REFRESH

Enjoy the full Flashscore experience: Website | Android | iOS

Handball » Today » All Games

FRANCE: Starligue

2nd HalfLimoges - St. Raphael 28:24

GERMANY: Bundesliga

19:00HSG Wetzlar - Flensburg-H. 30:31
19:00Kiel - HBW Balingen-Weilstetten 36:29
Half TimeGummersbach - SC Magdeburg 14:17

SPAIN: Liga ASOBAL

17:30BM Sinfin - Cuenca 29:36
19:00Atl. Valladolid - Torrelavega 32:33
2nd HalfNava - Huesca 23:23

AUSTRIA: HLA

18:00Aon Fivers - HSG Graz 30:24
18:30Bregenz - Hollabrunn 33:28
19:00Barnbach/K. - Handball Tirol 29:32
19:00Ferlach - Alpla Hard 33:30
19:00Fuchse - Voslauer 25:23

BELARUS: Division 1 - Losers stage

16:00Masheka - Gomel -:-

BELARUS: Division 1 - Winners stage

11:00BGUFK-SKA - Kronon 36:37

BELGIUM: Division 1 - Losers stage

20:15Gent - Haacht -:-
20:15Kortrijk - Eynatten-Raeren -:-

BELGIUM: Division 1 - Winners stage

17:45Hubo Handbal 2 - Kraainem 29:30
20:15Lebbeke - Houthalen -:-
20:15Tournai - Sasja KV -:-

BOSNIA AND HERZEGOVINA: Premijer Liga

17:00Konjuh Zivinic - Krivaja 29:28
18:00Capljina - Borac 17:34
18:00Gracanica - Leotar 26:28
18:00Sloga Doboj - Vogosca 27:22
19:00Gorazde - Hercegovina 30:25

BULGARIA: A RHG

13:00Lokomotiv Gorna - NSA Sofia 31:23
14:00Osam Lovech - Shumen 22:24
15:00Dobrudja - HK Levski 42:31
16:00Spartak Varna - Fregata Burgas 18:23

CROATIA: Premijer liga - Championship Group

18:00Varazdin - RK Zagreb 23:35
19:00Porec - Nexe 26:29

CROATIA: Premijer liga - Relegation Group

17:30Gorica - Metkovic 29:31
18:00Osijek - KTC Krizevci 33:30
18:30Moslavina - Rudar 24:26

CZECH REPUBLIC: Extraliga

18:00Brno - Plzen 22:28
18:00Frydek-Mistek - Karvina 28:33
18:00Hranice - Dukla Prague 28:41
18:00Koprivnice - Jicin 32:27
18:00Lovosice - Malomerice 36:30
18:00Nove Veseli - Zubri 25:29

DENMARK: Herre Handbold Ligaen

18:00Bjerringbro/Silkeborg - GOG 34:32

DENMARK: 1. Division

14:00Raekker Molle - Aarhus HC 33:33
14:30Grindsted - Koge 37:22
15:00Odder - Vendsyssel 31:28
15:30FIF - Skovbakken 25:20

EUROPE: European Championship Women - Qualification

14:00Sweden W - Iceland W 37:23
16:00Denmark W - Poland W 39:31
18:00Ukraine W - Israel W 32:28

EUROPE: EHF Euro Cup Women

16:30Switzerland W - Hungary W 27:35

EUROPE: Baltic League

16:00Polva Serviti (Est) - Dragunas Klaipeda (Ltu) 37:28
16:00Raasiku/Mistra (Est) - Sviesa (Ltu) 33:32
17:00Viljandi (Est) - Granitas Kaunas (Ltu) 24:21

EUROPE: BENE-League

20:00Aalsmeer - Vise -:-
20:00Bocholt - KRAS/Volendam -:-
20:00Eupen - Izegem -:-
20:00Hubo Handbal - Bevo HC -:-
20:00Hurry-Up - Houten -:-
20:00Sporting Pelt - Limburg Lions -:-

