REFRESH

Basketball » 02.02.2022 » All Games

EUROPE: Euroleague

18:00CSKA Moscow - Anadolu Efes -:-
20:00Alba Berlin - Unics Kazan -:-
20:45Real Madrid - Olympiacos -:-

EUROPE: Eurocup

18:00Lietkabelis - Trento -:-
18:30Promitheas - JL Bourg -:-
19:15Cedevita Olimpija - Bursaspor -:-
20:00MoraBanc Andorra - Hamburg -:-
20:00Slask Wroclaw - Turk Telekom -:-
20:30Levallois - Lokomotiv Kuban -:-
21:00Joventut Badalona - Partizan -:-

EUROPE: Champions League - Winners stage

18:00Tofas - Manresa -:-
18:30Rytas - Szombathely -:-
20:30Unicaja - Oostende -:-

TURKEY: Super Lig

17:00Besiktas - Petkim Spor -:-

USA: NBA

01:00Detroit Pistons - New Orleans Pelicans -:-
01:30Milwaukee Bucks - Washington Wizards -:-
01:30Toronto Raptors - Miami Heat -:-
02:00Chicago Bulls - Orlando Magic -:-
02:00Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets -:-
02:30San Antonio Spurs - Golden State Warriors -:-
04:00Phoenix Suns - Brooklyn Nets -:-

ARGENTINA: Liga A

01:00Platense - Instituto de Cordoba -:-

AUSTRIA: Superliga

19:00Graz UBSC - Swans Gmunden -:-
19:00Kapfenberg Bulls - Vienna Basket -:-
19:00Oberwart Gunners - Klosterneuburg Dukes -:-
19:00Traiskirchen Lions - Vienna Timberwolves -:-
19:00Wels - St. Polten -:-

BAHRAIN: Premier League - Winners stage

17:00Bahrain Club - Al Ahli -:-

BELARUS: Premier League

16:00Borisfen - Tsmoki Minsk 2 -:-

BRAZIL: NBB

00:00Caxias do Sul - Rio Claro -:-
23:30Bauru - Brasilia -:-
00:00Pinheiros - Cerrado -:-

BULGARIA: NBL

18:00Cherno More - Balkan -:-
18:00Spartak Pleven - Yambol -:-

CROATIA: Croatian Cup

17:45Kastela - Cedevita Junior -:-

CROATIA: Premijer Liga Women

20:00FSV Rijeka W - Pula Moviter W -:-

CYPRUS: Division A

18:00ENAD Nicosia - ETHA Engomi -:-
18:30AEL - Omonia -:-
19:00Apoel BC - Achilleas K. -:-

CZECH REPUBLIC: Czech Cup

17:30Pardubice - USK Prague -:-
18:00Brno - Kolin -:-
18:00Decin - Opava -:-

EUROPE: FIBA Europe Cup - Second stage

18:00CSM Oradea - Sporting CP -:-
18:00Legia - Leiden -:-
18:30Bakken Bears - Bahcesehir Kol. -:-
19:00Trefl Sopot - Benfica -:-
20:00Antwerp Giants - Crailsheim Merlins -:-
20:30Reggiana - Kyiv Basket -:-

EUROPE: BIBL - First stage

18:00Ironi Nahariya - Sigal Prishtina -:-

EUROPE: ENBL

18:00Valmiera Glass Via - Siauliai -:-

EUROPE: Latvia-Estonian League

18:00BC Kalev/Cramo - BK Liepaja -:-
18:00Parnu - Latvijas Universitate -:-
18:00TAL TECH - Ventspils -:-

EUROPE: Liga Unike

17:00Rahoveci - Prizreni -:-
19:00Tirana - Vllaznia -:-

EUROPE: EuroCup Women - Play Offs

18:00Bourges W - Olympiacos W -:-
18:00Valencia W - Polkowice W -:-

EUROPE: WABA League Women - Winners stage

18:00Badel 1862 Skopje W - Buducnost W -:-
18:00Montana 2003 W - Vojvodina W -:-
18:00Plamen Pozega W - Orlovi W -:-
18:00Triglav W - Cinkarna Celje W -:-

