Enjoy the full Flashscore experience: Website | Android | iOS
Handball » 23.03.2024 » All Games
Bet on Handball from your mobile with 1xbet!
FRANCE: Starligue
20:00Nimes - St. Raphael 39:37GERMANY: Bundesliga
15:40Kiel - Flensburg-H. 26:3319:00HSG Wetzlar - Hamburg 25:27
SPAIN: Liga ASOBAL
17:30La Rioja - Atl. Valladolid 28:2519:00Benidorm - Barcelona 28:34
19:30BM Sinfin - Morrazo Cangas 22:26
21:00Nava - CD Bidasoa Irun 29:28
AUSTRIA: OHB Cup
19:30Aon Fivers - Handball Tirol 28:30AUSTRIA: WHA Women
17:00MGA Handball W - Tulln W 27:2218:00St. Polten W - Fuchse W 21:33
19:00Graz W - Feldkirch W 22:16
19:00Korneuburg W - Atzgersdorf W 29:32
19:00Stockerau W - roomz JAGS WV W 31:27
20:20Hypo NO W - Ferlach/Feldkirchen W 35:21
BELARUS: Division 1 - Play Offs
11:00BGUFK-SKA - Masheka 27:3813:00Meshkov Brest - RGUOR-2006 47:35
13:30SKA Minsk - Aist Kitaya 35:25
17:00Kronon - Gomel 33:26
BELGIUM: Division 1 - Losers stage
20:15Eynatten-Raeren - Haacht 36:26BELGIUM: Division 1 - Winners stage
20:00Hubo Handbal 2 - Lebbeke 35:3520:15Houthalen - Tournai 26:25
20:45Kraainem - Sasja KV 25:25
BOSNIA AND HERZEGOVINA: Premijer Liga
19:00Izvidac - Leotar 31:2519:00Konjuh Zivinice - Vogosca 30:25
19:30Maglaj - Krivaja 31:30
20:00Capljina - Gracanica 23:36
20:00Gorazde - Borac 27:27
20:00Sloboda Tuzla - Hercegovina 30:25
BULGARIA: A RHG
14:00Osam Lovech - HK Levski 34:2216:00Spartak Varna - NSA Sofia 33:25
18:00Fregata Burgas - Shumen 21:31
CROATIA: Premijer liga - Championship Group
19:30Vinkovci - Nexe 25:28CROATIA: Premijer liga - Relegation Group
17:30Karlovac - Rudar 29:2718:30Gorica - KTC Krizevci 32:23
19:00Trogir - Kastela 25:26
20:00Osijek - Dubrava 26:26
CROATIA: 1. HRL Women
17:00Koka W - Dugo Selo W 29:2017:00Podravka Vegeta W - ZARK Split W 10:0
18:00Osijek W - Sesvete W 28:25
18:00Rudar Labin W - Lok. Zagreb W 22:34
CZECH REPUBLIC: Extraliga - Play Offs
17:00Lovosice - Zubri 34:2918:00Karvina - Brno 26:17
18:00Koprivnice - Dukla Prague 35:36
CZECH REPUBLIC: Extraliga - Play Out
10:30Malomerice - Strakonice 29:27DENMARK: Herre Handbold Ligaen
16:00Aalborg - Lemvig 35:2816:00Fredericia - Nordsjaelland 31:26
16:00GOG - Mors 37:30
16:00Kolding - Skjern 30:30
16:00Ringsted - Ribe-Esbjerg 30:27
16:00Skanderborg AGF - Bjerringbro/Silkeborg 22:19
16:00Sonderjyske - Holstebro 34:29
DENMARK: 1. Division
15:00Odder - Grindsted 19:3015:30FIF - Vendsyssel 30:22
DENMARK: 1. Division Women
14:00Aalborg HK W - Hadsten W 17:3314:00DHG W - AGF W 24:20
14:00EH Aalborg W - HOJ W 25:24
14:00Ejstrup/Haervejen W - Roskilde W 31:21
14:00Fredericia W - Sondermarkens W 25:27
14:00Ringsted W - Holstebro W 29:27
EUROPE: Champions League Women - Play Offs
18:00Kristiansand W - DVSC Schaeffler W 27:27EUROPE: European League Women - Play Offs
14:00Bistrita W - Mosonmagyarovar W 27:2516:00Storhamar W - Thuringer W 33:26
EUROPE: European Cup
17:00Minaur Baia Mare (Rou) - Bregenz (Aut) 37:3119:30Olympiacos SFP (Gre) - Krka (Slo) 31:26
20:00Ferencvaros (Hun) - Presov (Svk) 32:29
EUROPE: Baltic League - Play Offs