FINLAND: SM-sarja - Winners stage

16:00HIFK - Cocks 43:34

GERMANY: 2. Bundesliga

18:00Elbflorenz - N-Lubbecke 32:32
19:30Huttenberg - Aue 37:25
19:30Lubeck-Schwartau - Bietigheim-Metterzimmern 28:24

GERMANY: 2. Bundesliga Women

18:00Grobenzell W - HSG Freiburg W 30:24

GREECE: A1

15:00Aeropos Edessas - Diomidis Argous -:-
16:00Panellinios - Olympiacos SFP 26:41
17:00Ionikos - PAOK 23:29
17:00Zafeirakis - Drama 29:32

HUNGARY: NB I

18:00Balatonfuredi - Szeged 31:37
18:00Csurgoi - Budakalasz 29:32
18:00Komloi - Gyongyosi 31:23
18:00Veszpremi KKFT - Ferencvaros 32:41

HUNGARY: NB I Women

17:00Dunaujvarosi W - Kozarmisleny W 32:19

ICELAND: Olis Deildin

15:00FH Hafnarfjordur - Stjarnan 32:31
15:00Vikingur - Fram 32:29

ITALY: Serie A

15:30Bozen - Sassari 28:26
18:30Pressano - Carpi -:-
19:00Brixen - Cingoli 39:31
19:00Conversano - Meran 34:26
19:00Eppan - Albatro 31:29
19:00Fasano - Secchia Rubiera 31:27
19:00Trieste - Cassano 26:21

JAPAN: JHL Women

05:30Omron Yamaga W - Osaka Lovvits W 29:21
06:00Hiroshima Maple Reds W - Prestige International Aranmare W 26:30

LATVIA: Virsliga

16:00ASK/LSPA - MSG/LAT 27:28
17:00Skriveri - Latgols 28:25

LITHUANIA: Lietuvos Lyga

16:00Amber - Grifas 27:17

LUXEMBOURG: AXA League - Relegation Group

2nd HalfRumelange - Standard 30:22
2nd HalfSchifflange - Bieles 34:20

LUXEMBOURG: AXA League - Winners stage

2nd HalfBerchem - Kaerjeng 25:25
2nd HalfDudelange - Diekirch 21:18
2nd HalfEsch - Differdange 14:17

MALTA: 1st Division

16:15Swieqi - HMS -:-
17:45Zebbug - La Salle -:-

MONTENEGRO: Prva liga

17:00Rudar - Partizan Tivat 32:21
18:00Brskovo - Buducnost -:-

NETHERLANDS: Eredivisie

19:00BFC - Hellas -:-
19:30PSV Handbal - Vrone/Berdos -:-
20:00Feyenoord - EHC -:-
20:00Quintus - Arnhem -:-
20:00Tachos - Emmen -:-
20:10Hercules - Aalsmeer 2 -:-
20:50Dynamico - Bevo HC 2 -:-

NORTH MACEDONIA: Superleague - Losers stage

15:00Multi Esens - Eurofarm Pelister 2 32:28
17:00Skopje 2020 - Vardar Negotino 27:30
18:00Golden Art - Kumanovo 24:27

NORTH MACEDONIA: Superleague - Winners stage

18:00Butel Skopje - Tikvesh 21:22
18:00Eurofarm Pelister - Tinex Prolet Skopje 32:29

NORWAY: REMA 1000-ligaen

16:00Elverum - Halden 32:25
17:00Fjellhammer - Baekkelaget 25:38

NORWAY: 1. Division

17:00Randesund - Notteroy 24:38

POLAND: Superliga

15:00Zabrze - Wisla Plock 22:24
16:00Kielce - MMTS Kwidzyn 35:24
16:00Wybrzeze Gdansk - Piotrkowianin Piotrkow 35:20
18:00Legionowo - Gwardia Opole 35:37

POLAND: Central League

17:00Stal Mielec - GKS Zukowo 30:34
17:00Szczecin - Zaglebie Sosnowiec 29:27
19:00Ciechanow - Biala Podlaska -:-
19:00Legnica - Stal Gorzow 27:28

