | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »

Top

FlashScore.mobi provides live volleyball scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than FlashScore.com website for technical reasons.