13:00Dragunas Klaipeda - Raasiku/Mistra 35:2916:00Granitas Kaunas - Dobeles Tenax 25:25
EUROPE: BENE-League - Play Offs
20:00Aalsmeer - Bocholt 27:2920:00Limburg Lions - Vise 26:25
EUROPE: MOL Liga Women
17:00Plzen W - Sala W 27:35FINLAND: SM-sarja - Play Offs
15:00SIF - GrIFK 22:23FINLAND: SM-sarja Women - Relegation
15:00Cocks W - Atlas W 28:3516:15Dicken Island Girls W - BK-46 W 30:30
GERMANY: 2. Bundesliga
18:00Minden - N-Lubbecke 31:2518:00Potsdam - Aue 40:28
19:30Essen - Dessauer 23:28
GERMANY: 1. Bundesliga Women
16:00Buxtehuder SV W - Metzingen W 27:2218:00Zwickau W - Neckarsulmer W 32:25
19:00Bad Wildungen W - Blomberg-Lippe W 23:34
19:00BVB Dortmund W - Leverkusen W 23:20
19:00Oldenburg W - Solingen W 34:26
GERMANY: 2. Bundesliga Women
18:00Waiblingen W - Nord Harrislee W 26:2618:30Regensburg W - Mainz W 25:26
18:30Rodertal W - Kurpfalz Baren Ketsch W 32:28
19:00Goppingen W - Fuchse Berlin W 28:23
19:00HSG Freiburg W - Rosengarten-Buchholz W 19:36
19:00Kirchhof W - Grobenzell W 34:23
19:30Nurtingen W - Werder Bremen W 32:18
GREECE: A1
15:00Zafeirakis - AEK Athens 29:3416:00Panellinios - Drama 26:33
17:00Aeropos Edessas - PAOK 23:29
17:00Diomidis Argous - A.S.E. Douka 26:21
17:00Ionikos - Kilkis 24:24
HUNGARY: NB I
17:00Budakalasz - Tatabanya 30:3017:00Szeged - Csurgoi 41:25
18:00Dabas - Telekom Veszprem 32:40
18:00Gyongyosi - Eger 31:26
18:00Komloi - Veszpremi KKFT 29:28
HUNGARY: NB I Women
17:00NEKA W - Kisvardai KC W 31:2818:00Vasas W - Bekescsabai W 28:25
ICELAND: Olis Deildin
18:30KA - Vikingur 33:18ICELAND: Olis Deild Women
18:30Afturelding W - Valur W 20:3318:30Fram W - Ka Thor W 26:23
18:30Haukar W - IR Reykjavik W 21:21
18:30Stjarnan W - IBV W 23:23
ITALY: Serie A
15:30Eppan - Sassari 28:3318:00Bozen - Secchia Rubiera 36:27
18:30Pressano - Cassano 30:33
19:00Brixen - Albatro 32:24
19:00Conversano - Carpi 37:28
19:00Meran - Cingoli 34:33
19:00Trieste - Fasano 23:27
ITALY: Serie A Women
17:00Pontinia W - Erice W 31:3418:30Cassano W - Mezzocorona W 31:25
18:30Jomi Salerno W - Brixen W 32:24
20:00Padova W - Dossobuono W 26:24
JAPAN: JHL
05:00Toyota Auto Body - Ryukyu Corazon 33:2206:00Toyota Boshoku Kyushu - Toyama Dreams 36:13
LITHUANIA: Lietuvos Lyga
12:00Grifas - Vilnius 21:31LUXEMBOURG: AXA League - Relegation Group
18:00Bieles - Standard 21:2720:15Rumelange - Museldall 44:30
LUXEMBOURG: AXA League - Winners stage
20:15Berchem - Diekirch 39:2420:15Dudelange - Differdange 31:32
20:15Kaerjeng - Esch 27:30
MALTA: 1st Division - Winners stage
16:15Swieqi - La Salle 39:1917:45Kavallieri - Aloysians 29:27
MONTENEGRO: Prva liga
17:00Mornar - Budvanska 31:2518:00Berane - Sutjeska Niksic 32:23
18:00Lovcen - Partizan Tivat 29:19
18:00Rudar - Buducnost 26:22
NETHERLANDS: Eredivisie
19:00BFC - Dynamico 33:2119:00Tachos - Aalsmeer 2 23:29
19:00Watersley - EHC 40:25
20:30Vrone/Berdos - Hellas 35:38
20:45Arnhem - Feyenoord 33:27
20:45Hercules - KRAS/Volendam 2 40:22
20:50Emmen - Quintus 42:30
NETHERLANDS: Eredivisie Women - Losers stage
19:00E&O W - Boer'n Trots Kaas W 29:31NETHERLANDS: Eredivisie Women - Winners stage
