REFRESH

Football » 09.12.2021 » All Games

EUROPE: Europa League - Group Stage

18:45Antwerp - Olympiacos Piraeus -:-
18:45Fenerbahce - Eintracht Frankfurt -:-
18:45Legia - Spartak Moscow -:-
18:45Lyon - Rangers -:-
18:45Napoli - Leicester -:-
18:45Real Sociedad - PSV -:-
18:45Sparta Prague - Brondby -:-
18:45Sturm Graz - Monaco -:-
21:00Braga - Crvena zvezda -:-
21:00Celtic - Betis -:-
21:00Ferencvaros - Bayer Leverkusen -:-
21:00Genk - Rapid Vienna -:-
21:00Lazio - Galatasaray -:-
21:00Ludogorets - Midtjylland -:-
21:00Marseille - Lokomotiv Moscow -:-
21:00West Ham - D. Zagreb -:-

EUROPE: Europa Conference League - Group Stage

18:45Alashkert - Maccabi Tel Aviv -:-
18:45AZ Alkmaar - Randers FC -:-
18:45CFR Cluj - Jablonec -:-
18:45CSKA Sofia - AS Roma -:-
18:45FK Zorya Luhansk - Bodo/Glimt -:-
18:45Gent - Flora -:-
18:45LASK - HJK -:-
18:45Partizan - Anorthosis -:-
21:00Basel - Qarabag -:-
21:00FC Copenhagen - Slovan Bratislava -:-
21:00Feyenoord - Maccabi Haifa -:-
21:00Omonia - K. Almaty -:-
21:00PAOK - Lincoln Red Imps -:-
21:00Tottenham - Rennes -:-
21:00Union Berlin - Slavia Prague -:-
21:00Vitesse - Mura -:-

ALBANIA: Superliga

13:45Kukesi - Laci -:-

ALGERIA: U21 League

10:00Saoura U21 - Oran U21 -:-
11:00Hussein Dey U21 - Magra U21 -:-
14:30Arba U21 - CR Belouizdad U21 -:-
14:30Biskra U21 - ASO Chlef U21 -:-
14:30Paradou U21 - Constantine U21 -:-
14:30USM Alger U21 - Kabylie U21 -:-

ANGOLA: Girabola

15:30Sporting de Cabinda - Sporting de Benguela -:-

ARGENTINA: Primera C - Promotion - Play Offs

00:00Ituzaingo - Sportivo Italiano -:-

ARGENTINA: Copa Argentina

01:10Talleres Cordoba - Boca Juniors -:-

ARMENIA: First League

11:00Ararat-Armenia 2 - Pyunik Yerevan 2 -:-
11:00Gandzasar - Shirak Gyumri -:-

ASIA: AFF Suzuki Cup

10:30Malaysia - Laos -:-
13:30Indonesia - Cambodia -:-

BAHRAIN: Bahrain Cup - Fourth stage

16:00Al-Najma - Al-Ittihad -:-
16:00Al-Shabbab - Qalali -:-
16:00Busaiteen - Tadamun Buri -:-
16:00Isa Town - Al-Ittifaq -:-
16:00Malkia - Manama Club -:-

BRAZIL: Copa Verde

00:00Vila Nova FC - Remo -:-

CHINA: Jia League

08:00Guizhou - Meizhou Hakka -:-
12:35Kunshan - Zhejiang Professional -:-

COLOMBIA: Primera A - Clausura - Quadrangular

23:00Junior - Pereira -:-
01:30Atl. Nacional - Dep. Cali -:-
00:00America De Cali - Petrolera -:-

COSTA RICA: Primera Division - Apertura - Play Offs

03:00Saprissa - Alajuelense -:-

DR CONGO: Ligue 1

13:00PostponedAC Kuya - Dauphins Noirs -:-
14:30Groupe Bazano - AS Vita Club -:-
14:30Simba - Don Bosco -:-
15:00PostponedJSK - Motema Pembe -:-
15:30Motema Pembe - Dauphins Noirs -:-