EUROPE: WBBL Women

17:00Neptunas W - Kibirkstis Vilnius W -:-

FINLAND: Korisliiga

17:30BC Nokia - Kobrat -:-
17:30Helsinki Seagulls - Lahti Basketball -:-
17:30Pyrinto Tampere - Karhu Basket -:-
17:30UU-Korihait Uusikaupunki - Kataja -:-

FINLAND: Korisliiga Women

17:30Tapiolan Honka W - Torpan Pojat Helsinki W -:-

FINLAND: I Divisioona Women

18:00Puhuttaret W - HBA W -:-

FRANCE: Pro B

20:00Boulazac - Tours -:-

FRANCE: Espoirs U21

15:00Le Mans U21 - Lyon-Villeurbanne U21 -:-

GERMANY: BBL

19:00Oldenburg - Heidelberg -:-

GERMANY: Pro B

19:00Sandersdorf - Munster -:-

GREECE: A2

16:00AS Karditsas - Eleftheroupoli -:-

GREECE: A1 Women

13:00PAOK W - Panathinaikos W -:-

HUNGARY: NB I. A Women

18:30Miskolc W - UNI Gyor W -:-

ICELAND: Premier League Women

20:15Keflavik W - Grindavik W -:-
20:15Njardvik W - Valur W -:-
20:30Haukar W - Fjolnir W -:-

INDONESIA: IBL

07:00Pacific Caesar Surabaya - Dewa United -:-
09:00West Bandits Solo - Evos Thunder -:-
11:00Bumi Borneo - Hangtuah -:-
13:00Satria Muda - Bali United -:-

IRAN: Super League - Second stage

12:30Zob Ahan - Palayesh Naft Abadan -:-
15:00Foolad Sepahan - Sanaye Hormozgan -:-

ITALY: Serie A1 Women

14:00Sassari W - Campobasso W -:-
20:00Broni W - Faenza W -:-

ITALY: Serie A2 Women - North

20:30Basket Crema W - Valbruna Bolzano W -:-

JAPAN: B.League

11:05Chiba - Brave Thunders -:-
11:05Diamond Dolphins - Shinshu -:-
11:05Hokkaido - Alvark -:-
11:05Ibaraki Robots - Akita -:-
11:05Kyoto - Hiroshima D. -:-
11:05NeoPhoenix - Gunma -:-
11:05PostponedSeaHorses Mikawa - Shiga -:-
11:05Sun Rockers Shibuya - Yokohama -:-
11:05Toyama - Shimane -:-
11:25Utsunomiya Brex - Niigata -:-
11:35Ryukyu - Osaka -:-

KAZAKHSTAN: Championship Women - Losers stage

05:00MBJSM Almaty W - Shymkent W -:-
07:30Karaganda W - Aktau W -:-

KAZAKHSTAN: Championship Women - Winners stage

10:00Okzhetpes W - Nur-Sultan W -:-
12:30Pavlodar W - Turan W -:-

POLAND: Energa Basket Liga

17:30Bydgoszcz - Szczecin -:-

POLAND: 1. Liga

18:00GKS Tychy - Krosno -:-
18:00Gornik Walbrzych - Turow Zgorzelec -:-
18:00Pruszkow - Dziki Warszawa -:-
18:00Slask Wroclaw II - Poli. Opolska -:-
18:00WKK Wroclaw - Alstom Krakow -:-
19:00Kotwica Kolobrzeg - MKKS Koszalin -:-
19:00Lublin 2 - Lancut -:-
19:00Starogard Gdanski - Ksiezak Lowicz -:-