19:00Kwiek W - JuRo Unirek W 20:3119:00Westfriesland SEW W - Venlo W 39:51
20:15Quintus W - Veneco Velo W 23:24
NORWAY: REMA 1000-ligaen
16:45Kolstad - Elverum 29:2817:00Fjellhammer - Naerbo 26:25
NORWAY: REMA 1000-ligaen women
14:30Follo W - Gjerpen W 24:2516:00Oppsal W - Tertnes W 34:29
NORWAY: 1. Division
14:00Grenland - Melhus 25:2516:00Falk - Sandefjord TIF 25:26
16:00Ryger Stavanger - Bergsoy 31:25
16:30Fyllingen - Ros 38:29
17:00Randesund - Oslo-Studentenes IK 28:36
NORWAY: 1. Division Women
14:00Fyllingen W - Junkeren W 23:2215:30Levanger W - Glassverket W 32:40
16:00Kjelsas W - Haslum W 24:40
POLAND: Superliga
18:00Legionowo - Kielce 23:3118:00Unia Tarnow - Wisla Plock 26:35
POLAND: Central League
17:00Wagrowiec - Lodz 26:2118:00GKS Zukowo - Stal Gorzow 32:34
19:00Ciechanow - Zaglebie Sosnowiec 33:28
19:00Olimpia Piekary - Zamosc 30:29
POLAND: I Liga
12:00UMCS Lublin - Ostrowiec Swietokrzyski 34:3115:00SMS ZPRP Plock - Piotrkowianin Piotrkow 2 39:31
15:00Warszawianka - Pabianice 20:28
15:00Zabrze 2 - Chrzanow 35:45
16:00Oborniki - SMS Kwidzyn 27:28
16:00USAR Kwidzyn - Bydgoszcz 31:27
17:00Gwardia Koszalin - Jeziorak 41:27
17:00Mazur Sierpc - Konstantynow Lodzki 42:26
17:00Nowa Sol - Ol.Grodkow 20:24
17:00Zagiew Dzierzoniow - Wolsztyn 32:37
17:00Zielona Gora - Real Astromal Leszno 26:27
17:00Zwolen - UW Warszawa 32:31
18:00Konin - Trojka Ostroleka 32:20
18:00Lider Swarzedz - SKPR Swidnica 35:32
18:00Oborniki Slaskie - Orlik Brzeg 37:24
18:00Przeworsk - Viret Zawiercie 30:29
18:00Swiebodzin - Koscian 33:30
18:00Wejherowo - Morag 28:27
19:30Grunwald Poznan - Katy Wroclawskie 25:23
POLAND: Superliga Women - Winners stage
16:00Kobierzyce W - Piotrcovia W 27:2916:00MKS Lublin W - Koszalin W 35:23
POLAND: Central League Women
17:00AZS Poznan W - Sosnica Gliwice W 33:2917:00Radom W - Handball Warszawa W 25:27
17:00Ruch Chorzow W - Legnica W 43:21
19:00Zory W - Kielce W 36:15
POLAND: I Liga Women
11:30Gniezno II W - KS Poznan W 34:1812:00Kwidzyn W - Jutrzenka Plock W 20:32
17:00Lodz W - Radzymin W 30:41
18:00Rzeszow W - UMCS Lublin W 32:28
PORTUGAL: Andebol 1
19:00Aguas Santas - Gaia 32:2319:00Belenenses - Avanca 34:28
19:00Madeira SAD - Benfica 34:34
19:00Povoa - Vitoria SC 21:18
19:00Sporting - Porto 35:32
19:00Vitoria - ABC Braga 30:30
PORTUGAL: 1a Divisao Women - Losers stage
18:15Juvelis W - Barros W 27:2219:00Alpendorada W - Gil Eanes W 20:30
PORTUGAL: 1a Divisao Women - Winners stage
16:30Sao Pedro Sul W - ABC Braga W 27:3120:30CJ Almeida Garrett W - Colegio de Gaia W 26:25
ROMANIA: Liga Nationala Women
10:00Zalau W - Targu Jiu W 22:2014:00Corona Brasov W - Mioveni W 35:29
16:30Rapid Bucuresti W - Ramnicu Valcea W 33:32
17:00Magura Cisnadiei W - Stiinta Bucharest W 33:24
17:00SCM Craiova W - Buzau W 28:26
SERBIA: Superliga
16:00Obilic Beograd - Vranje 26:2418:00Pancevo - RK Ub 38:30
18:00Partizan - Metaloplastika 30:27
18:00Vojvodina - Jugovic 36:17
SERBIA: Superliga Women
16:30Nis W - Bekament W 27:2016:30Radnicki W - Zeleznicar W 23:24
19:00Medicinar Sabac W - Napredak W 31:22
