REFRESH

Football » 14.12.2021 » All Games

ENGLAND: Premier League

20:30Brentford - Manchester Utd -:-
20:45Norwich - Aston Villa -:-
21:00Manchester City - Leeds -:-

GERMANY: Bundesliga

18:30Stuttgart - Bayern Munich -:-
20:30Arminia Bielefeld - Bochum -:-
20:30Mainz - Hertha Berlin -:-
20:30Wolfsburg - FC Koln -:-

ALGERIA: Ligue 1

14:30Saoura - Kabylie -:-

ALGERIA: U21 League

14:30Saoura U21 - Kabylie U21 -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

00:00Banfield - Arsenal Sarandi -:-

ASIA: AFF Suzuki Cup

10:30Philippines - Thailand -:-
13:30Singapore - East Timor -:-

AUSTRALIA: FFA Cup

09:30Avondale FC - Wellington Phoenix -:-

BELGIUM: Jupiler Pro League

18:45Cercle Brugge KSV - Seraing -:-
21:00Anderlecht - St. Truiden -:-
21:00Oostende - Kortrijk -:-

BURKINA FASO: Premier League

16:30Vitesse - ASEC Koudougou -:-

CHINA: Jia League

12:30Shaanxi Changan - Beijing Sport University -:-
12:30Sichuan Jiuniu - Shenyang Urban FC -:-

DR CONGO: Ligue 1

15:30Sanga Balende - St Eloi Lupopo -:-

ENGLAND: National League

20:45Eastleigh - Solihull Moors -:-
20:45FC Halifax - King’s Lynn -:-

ENGLAND: National League North

20:45Curzon Ashton - Kidderminster -:-

ENGLAND: National League South

20:45Concord - St. Albans -:-
20:45Oxford City - Dorking -:-

ENGLAND: NPL Premier Division

20:45Warrington - Radcliffe -:-

ENGLAND: Southern League Central Division

20:45Barwell - Stourbridge -:-
20:45Hednesford - Banbury -:-
20:45Leiston - Stratford -:-
20:45Rushall - Hitchin -:-
20:45Tamworth - AFC Rushden & Diamonds -:-

ENGLAND: Southern League South Division

20:30Hartley Wintney - Met. Police -:-
20:30Wimborne - Weston-super-Mare -:-
20:45Harrow - Tiverton -:-
20:45Hayes & Yeading - Truro -:-
20:45Hendon - Gosport -:-

ENGLAND: Isthmian League Premier Division

20:45Margate - Worthing -:-

ENGLAND: Professional Development League

14:00Barnsley U23 - Sheffield Wed U23 -:-
14:00Bristol City U23 - Ipswich U23 -:-
14:00Coventry U23 - Sheffield Utd U23 -:-

FRANCE: National

20:00Le Mans - Cholet -:-

GERMANY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:00PostponedElversberg II - Arminia Ludwigshafen -:-

GREECE: Super League

16:15Asteras Tripolis - Panetolikos -:-

INDIA: ISL

15:00Odisha - Jamshedpur -:-

INDONESIA: Liga 1

14:30Arema FC - Persikabo 1973 -:-
14:30Madura United - Borneo -:-

IRAN: Division 1

11:30Astara - Arman Gohar -:-
11:30Kheybar Khorramabad - Malavan -:-
11:30Khooshe Talaee - Machine Sazi -:-
11:30Mes Kerman - Shahin Bushehr -:-
11:30Mes Shahr Babak - Esteghlal Molasani -:-
11:30Shams Azar Qazvin - Saipa -:-
11:30Vista Toorbin - Shahrdari Hamedan -:-
12:00Esteghlal Khuzestan - Qashqai Shiraz -:-
12:00Pars Janoobi Jam - Rayka Babol -:-

ITALY: Coppa Italia

15:00Venezia - Ternana -:-
18:00Udinese - Crotone -:-
21:00Genoa - Salernitana -:-

NETHERLANDS: KNVB Beker

18:45Den Haag - Gemert -:-
20:00Achilles Veen - DVS '33 Ermelo -:-
20:00FC Emmen - Excelsior Maassluis -:-
20:00Telstar - Spakenburg -:-
20:00Zwolle - Maastricht -:-
21:00Breda - Utrecht -:-

NORTHERN IRELAND: Irish League Cup

20:45Cliftonville - Ballymena -:-
21:00Coleraine - Warrenpoint -:-

POLAND: Ekstraklasa

18:45Radomiak Radom - Piast Gliwice -:-

PORTUGAL: Liga Portugal 2

19:00Academico Viseu - Benfica B -:-

PORTUGAL: League Cup

21:15Penafiel - Sporting -:-

QATAR: QSL Cup

14:00Al Ahli Doha - Umm-Salal -:-
16:10Al Rayyan - Shamal -:-

ROMANIA: Liga 1

16:30Academica Clinceni - FC Voluntari -:-
19:30Univ. Craiova - UTA Arad -:-

SAUDI ARABIA: Division 1

13:35Bisha - Al Adalh -:-
13:35Ohod - Al Draih -:-
15:25Al-Nahda - Al Orubah -:-
15:30Al Jeel - Al-Sahel -:-

SCOTLAND: Premiership

20:45Hibernian - Dundee FC -:-

SOUTH AFRICA: Premier League

14:30AmaZulu - Chippa Utd. -:-
16:00Marumo Gallants - Cape Town City -:-
16:30Mamelodi Sundowns - Baroka -:-
18:30Swallows - Orlando Pirates -:-

SOUTH AFRICA: Nedbank Cup

14:00Black Leopards - Free State Stars -:-
14:00Jomo Cosmos - Uthongathi -:-
14:00TS Sporting - JDR Stars -:-

SPAIN: Copa del Rey

19:00Andorra - Celta Vigo -:-
19:00San Sebastian Reyes - Fuenlabrada -:-
20:00Huesca - Girona -:-
20:00Rayo Majadahonda - Malaga -:-
20:00Zaragoza - Burgos CF -:-
21:00Alcoyano - Levante -:-
21:00Linares - Alaves -:-
21:00Palencia CA - Espanyol -:-

SWEDEN: Allsvenskan - Relegation

19:00Halmstad - Helsingborg -:-

TURKEY: 1. Lig

11:30Erzurum BB - Genclerbirligi -:-
11:30Manisa FK - Keciorengucu -:-
17:00Altinordu - Kocaelispor -:-

UGANDA: Premier League

13:00Arua Hill - Villa -:-

WORLD: Club Friendly

18:00Barcelona (Esp) - Boca Juniors (Arg) -:-

REFRESH

Football | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »

Top

FlashScore.mobi provides live football scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than FlashScore.com website for technical reasons.