REFRESH

Football » Today » All Games

AFRICA: African Championship Women

19:00Burkina Faso W - Senegal W -:-
22:00Uganda W - Morocco W -:-

EUROPE: Champions League - Qualification

18:00Pyunik Yerevan (Arm) - CFR Cluj (Rou) -:-
19:00Malmo FF (Swe) - Vikingur Reykjavik (Ice) -:-
19:45Ludogorets (Bul) - Sutjeska (Mne) -:-
20:00FC Ballkani (Kos) - Zalgiris (Ltu) -:-
20:00Lech Poznan (Pol) - Qarabag (Aze) -:-
20:00TNS (Wal) - Linfield (Nir) -:-
20:30Shamrock Rovers (Irl) - Hibernians (Mlt) -:-
20:45Shkupi (Mkd) - Lincoln Red Imps (Gib) -:-

EUROPE: Europa Conference League - Qualification

19:00Gzira (Mlt) - Atletic Escaldes (And) -:-
19:00St Josephs (Gib) - Larne (Nir) -:-

AFRICA: COSAFA Cup

14:00Seychelles - Botswana -:-
17:00Angola - Comoros -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

00:00Aldosivi - Rosario Central 2:1
00:00Newells Old Boys - Patronato 2:2
29'Independiente - Platense 1:0

ASIA: AFF Championship U19

10:00Cambodia U19 - Malaysia U19 -:-
14:00Singapore U19 - East Timor U19 -:-

ASIA: AFF Championship Women

10:00East Timor W - Myanmar W -:-
13:00Laos W - Cambodia W -:-

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

10:15Newcastle Olympic - Valentine -:-

AUSTRALIA: NPL Queensland

11:30Brisbane U21 - Capalaba FC -:-
11:30Sunshine Coast Wanderers - Queensland Lions -:-

AUSTRALIA: NPL Western Australia

13:30Stirling Macedonia - Cockburn City -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Reserve

11:00Dnepr Mogilev 2 - Minsk 2 -:-
12:00Zhodino 2 - Slutsk 2 -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Clausura

21:00Palmaflor - Tomayapo -:-
00:15Royal Pari - Independiente Petrolero -:-

BRAZIL: Serie A

90+'Bragantino - Botafogo RJ 0:1

BRAZIL: Serie B

00:00Chapecoense-SC - Londrina -:-
00:00Ituano - Cruzeiro -:-

BRAZIL: Serie C - First stage

90+'Aparecidense - ABC 2:2

BRAZIL: Campeonato Mineiro 2 - Final Stage

00:00Varginha - Ipatinga -:-

CAMBODIA: CPL

13:30NagaWorld - Visakha -:-
13:30Svay Rieng - Phnom Penh Crown -:-

CARIBBEAN: CONCACAF Championship Women - Qualification - Second round

01:00USA W - Haiti W 3:0
04:00Mexico W - Jamaica W -:-

CHILE: Primera B

00:00San Luis - Cobreloa 0:0
29'U. De Concepcion - Melipilla 1:0

CHINA: Jia League

09:30Kunshan - Shaanxi Changan -:-
09:30Nanjing City - Beijing Technology -:-
09:30Shanghai Jiading Huilong - Sichuan Jiuniu -:-
13:30Shenyang Urban FC - Heilongjiang Ice City -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

02:00Centro Dominguito - Sithoc -:-
02:00SUBT - Scherpenheuvel -:-
02:00Victory Boys - Jong Colombia -:-

ECUADOR: Copa Ecuador

Half TimeNueve de Octubre - Orense 1:1
23:00Delfin - Gualaceo -:-

EGYPT: Premier League

21:00El Gouna - Al Ahly -:-

EGYPT: Egypt Cup

18:00Smouha - Kafr El Sheikh -:-

ESTONIA: Estonian Cup

18:00Marjamaa Kompanii - Helm -:-

ICELAND: Inkasso-deildin

20:00Selfoss - Vestri -:-
20:00Thor Akureyri - KV Reykjavik -:-
21:15Afturelding - Kordrengir -:-
21:15Grotta - Fjolnir -:-
21:15Kopavogur - Grindavik -:-
21:15Throttur Vogar - Fylkir -:-

JORDAN: Premier League

19:30Moghayer Al Sarhan - Al Wehdat -:-

KYRGYZSTAN: Premier Liga

10:00Kaganat - Nur-Batken -:-
14:30Abdish-Ata - Ilbirs -:-
14:30Alga - Kara Balta -:-

LAOS: Lao League

13:00Young Elephant - Luangprabang United -:-

LIBYA: Premier League - Relegation

17:00Al-Khmes - Dhahra Tripoli -:-
17:00Wefaq Ajdabiya - Shabaab Al Jabal -:-

MALAYSIA: Super League

14:15Melaka United - Selangor -:-

MEXICO: Liga MX - Apertura

04:00Pachuca - Queretaro -:-

MEXICO: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Atl. Morelia - Tlaxcala -:-

