REFRESH

Hockey » Today » All Games

FINLAND: Liiga

15:00Ilves - Tappara -:-
16:00Hameenlinna - TPS Turku -:-
16:00JYP - Vaasan Sport -:-
16:00Karpat - Assat -:-
16:00Lukko - IFK Helsinki -:-
17:30Jukurit - SaiPa -:-
17:30Pelicans - KooKoo -:-

RUSSIA: KHL

3rd PeriodSalavat Ufa - Dyn. Moscow 0:4
3rd PeriodTractor Chelyabinsk - Sp. Moscow 2:0
Break TimeYekaterinburg - Vladivostok 1:1
15:00Cherepovets - Amur Khabarovsk -:-
15:00Nizhny Novgorod - Dinamo Riga -:-
15:00Niznekamsk - Barys Nur-Sultan -:-
17:30Kunlun - Sibir Novosibirsk -:-

SWEDEN: SHL

15:15Frolunda - Linkopings -:-
15:15Oskarshamn - Farjestad BK -:-
15:15Vaxjo - Timra -:-
18:00Brynas - Djurgardens -:-
18:00Leksands - Lulea -:-
18:00Rogle - Orebro -:-
18:00Skelleftea - Malmo -:-

USA: NHL

01:00New York Rangers - San Jose Sharks 1:0
02:00Winnipeg Jets - New Jersey Devils 8:4
03:30Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights 1:7
04:00Anaheim Ducks - Calgary Flames 3:4pen
04:00Seattle Kraken - Edmonton Oilers 4:3
19:00Florida Panthers - St. Louis Blues -:-

AUSTRIA: ICE Hockey League

17:00Val Pusteria - Vienna Capitals -:-
19:15CancelledVillach - Bratislava -:-
19:45HK Olimpija - Dornbirn -:-

BELARUS: Extraleague

10:25Lokomotiv Orsha - Gomel 1:3
12:00Novopolotsk - Zhlobin 2:3
15:00Vitebsk - Mogilev -:-

CANADA: OHL

01:00Hamilton Bulldogs - North Bay Battalion 2:5
01:00Kingston Frontenacs - Oshawa Generals 5:0
01:00Mississauga Steelheads - Ottawa 67s 1:0
01:05Sarnia Sting - Windsor Spitfires 5:7
01:05PostponedSudbury Wolves - Barrie Colts -:-
01:07Soo Greyhounds - Guelph Storm 7:2
01:30Kitchener Rangers - Owen Sound Attack 4:3
01:30London Knights - Erie Otters 4:1
22:00London Knights - Sarnia Sting -:-

CANADA: WHL

02:00Prince Albert Raiders - Regina Pats 5:2
02:00Winnipeg Ice - Saskatoon Blades 4:3
03:00Edmonton Oil Kings - Medicine Hat Tigers 8:2
03:00Lethbridge Hurricanes - Brandon Wheat Kings 2:4
03:00Red Deer Rebels - Moose Jaw Warriors 0:4
04:05Everett Silvertips - Tri-City Americans 8:2
04:05Seattle Thunderbirds - Victoria Royals 4:5ot
04:05Spokane Chiefs - Prince George Cougars 2:4
04:30Vancouver Giants - Kamloops Blazers 3:1
22:00Calgary Hitmen - Lethbridge Hurricanes -:-

CANADA: QMJHL

00:00Acadie-Bathurst Titan - Cape Breton Eagles 9:1
01:00Baie-Comeau Drakkar - Rimouski Oceanic 1:0
01:00Gatineau Olympiques - Chicoutimi Sagueneens 2:3ot
01:00Rouyn-Noranda Huskies - Charlottetown Islanders 2:7
01:00Val-d'Or Foreurs - Moncton Wildcats 4:3ot
01:00Victoriaville Tigres - Halifax Mooseheads 5:6
01:30Blainville-Boisbriand Armada - Saint John Sea Dogs 3:6
01:30Drummondville Voltigeurs - Shawinigan Cataractes 2:6
22:00Baie-Comeau Drakkar - Rimouski Oceanic -:-
22:00Shawinigan Cataractes - Halifax Mooseheads -:-
22:00Val-d'Or Foreurs - Charlottetown Islanders -:-
00:00Sherbrooke Phoenix - Saint John Sea Dogs -:-

CANADA: LNAH

02:00Assurancia de Thetford Mines - Saint-Georges 4:3
02:00Jonquiere Marquis - Petroliers du Nord 2:3ot
02:00Riviere-du-Loup 3L - Sorel-Tracy 1:6

