REFRESH

Hockey » Tomorrow » All Games

CZECH REPUBLIC: Extraliga

17:30Ceske Budejovice - Trinec -:-
17:30Litvinov - Zlin -:-
17:30Mlada Boleslav - Olomouc -:-
17:30Vitkovice - Kladno -:-
18:00Kometa Brno - Karlovy Vary -:-
18:00Mountfield HK - Liberec -:-

FINLAND: Liiga

14:00TPS Turku - Lukko -:-
14:30Assat - SaiPa -:-
14:30KooKoo - Pelicans -:-
15:00Hameenlinna - Vaasan Sport -:-
16:00IFK Helsinki - Ilves -:-

GERMANY: DEL

19:30Augsburger Panther - Iserlohn Roosters -:-
19:30Augsburger Panther - Grizzly Wolfsburg -:-
19:30ERC Ingolstadt - Krefeld Pinguine -:-
19:30PostponedIserlohn Roosters - Straubing Tigers -:-
19:30Nurnberg Ice Tigers - Adler Mannheim -:-

USA: NHL

01:00Columbus Blue Jackets - New York Rangers -:-
01:00Florida Panthers - Vegas Golden Knights -:-
01:00Montreal Canadiens - Anaheim Ducks -:-
01:00New York Islanders - Los Angeles Kings -:-
01:00Ottawa Senators - Carolina Hurricanes -:-
01:00Pittsburgh Penguins - Seattle Kraken -:-
01:00Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils -:-
02:00St. Louis Blues - Calgary Flames -:-
02:00Winnipeg Jets - Vancouver Canucks -:-
03:00Edmonton Oilers - Nashville Predators -:-

AUSTRIA: ICE Hockey League

19:15Black Wings Linz - Znojmo -:-
19:15Fehervar AV19 - Bolzano -:-
19:15Graz 99ers - TWK Innsbruck -:-
19:15Klagenfurt - Dornbirn -:-
19:15CancelledTWK Innsbruck - Bratislava -:-
19:30Villach - Salzburg -:-
19:45Val Pusteria - HK Olimpija -:-

BELARUS: Extraleague - Winners stage

17:00Gomel - Yunost Minsk -:-
17:00Neman Grodno - Zhlobin -:-
17:00Vitebsk - Soligorsk -:-

CANADA: OHL

01:00Niagara IceDogs - Erie Otters -:-
01:00North Bay Battalion - Mississauga Steelheads -:-
01:05Peterborough Petes - Kingston Frontenacs -:-
01:30Barrie Colts - Owen Sound Attack -:-
01:30Windsor Spitfires - Sarnia Sting -:-

CANADA: QMJHL

00:00PostponedCharlottetown Islanders - Saint John Sea Dogs -:-
00:00PostponedHalifax Mooseheads - Moncton Wildcats -:-
01:00PostponedGatineau Olympiques - Shawinigan Cataractes -:-
01:00PostponedQuebec Remparts - Drummondville Voltigeurs -:-
01:00PostponedVal-d'Or Foreurs - Sherbrooke Phoenix -:-
00:00PostponedCape Breton Eagles - Halifax Mooseheads -:-

CANADA: U Sports

00:00Ryerson - York -:-
01:00University of Toronto - Brock -:-
01:00PostponedWestern - Laurier -:-
00:00PostponedAcadia - UPEI -:-
00:00PostponedDalhousie - UNB -:-
00:00PostponedStFX - Moncton -:-

CZECH REPUBLIC: ELJ

13:00Kometa Brno U20 - Litvinov U20 -:-
15:00Mountfield HK U20 - Vitkovice U20 -:-
15:00Zlin U20 - Chomutov U20 -:-
16:45Kladno U20 - Ceske Budejovice U20 -:-
17:30Karlovy Vary U20 - Liberec U20 -:-
18:00Jihlava U20 - AZ Havirov U20 -:-
18:00Pardubice U20 - Olomouc U20 -:-
18:00Slavia Prague U20 - Trinec U20 -:-
18:00Sparta Prague U20 - Salzburg U20 -:-

DENMARK: Metal Ligaen

18:00Esbjerg - Herning Blue Fox -:-
19:45Frederikshavn - Rodovre Mighty Bulls -:-

EUROPE: Alps Hockey League - Losers stage

19:25Vienna Capitals II - Gherdeina -:-

EUROPE: BeNe League

20:30Den Haag - Heerenveen -:-

FINLAND: Mestis

17:30FPS - Kettera -:-
17:30Kiekko-Espoo - KeuPa -:-
17:30Kiekko-Pojat - Hermes -:-
17:30RoKi - K-Vantaa -:-

FINLAND: SM-sarja U20 - Relegation

16:30Vaasan Sport U20 - RoKi U20 -:-
17:45Kiekko-Espoo U20 B - SaiPa U20 -:-
18:00Jukurit U20 - Kettera U20 -:-

FINLAND: SM-sarja U20 - Winners stage

17:30KalPa U20 - Kiekko-Espoo U20 -:-
18:00Pelicans Lahti U20 - Hameenlinna U20 -:-

FRANCE: Ligue Magnus

20:15Amiens - Grenoble -:-
20:15Bordeaux - Mulhouse -:-
20:30Angers - Briancon -:-
20:30Anglet - Nice -:-
20:30Cergy-Pontoise - Chamonix Mont-Blanc -:-

GERMANY: DEL2

19:30Bad Nauheim - Landshut -:-
19:30Dresdner Eislowen - Lausitzer Fuchse -:-
19:30Frankfurt Lowen - Freiburg -:-
19:30Selber - Bayreuth -:-
19:30Tolzer Lowen - Kassel -:-
20:00Crimmitschau - Heilbronner -:-
20:00Ravensburg - Kaufbeuren -:-

