REFRESH

Football » 07.12.2021 » All Games

EUROPE: Champions League - Group Stage

18:45Paris SG - Club Brugge KV -:-
18:45RB Leipzig - Manchester City -:-
21:00AC Milan - Liverpool -:-
21:00Ajax - Sporting -:-
21:00Dortmund - Besiktas -:-
21:00FC Porto - Atl. Madrid -:-
21:00Real Madrid - Inter -:-
21:00Shakhtar Donetsk - Sheriff Tiraspol -:-

ALBANIA: Superliga

16:45Dinamo Tirana - Teuta -:-
16:45KF Tirana - Kastrioti -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

23:15Aldosivi - Argentinos Jrs -:-
01:30Newells Old Boys - Banfield -:-

ARGENTINA: Primera Nacional - Promotion - Play Offs

01:10Ferro - Quilmes -:-

AUSTRALIA: FFA Cup

09:30Western United - Wellington Phoenix -:-
09:30WS Wanderers - APIA Tigers -:-

AZERBAIJAN: First Division

11:00Sabah Baku 2 - Qarabag 2 -:-
11:00Zira 2 - Neftci Baku 2 -:-
11:30Sabail 2 - Keshla 2 -:-

BELGIUM: 1st National Women

20:30Leuven II W - GBA Kontich W -:-

BOLIVIA: Division Profesional

00:00Wilstermann - Tomayapo -:-

BRAZIL: Serie A

23:00Athletico-PR - Palmeiras -:-
23:00Sao Paulo - Juventude -:-
00:00Cuiaba - Fortaleza -:-
00:00Flamengo RJ - Santos -:-
00:00Internacional - Atletico GO -:-
01:00Chapecoense-SC - Sport Recife -:-

CHILE: Primera Division - Relegation - Play Offs

00:00Deportes Temuco - Copiapo -:-

CHINA: Jia League

08:00Heilongjiang Ice City - Jiangxi Beidamen -:-
12:30Nanjing City - Xinjiang Tianshan -:-
12:30Shenyang Urban FC - Beijing Sport University -:-
12:30Sichuan Jiuniu - Suzhou Dongwu -:-

ENGLAND: League One

20:45Accrington - AFC Wimbledon -:-
20:45Charlton - Ipswich -:-
20:45Cheltenham - Cambridge Utd -:-
20:45Crewe - Lincoln -:-
20:45Doncaster - Oxford Utd -:-
20:45Fleetwood - Bolton -:-
20:45Portsmouth - Sheffield Wed -:-
20:45Rotherham - Gillingham -:-
20:45Sunderland - Morecambe -:-
20:45Wycombe - Burton -:-

ENGLAND: League Two

20:45Bristol Rovers - Port Vale -:-
20:45Exeter - Northampton -:-
20:45Harrogate - Forest Green -:-
20:45Leyton Orient - Swindon -:-
20:45Mansfield - Carlisle -:-
20:45Newport - Sutton -:-
20:45Oldham - Tranmere -:-
20:45Stevenage - Scunthorpe -:-
20:45Walsall - Crawley -:-

ENGLAND: National League

20:45Southend - Maidenhead -:-

ENGLAND: National League North

20:45Gateshead - York -:-
20:45Guiseley - Southport -:-

ENGLAND: National League South

20:45Ebbsfleet - Bath -:-
20:45Hampton & Richmond - Braintree -:-

ENGLAND: NPL Premier Division

20:45Buxton - Scarborough -:-

ENGLAND: Southern League Central Division

20:45Alvechurch - Tamworth -:-
20:45Banbury - Biggleswade Town -:-
20:45Nuneaton - St. Ives -:-
20:45Stratford - Needham Market -:-

ENGLAND: Southern League South Division

20:45Chesham - Harrow -:-
20:45Taunton - Yate Town -:-
20:45Truro - Tiverton -:-
20:45Walton Casuals - Hayes & Yeading -:-

ENGLAND: Isthmian League Premier Division

20:45Bognor Regis - Corinthian-Casuals -:-
20:45Enfield Town - Bowers & Pitsea -:-
20:45Folkestone - Bishop's Stortford -:-
20:45Haringey - Worthing -:-
20:45Potters Bar - Kingstonian -:-

ENGLAND: Professional Development League

14:00Coventry U23 - Peterborough U23 -:-
14:30QPR U23 - Swansea U23 -:-
20:00Sheffield Utd U23 - Crewe U23 -:-

EUROPE: UEFA Youth League - Group Stage

11:00Shakhtar Donetsk U19 - Sheriff Tiraspol U19 -:-
13:00RB Leipzig U19 - Manchester City U19 -:-
14:00Dortmund U19 - Besiktas U19 -:-
14:00Paris SG U19 - Club Brugge U19 -:-
14:30AC Milan U19 - Liverpool U19 -:-
14:30Ajax U19 - Sporting U19 -:-
15:30FC Porto U19 - Atl. Madrid U19 -:-
16:00Real Madrid U19 - Inter U19 -:-