CANADA: U Sports

00:00Dalhousie - Saint Marys 6:5ot
00:00UNB - Moncton 3:1
01:00Queens - Nipissing 6:3
02:00Saskatchewan - Mount Royal 7:2
03:00MacEwan - Alberta 0:5
20:00RMC - Nipissing -:-
22:00Waterloo - Windsor -:-
00:00UPEI - UNB -:-

CZECH REPUBLIC: Chance Liga

16:00Poruba - Slavia Prague -:-
17:00Benatky - Frydek-Mistek -:-
17:00Kadan - Prostejov 0:5
17:00Kolin - AZ Havirov -:-
17:00Prerov - Litomerice -:-
17:00Sumperk - Usti nad Labem -:-
17:00Vsetin - Trebic -:-
17:30Jihlava - Sokolov -:-

CZECH REPUBLIC: 2. Liga - North

15:00Bilina - Nova Paka -:-
17:00Dvur Kralove - Mostecti Lvi -:-
18:00Decin - Hronov -:-
18:00Jablonec - Letnany -:-

CZECH REPUBLIC: 2. Liga - South

17:00Pribram - Cheb -:-
18:00Kobra Praha - Havlickuv Brod -:-
18:00Risuty - Pisek -:-
18:00Tabor - Klatovy -:-

CZECH REPUBLIC: 2. Liga - East

17:00Valasske Mezirici - Kometa Brno B -:-
17:30Velke Mezirici - Opava -:-
17:30Zdar nad Sazavou - Koprivnice -:-
18:00Novy Jicin - Hodonin -:-

CZECH REPUBLIC: ELJ

12:00AZ Havirov U20 - Plzen U20 3:4
12:00Chomutov U20 - Pardubice U20 1:8
12:00Jihlava U20 - Mlada Boleslav U20 1:3
12:00Trinec U20 - Karlovy Vary U20 5:3
12:00Zlin U20 - Kladno U20 5:2
3rd PeriodCeske Budejovice U20 - Vitkovice U20 2:3
3rd PeriodSlavia Prague U20 - Liberec U20 2:3
Break TimeKometa Brno U20 - Sparta Prague U20 6:0
Break TimeLitvinov U20 - Mountfield HK U20 1:5
2nd PeriodSalzburg U20 - Olomouc U20 1:1

CZECH REPUBLIC: ULLH

12:00UK Prague - UP Olomouc 6:3

DENMARK: Metal Ligaen

19:00Rungsted - Herning Blue Fox -:-

ESTONIA: Hokiliiga

16:00Valk 494 - Viru Sputnik -:-
17:30Kurbads - Everest -:-

EUROPE: Alps Hockey League

17:00Acroni Jesenice - Kitzbuhel -:-
18:00Gherdeina - Cortina -:-
19:15Vienna Capitals II - Fassa -:-
19:30PostponedBregenzerwald - Merano -:-
19:30Lustenau - Steel Wings Linz -:-
20:00Feldkirch - Salzburg 2 -:-
20:30Asiago - Ritten -:-

EUROPE: BeNe League

18:45Liege Bulldogs - Den Haag -:-
20:00Heerenveen - Herentals -:-
20:15Zoetermeer - Mechelen -:-
20:30Limburg - Leuven -:-

FINLAND: Mestis

16:00Hermes - K-Vantaa -:-
16:00IPK - Kiekko-Espoo -:-
16:00KeuPa - TUTO -:-
16:00Kiekko-Pojat - Koovee -:-
16:00SaPKo - FPS -:-

FINLAND: Suomi-sarja

15:00JHT - Jarvenpaa -:-
18:00S-Kiekko - Titaanit -:-

FINLAND: SM-sarja U20 - Relegation

10:30Koovee U20 - Karhu-Kissat U20 1:6
12:00Hermes U20 - Vaasan Sport U20 2:3
12:15Ilves U20 - Jukurit U20 1:5
15:00SaiPa U20 - Kettera U20 -:-

FINLAND: SM-sarja U20 - Winners stage

11:00Jyvaskyla U20 - Pelicans Lahti U20 2:1pen
11:30Hameenlinna U20 - Kiekko-Espoo U20 3:1
2nd PeriodLukko U20 - KalPa U20 3:2
1st PeriodJokerit U20 - Assat U20 0:0
1st PeriodTappara U20 - IFK Helsinki U20 0:0
15:00TPS U20 - Karpat U20 -:-

FINLAND: Naisten Liiga

3rd PeriodKarpat W - Sport W 6:1
3rd PeriodTPS W - Kiekko-Espoo W 3:9
15:00IFK Helsinki W - Ilves W -:-