EGYPT: Division 2 - Group C

13:30Abu Qir Semad - El Mansoura -:-
13:30Alaab Damanhour - Kafr El Sheikh -:-
13:30Baladiyat El Mahalla - Haras El Hodood -:-
13:30Dekernes - El Raja -:-
13:30El Olympi - Alexandria SC -:-
13:30Pioneers - Al Magd -:-

ENGLAND: Professional Development League

14:00Sheffield Wed U23 - Hull U23 -:-

ETHIOPIA: Premier League

13:00Addis Ababa Ketema - Wolkite Kenema -:-
15:00Arba Menche - Jimma Aba Jifar -:-
15:00Dire Dawa - Ethiopia Bunna -:-
17:00Fasil Kenema - Sidama Bunna -:-

EUROPE: Champions League Women

18:45Hacken W - Bayern Munich W -:-
18:45Koge W - Hoffenheim W -:-
20:00Arsenal W - Barcelona W -:-
21:00SL Benfica W - Lyon W -:-

GERMANY: Oberliga Mittelrhein

19:30Friesdorf - Hennef -:-

GUINEA: Ligue 1

17:00Fello Star - Horoya -:-
17:00Flamme Olympique - Milo FC -:-
17:00Kaloum Star - SOAR -:-

HUNGARY: NB III - West

13:00Nagykanizsa - Erdi -:-

INDIA: ISL

15:00Mumbai City - Jamshedpur -:-

INDONESIA: Liga 1

09:15Persikabo 1973 - Persiraja Aceh -:-
14:45Bali United - Madura United -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

13:30Paykan - Esteghlal F.C. -:-
13:30Sepahan - Sanat Naft -:-
15:30Persepolis - Havadar SC -:-

ISRAEL: Liga Alef North

17:00Ironi Tiberias - Hapoel Bnei Faradis -:-

ITALY: Supercoppa Primavera

17:00Empoli U19 - Fiorentina U19 -:-

IVORY COAST: Ligue 1

16:30ASEC Mimosas - Bouake -:-

KENYA: Premier League

11:00Leopards - Posta Rangers -:-
13:00Bandari - KCB -:-
13:00Talanta FC - Bidco United -:-
13:00Vihiga - Gor Mahia -:-

KUWAIT: Premier League

16:40Yarmouk - Al Naser -:-

KUWAIT: Division 1

15:25Al Sahel - Al Jahra -:-
15:25Burgan - Al Sulaibikhat -:-

MEXICO: Liga de Expansion MX - Apertura - Play Offs

01:30Tampico Madero - Dorados de Sinaloa -:-

MEXICO: Liga Premier Serie A - Play Offs

22:00Inter Playa Del Carmen - Cafetaleros -:-

MEXICO: Liga MX Women - Apertura - Play Offs

20:00Atlas W - Monterrey W -:-
20:00Club America W - U.A.N.L.- Tigres W -:-

NORTH & CENTRAL AMERICA: CONCACAF League

01:00Motagua (Hon) - Comunicaciones (Gtm) -:-

QATAR: QSL Cup

14:00Umm-Salal - Al Rayyan -:-
16:10Al Wakra - Al Ahli Doha -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Mtibwa Sugar - Biashara Mara United -:-
17:00Azam - Kagera Sugar -:-

UKRAINE: Youth League

11:00Mariupol U19 - Dnipro-1 U19 -:-
12:00Inhulets U19 - Desna U19 -:-

UNITED ARAB EMIRATES: Pro League Cup - 9th-14th places

15:00Al Urooba - Al Dhafra -:-
15:00Emirates Club - Al Sharjah -:-
17:15Khorfakkan - Bani Yas -:-

URUGUAY: Segunda Division - Play Offs

00:30Racing Montevideo - Defensor Sp. -:-

WORLD: Friendly International

04:00Mexico - Chile -:-
11:00Italy U17 - France U17 -:-

WORLD: Club Friendly

15:00Austria Vienna II (Aut) - St. Polten (Aut) -:-

ZAMBIA: Super League

14:00Zanaco - Chambishi -:-

REFRESH

Football | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »

Top

FlashScore.mobi provides live football scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than FlashScore.com website for technical reasons.