MEXICO: Liga MX U20 - Apertura

18:00Santos Laguna U20 - Guadalajara Chivas U20 -:-

MOROCCO: Botola Pro

19:00Hassania Agadir - IR Tanger -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

86'San Lorenzo - Sportivo Trinidense 3:0

SINGAPORE: Premier League

13:45Young Lions - Hougang -:-

SOUTH AMERICA: Copa Libertadores - Play Offs

00:15Atletico-MG (Bra) - Emelec (Ecu) -:-

SOUTH AMERICA: Copa Sudamericana - Play Offs

00:15Union de Santa Fe (Arg) - Nacional (Uru) -:-

SOUTH KOREA: K League 1

12:00Gimcheon Sangmu - Jeju Utd -:-
12:00Seongnam - Pohang -:-
12:30Ulsan Hyundai - Gangwon -:-

SOUTH KOREA: K League 2

12:00Gwangju FC - Bucheon FC 1995 -:-
12:30Daejeon - Ansan Greeners -:-

SUDAN: Premier League

16:00Ahli Shendi - Al-Khartoum -:-
16:00Al-Ahly Merowe - Al-Hilal -:-
16:00Al-Hilal Omdurman - Hilal El Obied -:-
19:15Alamal Atbara - Al Wadi -:-
19:15Al-Merreikh - Ahli Khartoum -:-
19:15Al Shorta - Wad Nobawi -:-
19:15Kober - Hay al-Arab -:-
19:15Tuti - Hilal El-Fasher -:-

SWEDEN: Superettan

19:00Halmstad - Jonkoping -:-
19:00Orgryte - Orebro -:-

TAIWAN: Mulan Football League Women

11:00Taichung Blue W - Taoyuan W -:-

TAJIKISTAN: Vysshaya Liga

14:30Istaravshan - Khujand -:-

URUGUAY: Primera Division - Torneo Intermedio

00:30PostponedCerrito - Cerro Largo -:-

USA: MLS

90'Orlando City - DC United 3:4
03:00Colorado Rapids - Austin FC -:-
03:00FC Dallas - Inter Miami -:-
04:30Los Angeles Galaxy - CF Montreal -:-