POLAND: I Liga

14:00Przemysl - Chrzanow 23:28
15:00PostponedSMS ZPRP Plock - Nowe Piekuty -:-
16:00Mazur Sierpc - Pabianice 26:35
16:00Oborniki - Sambor Tczew 30:32
17:00Nowa Sol - Real Astromal Leszno 30:24
17:00Viret Zawiercie - Konskie 25:29
17:00Wolsztyn - Orlik Brzeg 31:24
17:00Zielona Gora - Lider Swarzedz 31:28
17:00Zwolen - Piotrkowianin Piotrkow 2 36:22
18:00Konin - UW Warszawa 33:37
18:00Oborniki Slaskie - Katy Wroclawskie 27:33
18:00Swiebodzin - SKPR Swidnica 32:28
18:00Szczypiorniak Olsztyn - Gwardia Koszalin 21:47
18:00Wejherowo - Jeziorak 34:36

POLAND: Central League Women

15:00Legnica W - Sosnica Gliwice W 28:24

POLAND: I Liga Women

13:30Kobierzyce II W - Pietrowice Wielkie W 25:29

PORTUGAL: Andebol 1

16:00ABC Braga - Benfica 28:38
17:00Madeira SAD - Avanca 33:32
19:00Belenenses - Gaia 24:28
19:00Vitoria - Porto 30:48
19:30Aguas Santas - Povoa 25:28
19:30Sporting - Vitoria SC 42:25

ROMANIA: Liga Nationala

16:30CSM Constanta - Minaur Baia Mare 33:28

SERBIA: Superliga

18:00Pancevo - Partizan 20:28
18:00Radnicki - RK Ub 39:27
19:00Vranje - Jugovic 33:28

SLOVAKIA: Extraliga

16:30Zahoraci - Presov 28:38
19:30HK Kosice - Modra 39:27
19:30SKP Bratislava - Hlohovec 31:26
19:30Topolcany - Nove Zamky 31:27

SLOVENIA: 1. NLB Liga

17:00Trimo Trebnje - Krka 25:20
19:00Ivancna Gorica - Slovenj Gradec 30:31
19:00Jeruzalem Ormoz - Slovan 24:26
19:00Ljubljana - Dobova 34:23
19:00Skofljica - Loka 33:29
2nd HalfRibnica - Gorenje 22:27

SOUTH KOREA: H League

07:00Sangmu - Doosan 23:23

SOUTH KOREA: H League Women

05:00Gwangju City W - Busan W 23:21
09:00Incheon City W - Seoul City W 24:25

SPAIN: Division de Honor Plata

17:30Barcelona II - Malaga 29:28
18:00Quabit Guadalajara - Mallorca -:-
18:30Agustinos Alicante - Caserio Ciudad Real 19:21
18:30Antequera - Horneo Alicante 34:23
18:30Cisne - Zamora 33:27
19:00Novas - Alcobendas 25:26
20:00Oviedo - Eivissa -:-

SWEDEN: Allsvenskan

13:00Redbergslids - Vinslovs 33:23
15:00IFK Ystads - Drott 31:28
15:00Torslanda - Lindesberg 25:22
15:00Varberg - Anderstorps 33:20
15:00Vasteras Irsta HF - Skanela 32:29
16:15Tyreso - Helsingborg 32:25

SWEDEN: Allsvenskan Women

14:00Heid W - Kroppskultur Dam W 26:22
14:00Karra W - Eskilstuna W 23:16
14:00Tyreso W - Helsingborg W 27:28

SWITZERLAND: NLA

17:00Wacker Thun - Suhr Aarau 23:27
18:00HC Kriens - Kadetten Schaffhausen 33:36
18:00Zurich - Kreuzlingen 32:21
19:00Bern - Geneve 32:27

TURKEY: Superlig

14:00Bahcelievler - Beykoz Bld. -:-

REFRESH

Football | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »

Top

Flashscore.mobi provides live handball scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than Flashscore.com website for technical reasons.