EUROPE: UEFA Youth League - Winners Play Offs

20:30Rangers U19 - Septemvri Sofia U19 -:-

GERMANY: Regionalliga Bayern

19:00PostponedEltersdorf - Furth II -:-

GUINEA: Ligue 1

16:00Hafia - Elephant Coleah -:-

INDIA: ISL

15:00East Bengal - Goa -:-

INDONESIA: Liga 1

09:15PSS Sleman - Persipura Jayapura -:-
12:15Persita - PSIS Semarang -:-
14:45PSM Makassar - Persija Jakarta -:-

ISRAEL: Leumit League

18:00H. Akko - Maccabi Bnei Raina -:-
18:00Hapoel Umm al-Fahm - Agudat Sport Ashdod -:-
18:00Hap. Ramat Gan - Beitar Tel Aviv -:-
18:00M. Nazareth - Hapoel Kfar Saba -:-
18:00MS Kafr Qasim - H. Raanana -:-
18:00Nes Tziona - Hapoel Afula -:-
18:00Ramat Hasharon - Bnei Yehuda -:-

ISRAEL: Liga Alef North

13:00Hapoel Iksal Imad - Maccabi Tamra -:-
13:30Hapoel Bnei Zalfa - Hapoel Kaukab -:-

MALTA: FA Trophy

18:30Victoria Hotspurs - Zebbug -:-
20:30Mgarr - St. George's FC -:-

MEXICO: Liga MX Women - Apertura - Play Offs

00:00Guadalajara Chivas W - Club America W -:-
02:00U.A.N.L.- Tigres W - Cruz Azul W -:-
04:00Monterrey W - Club Tijuana W -:-

NETHERLANDS: Reserve League

18:30Jong Almere City - Jong FC Emmen -:-

NORTH & CENTRAL AMERICA: CONCACAF League

22:00Motagua (Hon) - Comunicaciones (Gtm) -:-

NORTHERN IRELAND: NIFL Premiership

20:45Dungannon - Warrenpoint -:-

NORTH MACEDONIA: 2. MFL

13:00Besa 1976 - Vardar -:-
13:00Bratstvo 07 - Lok. Gradsko -:-
13:00Kadino Skopje - FK Korab -:-
13:00Kozuv Gevgelija - Kit Go Pehchevo -:-
13:00Ohrid - KF Gostivar -:-
13:00Osogovo - Pobeda -:-
13:00Sasa - Belasica -:-
13:00Sileks - Teteks -:-
13:00Sloga Vinica - Detonit Junior -:-
13:00Veleshta - Voska Sport -:-

PORTUGAL: Liga 3

15:00Sao Joao Ver - Braga B -:-
16:00Lusitania FC - Oliveirense -:-
16:00Oliveira Hospital - Real SC -:-

ROMANIA: Liga 2

16:00Petrolul - U. Cluj -:-

SAUDI ARABIA: Division 1

13:20Al Jabalain - Al Qadisiya -:-
15:25Al Khaleej - Bisha -:-
15:30Hajer - Al Wehda -:-
16:15Jeddah - Al Akhdoud -:-

SCOTLAND: League One

20:45Montrose - Airdrieonians -:-

SCOTLAND: League Two

20:45Elgin City - Kelty Hearts -:-

SCOTLAND: Scottish Cup

20:45Morton - Inverness -:-
20:45Queen of South - Cove Rangers -:-

SERBIA: Super Liga

14:00FK Vozdovac - Vojvodina -:-

SOUTH AFRICA: Premier League

16:30TS Galaxy - Chippa Utd. -:-
18:30Cape Town City - Maritzburg Utd -:-

SRI LANKA: Super League

11:00Blue Eagles - New Young's SC -:-
15:00Ratnam - Defenders FC -:-

TAIWAN: Mulan Football League Women

10:00PostponedKaohsiung W - Taoyuan W -:-

UGANDA: Premier League

13:00BUL - Busoga -:-
13:00Express - Mbarara City -:-
13:00Onduparaka FC - Wakiso Giants -:-
13:00Police - Gadaffi -:-
13:00Villa - URA SC -:-

WORLD: FIFA Arab Cup

16:00Jordan - Palestine -:-
16:00Morocco - Saudi Arabia -:-
20:00Algeria - Egypt -:-
20:00Lebanon - Sudan -:-

REFRESH

Football | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »

Top

FlashScore.mobi provides live football scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than FlashScore.com website for technical reasons.