PORTUGAL: LPB

19:00Imortal - Illiabum -:-
22:00Ovarense - Vitoria -:-

ROMANIA: Divizia A - First stage

16:00BC Steaua Bucuresti - Voluntari -:-

SERBIA: 1. ZLS Women

18:00Duga W - ZKK Kraljevo W -:-
18:00Partizan W - Proleter Zrenjanin W -:-
18:00Student Nis W - Art Basket W -:-
18:00PostponedVojvodina W - Radnicki Kragujevac W -:-
18:00Vrbas W - Radivoj Korac W -:-
18:00Vrsac W - Crvena zvezda W -:-

SLOVAKIA: Extraliga

18:00BKM Lucenec - Inter Bratislava -:-
18:00MBK Handlova - BC Prievidza -:-

SLOVAKIA: Slovakia Cup

18:00BKM Lucenec - Inter Bratislava -:-

SLOVENIA: Liga Nova KBM

18:00Polzela - KK Krka Novo mesto -:-

SLOVENIA: 1. SKL Women

17:30Grosuplje W - Maribor W -:-

SLOVENIA: Slovenian Cup

18:00Ilirija - Rogaska -:-

SOUTH KOREA: KBL

07:00Wonju DB - Anyang -:-
09:00Goyang - Seoul Knights -:-

SPAIN: LEB Oro

20:30Iraurgi SB - Oviedo -:-
20:45Alicante - Forca Lleida -:-
20:45Caceres - Gipuzkoa -:-
20:45Mallorca Palma - Granada -:-
20:45Real Valladolid - Leyma Coruna -:-
21:00Almansa - Huesca -:-

SWEDEN: Basketligan Women

19:00Lulea W - Boras W -:-

SWITZERLAND: SB League

19:30Neuchatel - SAM Massagno -:-

TURKEY: TB2L - First stage

13:00Saray - Uskudar -:-
16:00Karsiyaka Belediyespor - Kadikoy Istanbul -:-

TURKEY: KBSL Women

12:00CBK Mersin W - Bursa W -:-

UKRAINE: FBU Superleague

17:00Cherkaski Mavpy - Odessa -:-
17:00Kharkivski Sokoly - BK Zaporozhye -:-
17:00Kryvbas - Kyiv Basket -:-

USA: NBA G League

01:00Westchester - Delaware Blue Coats -:-
01:30Raptors 905 - Windy City Bulls -:-
02:00Birmingham Squadron - Santa Cruz Warriors -:-
03:00Salt Lake City Stars - Rio Grande Valley Vipers -:-

USA: NCAA

00:00Virginia - Boston College -:-
00:30UConn - Creighton -:-
01:00Akron - Buffalo -:-
01:00Central Michigan - Bowling Green -:-
01:00Duquesne - Richmond -:-
01:00Eastern Michigan - Toledo -:-
01:00Iowa State - Kansas -:-
01:00Maryland - Michigan State -:-
01:00Miami (Ohio) - Kent State -:-
01:00Mississippi St. - South Carolina -:-
01:00Northwestern - Rutgers -:-
01:00Ohio - Ball State -:-
01:00St. Bonaventure - Davidson -:-
01:00Tennessee - Texas A&M -:-
01:00Western Michigan - Northern Illinois -:-
02:00Louisville - North Carolina -:-
02:30Georgetown - Seton Hall -:-
03:00Auburn - Alabama -:-
03:00LSU - Ole Miss -:-
03:00Michigan - Nebraska -:-
03:00St. John's (N.Y.) - Providence -:-
03:00Texas Tech - Texas -:-
03:00Utah State - Air Force -:-
03:00Wichita State - Tulsa -:-
04:00Stanford - California -:-
04:00UC Riverside - UC Davis -:-
04:30UNLV - Nevada -:-
05:00San Jose State - Fresno State -:-
00:30Radford - Charleston Southern -:-
00:30UNC Asheville - Longwood -:-

WORLD: Champions League Americas

23:00Obras Sanitarias - Minas -:-
23:00Sao Paulo - Quimsa -:-
23:00Bigua - Minas -:-
23:00Nacional - Quimsa -:-

REFRESH

Football | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »

Top

FlashScore.mobi provides live basketball scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than FlashScore.com website for technical reasons.