REFRESH

Football » 06.12.2021 » All Games

ENGLAND: Premier League

21:00Everton - Arsenal -:-

ITALY: Serie A

18:30Empoli - Udinese -:-
20:45Cagliari - Torino -:-

SPAIN: LaLiga

21:00Getafe - Ath Bilbao -:-

ANGOLA: Girabola

16:30Petro Atletico - Sporting de Cabinda -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

23:15Independiente - San Lorenzo -:-
01:30River Plate - Defensa y Justicia -:-
23:15Aldosivi - Argentinos Jrs -:-

ARGENTINA: Primera Nacional - Promotion - Play Offs

21:00Almirante Brown - Barracas Central -:-

ARMENIA: First League

14:30Urartu 2 - BKMA 2 -:-

ARUBA: Division di Honor

23:00Britannia - Bubali -:-
01:00Caravel - Dakota -:-

ASIA: AFF Suzuki Cup

10:30Cambodia - Malaysia -:-
13:30Laos - Vietnam -:-

AZERBAIJAN: First Division

11:00Gabala 2 - Lokbatan -:-
11:00MOIK Baku - Kapaz -:-
11:00Zaqatala - SumQayit 2 -:-

BELGIUM: Pro League U21

19:30Anderlecht U21 - Mechelen U21 -:-
19:30Antwerp U21 - Gent U21 -:-
19:30Charleroi U21 - St. Liege U21 -:-
19:30Eupen U21 - Beerschot VA U21 -:-
19:30Mouscron U21 - Westerlo U21 -:-
19:30Oostende U21 - Waasland-Beveren U21 -:-
19:30St. Truiden U21 - Leuven U21 -:-
19:30Waregem U21 - Cercle B. U21 -:-
20:00Deinze U21 - RWDM U21 -:-
20:00Lierse K. U21 - Kortrijk U21 -:-
20:00Seraing U21 - Lommel SK U21 -:-
20:00Virton U21 - Royal Union SG U21 -:-

BOLIVIA: Division Profesional

00:00Wilstermann - Tomayapo -:-

BRAZIL: Serie A

23:00Ceara - America MG -:-
23:00Athletico-PR - Palmeiras -:-
23:00Sao Paulo - Juventude -:-
00:00Cuiaba - Fortaleza -:-
00:00Flamengo RJ - Santos -:-
00:00Internacional - Atletico GO -:-

BULGARIA: Parva liga

13:30Cherno More - CSKA 1948 Sofia -:-
15:45Arda - Tsarsko Selo -:-

BULGARIA: Vtora liga

11:00Minyor Pernik - Hebar -:-
13:00Botev Plovdiv II - Dobrudzha -:-
13:00Etar - Ludogorets II -:-
13:00Sozopol - Levski Lom -:-

CHILE: Primera Division - Relegation - Play Offs

00:00Deportes Temuco - Copiapo -:-

COLOMBIA: Primera A - Clausura - Quadrangular

00:05Deportes Tolima - Millonarios -:-

COLOMBIA: Primera B - Clausura - Quadrangular

02:10Cartagena - Cortulua -:-
02:10Chico - Leones -:-

COSTA RICA: Primera Division - Apertura - Play Offs

23:00Alajuelense - Santos DG -:-
02:30Herediano - Saprissa -:-

CROATIA: 1. HNL

18:00Istra 1961 - Slaven Belupo -:-

CYPRUS: First Division

18:00Achnas - Apollon -:-

DR CONGO: Ligue 1

15:30AC Rangers - Dauphins Noirs -:-

ECUADOR: Liga Pro - Play Offs

01:00Ind. del Valle - Emelec -:-

ENGLAND: FA Cup

20:45Boreham Wood - St. Albans -:-

ENGLAND: Premier League 2

14:00Crystal Palace U23 - West Ham U23 -:-
17:00Stoke City U23 - Southampton U23 -:-
19:00Aston Villa U23 - Birmingham U23 -:-
19:00West Brom U23 - Middlesbrough U23 -:-
20:00Burnley U23 - Nottingham U23 -:-
20:00Everton U23 - Arsenal U23 -:-
20:00Newcastle Utd U23 - Sunderland U23 -:-

ENGLAND: Professional Development League

14:00Cardiff U23 - Watford U23 -:-
14:00Ipswich U23 - Charlton U23 -:-

ETHIOPIA: Premier League

13:00Ethiopia Bunna - Defence Force -:-
16:00Jimma Aba Jifar - Bahir Dar Kenema -:-

FRANCE: Ligue 2

20:45Niort - Toulouse -:-

FRANCE: National

18:30Annecy - Chateauroux -:-

GERMANY: 3. Liga

19:00Mannheim - Wehen -:-

GERMANY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

19:30Dudenhofen - Arminia Ludwigshafen -:-

GREECE: Super League

18:30Lamia - Giannina -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - Play Offs