GERMANY: Oberliga North

20:00Crocodiles Hamburg - Diez-Limburg -:-
20:00EC Hannover - Halle -:-
20:00Essen - Rostock -:-
20:00Hammer Eisbaren - Krefelder EV -:-
20:00Herner - Hannover Scorpions -:-
20:30Herford - Leipzig -:-

GERMANY: Oberliga South

19:30Starbulls Rosenheim - Lindau -:-
20:00Landsberg - Hochstadter EC -:-
20:00Memmingen - Peiting -:-
20:00Passau - Fussen -:-
20:00Regensburg - Riessersee -:-
20:00Weiden - Deggendorfer -:-

HUNGARY: Erste Liga

18:30DEAC - Brasov -:-
19:00MAC Ujbuda - Csikszereda -:-

KAZAKHSTAN: Championship

13:30Kazzinc-Torpedo - Karaganda -:-
14:00Almaty - Nomad Nur-Sultan -:-
14:00Pavlodar - Kulager -:-
14:00Temirtau - Gornyak Rudny -:-
15:00Aktobe - Kokshetau -:-
15:00Beibarys Atyrau - Altay Torpedo -:-

LITHUANIA: Lietuvos Cempionatas

19:15Energija Elektrenai - BA-Klaipeda -:-

POLAND: Polish Hockey League

18:00MMKS Podhale - Krakow -:-
18:00Unia Oswiecim - Jastrzebie -:-
18:30Katowice - Tychy -:-
19:00Zaglebie Sosnowiec - Torun -:-

RUSSIA: VHL

14:30Gornyak - Lada -:-

RUSSIA: MHL

14:00Omskie Yastreby - Mamonty Yugry -:-
14:00Tolpar - Sibirskie Snaipery -:-
14:30Avto - Tyumensky Legion -:-
14:30Molot Perm - Kuznetskie Medvedi -:-
15:00Irbis - Sputnik Almetievsk -:-
15:00Krasnaya Armiya - Almaz -:-

RUSSIA: NMHL

11:00Dinamo 576 - Yamal -:-
14:00Kristall BDK - Metallurg Cherepovets -:-
16:00Rossosh - Bobrov -:-
16:30Lipetsk - Olympia -:-
17:00Belgorod - Mikhaylov Academy U20 -:-
17:00Dizelist - Tverichi -:-

SLOVAKIA: Extraliga

17:30Ban. Bystrica - Presov -:-
17:30PostponedSpisska Nova Ves - Zvolen -:-
17:30Spisska Nova Ves - Nitra -:-
18:00Dukla Trencin - Nove Zamky -:-
18:00PostponedKosice - Nitra -:-
18:00PostponedNove Zamky - Michalovce -:-
18:00Poprad - Liptovsky Mikulas -:-

SLOVAKIA: 1. Liga

17:00Skalica - Ziar nad Hronom -:-
17:30PostponedTrnava - Martin -:-
17:30Zilina - HC 19 Humenne -:-
18:00Brezno - Slovan Bratislava B -:-
18:00PostponedDubnica - Topolcany -:-
18:00PostponedPovazska Bystrica - Levice -:-
18:00Povazska Bystrica - Trnava -:-

SWEDEN: HockeyAllsvenskan

18:00IF Bjorkloven - Mora -:-
19:00Almtuna - Vasterviks IK -:-
19:00BIK Karlskoga - Modo -:-
19:00HV 71 - Sodertalje -:-
19:00Troja/Ljungby - AIK -:-
20:30Tingsryds - Kristianstads -:-

SWEDEN: HockeyEttan Norra var

19:00Vannas - Tegs -:-

SWEDEN: SuperElit U20 - Losers stage

18:00Sodertalje U20 - Malmo U20 -:-
18:20Farjestad BK U20 - Frolunda U20 -:-
19:00Skelleftea U20 - Timra U20 -:-

SWEDEN: SuperElit U20 - Winners stage

18:00Mora U20 - Linkopings U20 -:-
19:00AIK U20 - Djurgardens U20 -:-
19:00Lulea U20 - HV 71 U20 -:-
19:00Rogle U20 - Vasteras U20 -:-
19:00Vaxjo U20 - Orebro U20 -:-

SWITZERLAND: National League

19:45Davos - Bern -:-
19:45Fribourg - Biel -:-
19:45Langnau Tigers - Lugano -:-
19:45Servette - Zurich -:-
19:45Zug - Ajoie -:-

SWITZERLAND: Swiss League

19:45EHC Kloten - La Chaux-de-Fonds -:-
19:45Olten - Academy Zug -:-
19:45Visp - Thurgau -:-
20:00Sierre - GCK Lions -:-
20:00Ticino Rockets - Langenthal -:-

TURKEY: Super Lig

16:00Zeytinburnu Istanbul - Buz Beykoz -:-

UNITED KINGDOM: Elite League

20:30Cardiff - Fife -:-
20:30Coventry - Guildford -:-

USA: AHL

04:00San Jose Barracuda - Ontario Reign -:-

USA: ECHL

01:00Orlando Solar Bears - Utah Grizzlies -:-
02:05Tulsa Oilers - Rapid City Rush -:-

USA: FHL

01:00Binghamton Black Bears - Danbury Hat Tricks -:-

USA: SPHL

01:05Roanoke Dawgs - Macon Mayhem -:-

USA: USHL

19:00Tri-City Storm - Lincoln Stars -:-

REFRESH

Football | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »

Top

FlashScore.mobi provides live hockey scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than FlashScore.com website for technical reasons.