FRANCE: Ligue Magnus

20:15Grenoble - Anglet -:-

FRANCE: D1

19:00Montpellier - Neuilly Sur Marne -:-
19:30Dunkerque Corsaires - Nantes -:-
20:00Brest - Strasbourg -:-
20:00Tours - Marseille -:-
20:30Chambery - Cholet -:-
20:30Mont Blanc - Clermont-Ferrand -:-

HUNGARY: Erste Liga

1st PeriodDAB - MAC Ujbuda 1:0
17:00DVTK - Gyergyoi -:-
18:30Ujpest - Ferencvaros -:-

ITALY: IHL

18:30Unterland - Bressanone -:-
19:30Eppan - Valdifiemme -:-
19:30Kaltern - Varese -:-
20:30Alleghe - Toblach -:-

JAPAN: Japan Cup

09:00Tohoku Free Blades - East Hokkaido Cranes 7:4

KAZAKHSTAN: Championship

09:00Altay Torpedo - Temirtau 4:0
3rd PeriodAlmaty - Gornyak Rudny 3:3
Break TimeKaraganda - Nomad Nur-Sultan 6:6
12:00Kokshetau - Kulager 4:1

LATVIA: Optibet Hokeja Liga

1st PeriodLiepaja - HK Dinaburga 0:0
15:30HK Olimp - Mogo -:-
16:00Zemgale - HS Riga -:-

LITHUANIA: Lietuvos Cempionatas

3rd PeriodBA-Klaipeda - Punks Vilnius 3:3

NORWAY: Fjordkraft-ligaen

15:30Sparta Sarpsborg - Stavanger -:-
16:00Frisk Asker - Gruner -:-
16:00PostponedValerenga - Manglerud -:-
18:00Stjernen - Storhamar -:-

NORWAY: Division 1

15:00Gjovik - Nidaros -:-
16:00Furuset - Lorenskog -:-
17:00Haugesund - Hasle/Loren -:-

ROMANIA: Campionatul National

10:00Steaua Bucuresti - Sportul Studentesc 14:0
17:30Sapientia U23 - CSM Galati -:-

RUSSIA: VHL

11:00Ryazan - Kurhan 1:2pen
2nd PeriodPerm - Bars 1:0
1st PeriodIzhevsk - Penza 1:0
15:00Almetyevsk - CSK VVS -:-
15:00Dinamo St. Petersburg - Chelmet Chelyabinsk -:-
15:00Khimik - Orsk -:-

RUSSIA: MHL

04:00Sakhalinskie Akuly - Krasnaya Armiya 1:3
04:00Tayfun - Atlant 2:3
05:00Amurskie Tigry - Russkie Vityazi 1:3
07:00Kuznetskie Medvedi - Chaika 1:2pen
07:00Sibirskie Snaipery - Loko-76 4:3ot
08:30Avto - Omskie Yastreby 4:3ot
09:00Stalnye Lisy - Sputnik Almetievsk 3:0
11:00Krylya Sovetov - Kapitan 2:0
11:00Ladya - Tolpar 2:3ot
11:00MHC Spartak - Loko 2:5
11:00Mikhaylov Academy U20 - Almaz 3:6
Break TimeSarmaty - Molot Perm 0:2

RUSSIA: NMHL

11:00Lipetsk - MHK Ryazan 3:6
12:00Olympia - Progress Glazov 3:6
Break TimeYamal - Bryansk 1:6
15:00Polot - Dizelist -:-
15:00Sokol Novocheboksarsk - Metallurg Cherepovets -:-

SLOVAKIA: 2. Liga

17:00PostponedRimavska Sobota - Trebisov -:-
17:15PostponedDolny Kubin - Puchov -:-
17:30PostponedKezmarok - Bardejov -:-
17:30PostponedLiptovsky Mikulas B - Brezno B -:-
17:45PostponedHK Kosice - Sabinov -:-
18:00PostponedHamuliakovo - Detva -:-
18:00PostponedPartizanske - Senica -:-
18:00PostponedPiestany - Lucenec -:-

SLOVENIA: IHL - Losers stage

18:00Celje - Medvescak Zagreb -:-
18:00Mladost - Zagreb -:-

SLOVENIA: IHL - Winners stage

19:00HK MK Bled - Hidria Jesenice -:-
19:00Slavija - Crvena zvezda -:-
19:15Triglav - KHL Sisak -:-

SPAIN: LNHH

14:45Huarte - Urdin -:-
21:30Jaca - Milenio Logrono -:-
21:30Puigcerda - Barcelona -:-