19:00Mladost NP W - Vojvodina W 32:28
SLOVENIA: 1. NLB Liga
18:00Trimo Trebnje - Slovan 38:3119:00Ivancna Gorica - Loka 29:29
19:00Ribnica - Slovenj Gradec 35:32
19:00Skofljica - Jeruzalem Ormoz 25:27
SLOVENIA: 1.A DRL Women - 5th-8th places
19:00Krka W - Izola W 26:2719:30Aklimat Ptuj W - Veplas Velenje W 22:23
SLOVENIA: 1.A DRL Women - Winners stage
18:00PostponedKrim W - Celje W -:-18:00ZRD Litija W - Ajdovscina W 31:28
SOUTH KOREA: H League
07:00Chungnam Athletic - Doosan 24:28SOUTH KOREA: H League Women
05:00Gyeongnam DC W - Busan W 25:2409:00Gwangju City W - Seoul City W 27:30
SPAIN: Division de Honor Plata
17:00Barcelona II - Alcobendas 27:2918:30Agustinos Alicante - Malaga 27:31
18:30Cisne - Villa de Aranda 25:27
18:30Oviedo - Horneo Alicante 28:27
19:00Novas - Mallorca 18:18
19:00Quabit Guadalajara - Antequera 28:25
SPAIN: Division de Honor Women
19:00Bera Bera W - Aula Valladolid W 42:2319:00Beti-Onak W - Elda Prestigia W 28:24
19:00Elche-Mustang W - Guardes W 31:23
19:00Gran Canaria W - Oviedo W 32:23
19:00La Calzada W - BM Granollers W 28:32
19:00Porrino W - Malaga W 27:29
SWEDEN: Handbollsligan
16:00Savehof - Kristianstad 28:3417:00Amo HK - Ystads IF 30:32
SWEDEN: Handbollsligan Women
14:00H 65 Hoor W - Aranas W 33:2614:00Skuru W - Savehof W 26:22
15:00Kristianstad W - Hallby W 24:23
15:00Kungalvs W - Lugi W 28:32
15:00Vasteras W - Skara W 29:25
SWITZERLAND: NLA
18:00Bern - Wacker Thun 30:3018:00HC Kriens - Pfadi Winterthur 26:29
18:00Kadetten Schaffhausen - Geneve 35:25
18:00Kreuzlingen - Suhr Aarau 31:28
18:00Zurich - St. Gallen 37:22
SWITZERLAND: SPL Women - Relegation
17:00Rotweiss Thun W - Aargau Ost W 28:2820:00Herzogenbuchsee W - Stans W 32:12
SWITZERLAND: SPL Women - Winners stage
17:30Bruhl W - Winterthur W 35:28TURKEY: Superlig
11:00Sakarya - Beykoz Bld. 34:3711:00Trabzon - Rize Genclik 25:24
14:00Bahcelievler - Koycegiz Belediye 33:39
15:00Konya - Spor Toto 31:41
TURKEY: Superlig Women
14:30Izmir BSB W - Kastamonu W 31:36UKRAINE: Superleague
09:00Donbas Mariupol - Odessa 30:2911:00CSKA Kiev - Motor Zaporozhye 17:48
13:00Karpaty Uzhgorod - Khmelnitsky 19:21
15:00SKA Lviv - Izmayil 22:41
WORLD: Club Friendly
10:30Ohrid (Mkd) - Skopje 2020 (Mkd) 40:2412:00Eurofarm Pelister 2 (Mkd) - Tikvesh (Mkd) 23:26
12:30Eurofarm Pelister (Mkd) - Kumanovo (Mkd) 40:21
14:00Prilep (Mkd) - Multi Esens (Mkd) 23:27
14:30Butel Skopje (Mkd) - Struga (Mkd) 24:18
18:00Alkaloid (Mkd) - Vardar Negotino (Mkd) 48:28
18:00Multi Esens (Mkd) - Tikvesh (Mkd) 28:32
18:00Radovis (Mkd) - Vardar 1961 (Mkd) 21:42
19:30Ohrid (Mkd) - Eurofarm Pelister (Mkd) 25:32
WORLD: Club Friendly Women
12:00Astibo W - Ovce Pole W 21:3812:00Shampion W - Despina W 19:30
14:30ZRK Skopje W - Metalurg Avtokomanda W 27:53
15:30Spartak W - Gjorche Petrov W 22:44
Bet on Handball from your mobile with 1xbet!
Football | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »
Flashscore.mobi provides live handball scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than Flashscore.com website for technical reasons.