23:00Olimpia - Vida -:-

INDIA: ISL

15:00Jamshedpur - ATK Mohun Bagan -:-

INDONESIA: Liga 1

14:30Bhayangkara Solo - Persela Lamongan -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al

19:15Hapoel Haifa - H. Beer Sheva -:-

ISRAEL: Leumit League

18:00Hapoel Petah Tikva - H. Ironi Rishon -:-

ITALY: Serie C - Group C

21:00Avellino - Bari -:-

ITALY: Primavera 1

15:00Genoa U19 - Verona U19 -:-

MEXICO: Liga MX - Apertura - Play Offs

02:00Atlas - U.N.A.M.- Pumas -:-

MEXICO: Liga de Expansion MX - Apertura - Play Offs

00:00Celaya - Leones Negros -:-

MEXICO: Liga MX Women - Apertura - Play Offs

19:00Atlas W - Santos Laguna W -:-
00:00Guadalajara Chivas W - Club America W -:-

MONTENEGRO: Druga Liga

13:00Arsenal Tivat - Grbalj -:-

NETHERLANDS: Eerste Divisie

20:00Jong Ajax - FC Emmen -:-
20:00Jong AZ - Excelsior -:-
20:00Jong PSV - Graafschap -:-
20:00Jong Utrecht - Den Haag -:-

NETHERLANDS: Reserve League

13:00PostponedJong FC Twente - Jong Heerenveen -:-
13:30PostponedJong Maastricht - Jong Venlo -:-
13:30PostponedJong Waalwijk - Jong Sittard -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura - Winners

01:00Diriangen - Managua FC -:-

NORWAY: OBOS-ligaen - Promotion - Play Offs

18:00Fredrikstad - KFUM Oslo -:-

PANAMA: LPF - Clausura - Play Offs

23:00Tauro - Alianza -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

23:30Nacional Asuncion - Olimpia Asuncion -:-

POLAND: Ekstraklasa

18:00Warta Poznan - Wisla -:-

POLAND: Division 1

18:00Sandecja Nowy S. - Odra Opole -:-

POLAND: Division 2

18:15Chojniczanka - S. Rzeszow -:-

PORTUGAL: Liga Portugal

21:15Vizela - Belenenses -:-

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

21:30Imortal - Esperanca de Lagos -:-

PORTUGAL: Liga Revelacao U23

16:00Leixoes U23 - Vizela U23 -:-

ROMANIA: Liga 1

16:30FC Arges - Gaz Metan Medias -:-
19:30FC Botosani - Univ. Craiova -:-

ROMANIA: Liga 2

14:30Ripensia Timisoara - Csikszereda M. Ciuc -:-

RWANDA: Premier League

14:00Gorilla - Etincelles -:-

SAUDI ARABIA: Division 1

13:20Al Orubah - Al-Kawkab -:-
15:25Al-Sahel - Al Kholood -:-

SERBIA: Super Liga

14:00Radnik - Radnicki 1923 -:-
16:00Cukaricki - Kolubara -:-
18:00TSC Backa Topola - Radnicki Nis -:-

SERBIA: Prva Liga

13:00Backa - Loznica -:-
13:00Graficar Beograd - Rad Beograd -:-
13:00IMT Novi Beograd - Buducnost Dobanovci -:-
13:00Zlatibor Cajetina - Kabel Novi Sad -:-
15:00Macva - Javor -:-

SPAIN: LaLiga2

16:00Zaragoza - Eibar -:-
18:15Cartagena - Tenerife -:-
21:00Girona - Leganes -:-

SPAIN: Tercera RFEF - Group 15

19:00Burlades - Beti Kozkor -:-

SRI LANKA: Super League

11:00Renown - Blue Star -:-
15:00Sea Hawks - UP Country Lions -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Mbeya City - Dodoma Jiji -:-

TURKEY: Super Lig

18:00Goztepe - Gaziantep -:-
18:00Konyaspor - Yeni Malatyaspor -:-

TURKEY: 1. Lig

18:00Ankaragucu - Balikesirspor -:-
18:00Menemenspor - Keciorengucu -:-

TURKEY: 2. Lig White Group

11:00Kirklarelispor - Akhisarspor -:-
11:00Sanliurfaspor - Pendikspor -:-

TURKEY: 2. Lig Red Group

11:00Turgutluspor - Sakaryaspor -:-

TURKEY: 3. Lig Group 1

11:00Fatsa Belediyespor - Kahta -:-

UKRAINE: Premier League

18:30Dnipro-1 - Ch. Odessa -:-

URUGUAY: Primera Division - Clausura

01:15Cerrito - Liverpool M. -:-

VENEZUELA: Primera Division - Second stage

00:50La Guaira - Monagas -:-

WORLD: FIFA Arab Cup

16:00Syria - Mauritania -:-
16:00Tunisia - United Arab Emirates -:-
20:00Oman - Bahrain -:-
20:00Qatar - Iraq -:-

REFRESH

Football | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »

Top

FlashScore.mobi provides live football scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than FlashScore.com website for technical reasons.