SWEDEN: AllEttan Södra

17:00Karlskrona - Vasby -:-

SWEDEN: SuperElit U20

11:00Timra U20 - Lulea U20 2:5
12:00AIK U20 - Mora U20 4:2
12:00Djurgardens U20 - Leksands U20 3:5
12:00Farjestad BK U20 - Frolunda U20 2:5
12:00Modo U20 - Skelleftea U20 3:6
12:00Orebro U20 - Rogle U20 3:1
1st PeriodVaxjo U20 - Karlskrona U20 3:1
15:00Oskarshamn U20 - Malmo U20 -:-
16:30HV 71 U20 - Linkopings U20 -:-

SWEDEN: SDHL Women

Break TimeHV 71 W - Leksands W 2:1
15:30Lulea W - AIK W -:-
16:00Djurgardens W - Linkopings W -:-
16:00Goteborg W - Brynas W -:-
18:00Modo W - SDE HF W -:-

SWITZERLAND: National League

19:45Ajoie - Lausanne -:-
19:45Ambri-Piotta - Zurich -:-
19:45Bern - Lugano -:-
19:45Biel - Servette -:-
19:45Langnau Tigers - Zug -:-
19:45Rapperswil - Fribourg -:-

SWITZERLAND: MySports League

17:00Lyss - Basel -:-
17:15Thun - Seewen -:-
17:30Arosa - Dudingen -:-
17:30Wiki-Munsingen - Dubendorf -:-
17:45Bulach - Huttwil -:-
19:00Martigny - Chur -:-

UKRAINE: UHL

12:00Kremenchuk - Rulav Oddr 5:2

UNITED KINGDOM: Elite League

20:00Cardiff - Sheffield -:-
20:00Coventry - Glasgow -:-
20:00Dundee - Nottingham -:-
20:00Manchester - Guildford -:-
20:15Fife - Belfast -:-

USA: AHL

01:00Cleveland Monsters - Milwaukee Admirals 1:4
01:00Grand Rapids Griffins - Rockford IceHogs 1:4
01:00Laval Rocket - Texas Stars 4:3ot
01:00PostponedSyracuse Crunch - Wilkes-Barre/Scranton -:-
01:05Lehigh Valley Phantoms - Charlotte Checkers 3:5
01:05PostponedRochester Americans - Springfield Thunderbirds -:-
03:05Colorado Eagles - Tucson Roadrunners 1:4
04:00PostponedBakersfield Condors - Henderson Silver Knights -:-
04:00Stockton Heat - San Diego Gulls 4:1
00:05PostponedWilkes-Barre/Scranton - Charlotte Checkers -:-

USA: ECHL

23:30Newfoundland - Reading Royals 1:3
01:05South Carolina Stingrays - Greenville Swamp Rabbits 6:7ot
01:05Worcester Railers - Adirondack Thunder 2:3
01:10Wheeling Nailers - Cincinnati Cyclones 3:2
01:30Norfolk Admirals - Atlanta Gladiators 1:4
02:00Fort Wayne Komets - Iowa Heartlanders 4:0
02:05Kansas City - Idaho Steelheads 3:2pen
02:05Tulsa Oilers - Rapid City Rush 4:2
03:10Utah Grizzlies - Kalamazoo Wings 1:3
23:30Newfoundland - Reading Royals -:-
00:00Maine Mariners - Adirondack Thunder -:-
00:05South Carolina Stingrays - Greenville Swamp Rabbits -:-

USA: FHL

01:00Danbury Hat Tricks - Delaware Thunder 5:0
01:30Columbus River Dragons - Port Huron Prowlers 5:4

USA: SPHL

01:00Fayetteville Marksmen - Roanoke Dawgs 3:6
02:00Huntsville Havoc - Evansville Thunderbolts 3:4ot
02:05Pensacola Ice Flyers - Macon Mayhem 7:1
02:10Quad City Storm - Peoria Rivermen 5:4ot
02:30Birmingham Bulls - Knoxville Ice Bears 4:6
00:00Fayetteville Marksmen - Roanoke Dawgs -:-
00:30Macon Mayhem - Pensacola Ice Flyers -:-

USA: USHL

01:10Muskegon Lumberjacks - Cedar Rapids 4:2
01:30Youngstown Phantoms - Green Bay Gamblers 3:4
01:35Madison Capitols - USA U18 6:3
02:00Des Moines Buccaneers - Fargo Force 4:2
02:05Chicago Steel - Dubuque Fighting Saints 3:7
02:05Lincoln Stars - Sioux City 5:1
02:05Omaha Lancers - Tri-City Storm 6:4
02:05Waterloo Black Hawks - Sioux Falls Stampede 5:2

USA: PHF Women

21:00Connecticut Whale W - Minnesota Whitecaps W -:-

REFRESH

Football | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »

Top

FlashScore.mobi provides live hockey scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than FlashScore.com website for technical reasons.