USA: USL Championship

03:00Colorado Springs - San Diego Loyal -:-

USA: USL League Two

00:00Weston - Tampa Bay U23 -:-

UZBEKISTAN: Super League

16:00Sogdiana - Qizilqum -:-
17:00Olympic - Navbahor Namangan -:-

WORLD: Friendly International

23:00Bolivia U17 - Paraguay U17 -:-

WORLD: Club Friendly

10:00Volgar-Astrakhan (Rus) - Yenisey (Rus) -:-
12:30Brondby (Den) - Lyngby (Den) -:-
13:00Bolton (Eng) - Stockport (Eng) -:-
13:00Fortuna Koln (Ger) - Ahrweiler (Ger) -:-
14:00Abbey Rangers (Eng) - Met. Police (Eng) -:-
14:00Annecy (Fra) - Servette (Sui) -:-
14:00Heath Hayes (Eng) - Hednesford (Eng) -:-
14:00Longwell Green (Eng) - Frome (Eng) -:-
14:00Ural (Rus) - Ufa (Rus) -:-
15:00Tekstilshtik (Rus) - Yenisey (Rus) -:-
15:30Erzurum BB (Tur) - Konyaspor (Tur) -:-
15:30Gaziantep (Tur) - Gabala (Aze) -:-
16:00Dynamo Moscow (Rus) - Rubin Kazan (Rus) -:-
17:00FC Voluntari (Rou) - H. Beer Sheva (Isr) -:-
17:00Maccabi Tel Aviv (Isr) - Lok. Zagreb (Cro) -:-
17:00Slovacko (Cze) - Trinec (Cze) -:-
17:00Vorwarts Steyr (Aut) - Zwickau (Ger) -:-
17:30Furstenfeld (Aut) - Marchfeld (Aut) -:-
17:30CancelledIgman K. (Bih) - Velez Mostar (Bih) -:-
17:30Kisvarda (Hun) - AEK Larnaca (Cyp) -:-
18:00Donaufeld Wien (Aut) - Floridsdorfer AC (Aut) -:-
18:00Levski Sofia (Bul) - Etar (Bul) -:-
18:00Plzen (Cze) - FC Botosani (Rou) -:-
18:00Pobeda (Mkd) - Bregalnica Stip (Mkd) -:-
18:00Sandhausen (Ger) - Walldorf (Ger) -:-
18:00Slavia Prague (Cze) - FC Rapid Bucuresti (Rou) -:-
18:00Sloboda (Bih) - Velez Mostar (Bih) -:-
18:00Triglav (Slo) - Rijeka (Cro) -:-
18:00Varazdin (Cro) - Posusje (Bih) -:-
18:00Warta Poznan (Pol) - Aalborg (Den) -:-
18:30Aschaffenburg (Ger) - Eintracht Frankfurt (Ger) -:-
18:30Celje (Slo) - FK Sarajevo (Bih) -:-
18:30Herzlake (Ger) - Meppen (Ger) -:-
18:30Illertissen (Ger) - Kottern-St. Mang (Ger) -:-
18:30Rudar (Mne) - Zeljeznicar (Bih) -:-
18:30CancelledTraiskirchen (Aut) - Stripfing (Aut) -:-
18:30Traiskirchen (Aut) - Vllaznia (Alb) -:-
18:30Young Boys (Sui) - Dyn. Kyiv (Ukr) -:-
19:00CSKA Sofia (Bul) - Svoge (Bul) -:-
19:00Frechen (Ger) - Duren (Ger) -:-
19:00Gleisdorf (Aut) - Lebring (Aut) -:-
19:00Heerenveen (Ned) - Oss (Ned) -:-
19:00Luner SV (Ger) - Dortmund (Ger) -:-
19:00Mettersdorf (Aut) - Deutschlandsberger (Aut) -:-
19:00Spvgg Ansbach 09 (Ger) - Hollenbach (Ger) -:-
19:00Steinbach Haiger (Ger) - Kaan-Marienborn (Ger) -:-
19:00Sturm Graz (Am) (Aut) - SC Weiz (Aut) -:-
19:00SV Wildon (Aut) - Bad Gleichenberg (Aut) -:-
19:00Wittenhorst (Ned) - Venlo (Ned) -:-
19:30Fenerbahce (Tur) - MOL Fehervar (Hun) -:-
19:30Nivo Sparta (Ned) - Den Bosch (Ned) -:-
20:00Hamilton (Sco) - Tranent Juniors (Sco) -:-
20:00Hesperange (Lux) - Kaerjeng (Lux) -:-
20:00Hitchin (Eng) - Stevenage (Eng) -:-
20:00CancelledSt. Mirren (Sco) - Hartlepool (Eng) -:-
20:00St. Mirren (Sco) - Northampton (Eng) -:-
20:00Telstar (Ned) - Lisse (Ned) -:-
20:30AFC Rushden & Diamonds (Eng) - MK Dons (Eng) -:-
20:30Alloa (Sco) - Queen's Park (Sco) -:-
20:30Ashton Utd (Eng) - Barrow (Eng) -:-
20:30Bamber Bridge (Eng) - Wigan (Eng) -:-
20:30Buckley (Wal) - Flint (Wal) -:-
20:30Dunfermline (Sco) - Kilmarnock (Sco) -:-
20:30East Fife (Sco) - Hearts (Sco) -:-
20:30Hendon (Eng) - Wealdstone (Eng) -:-
20:30Shildon (Eng) - Whitley Bay (Eng) -:-
20:30St. Neots (Eng) - Charlton U23 (Eng) -:-
20:30Stratford (Eng) - Burton (Eng) -:-
20:30Totton & Eling (Eng) - Bashley (Eng) -:-
20:45Alton FC (Eng) - Havant & W (Eng) -:-
20:45Badshot (Eng) - Farnborough (Eng) -:-
20:45Basford (Eng) - Notts Co (Eng) -:-
20:45Bedford (Eng) - Barnet (Eng) -:-
20:45Bowers & Pitsea (Eng) - Sittingbourne (Eng) -:-
20:45Cray (Eng) - Welling (Eng) -:-
20:45Dorking (Eng) - Sutton (Eng) -:-
20:45Folkestone (Eng) - Tonbridge (Eng) -:-
20:45Goole (Eng) - Scarborough (Eng) -:-
20:45Haringey (Eng) - Walthamstow (Eng) -:-
20:45Livingston (Sco) - Linlithgow Rose (Sco) -:-
20:45Macclesfield (Eng) - Crewe (Eng) -:-
20:45Market Drayton (Eng) - AFC Telford (Eng) -:-
20:45Montrose (Sco) - Dundee FC (Sco) -:-
20:45Rothes (Sco) - Elgin City (Sco) -:-
20:45Saffron (Eng) - King’s Lynn (Eng) -:-
20:45Stalybridge (Eng) - Morecambe (Eng) -:-
20:45St. Ives (Eng) - Peterborough Sports (Eng) -:-
20:45Weston-super-Mare (Eng) - Exeter (Eng) -:-
20:45Workington (Eng) - Dumbarton (Sco) -:-
20:45Worthing (Eng) - Three Bridges (Eng) -:-

WORLD: Friendly International Women

11:00Latvia U17 W - Estonia U17 W -:-
14:00Latvia U19 W - Estonia U19 W -:-

REFRESH

Football | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »

Top

Flashscore.mobi provides live football scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than Flashscore.com website for technical reasons.