REFRESH

Enjoy the full Flashscore experience: Website | Android | iOS

Volleyball » Today » All Games

ARGENTINA: Liga Women

01:00Boca Juniors W - Argentina W 3:0
01:00Estud. de La Plata W - San Jose W 3:1
01:00Gimnasia Esgrima W - Villa Dora W 1:3
01:00La Rioja W - Ferro Carril Oeste W 3:0
01:00San Lorenzo W - Velez Sarsfield W 3:0
01:00Tucuman W - Univ. La Matanza W 0:3
00:30Avellaneda W - River Plate W -:-
00:30Boca Juniors W - Velez Sarsfield W -:-
00:30San Lorenzo W - Argentina W -:-
00:30Sonder Rosario W - Banco Provincia W -:-

AUSTRIA: AVL - Play Offs

18:00TSV Hartberg - Sokol Wien 3:1
19:00Aich/Dob - UVC Graz 3:0
19:00Waldviertel - Ried 3:1
19:30Tirol Innsbruck - Amstetten NO 3:0

AUSTRIA: AVL - Relegation

14:30Bisamberg - Linz/Steg 3:0

AUSTRIA: 2. Bundesliga - Losers stage

18:00Weiz 2 - hotVolleys 2:3
19:30Roadrunners/Perchtoldsdorf - Wr. Neustadt 1:3
Set 4Wolfurt - Liebenau 1:2

AUSTRIA: 2. Bundesliga - Winners stage

16:00SK Posojilnica 2 - Waldviertel 2 3:0
18:00Salzburg - Graz 2:3
Set 5UVC Graz 2 - Waidhofen 2:2

AUSTRIA: AVL Women - Play Offs

15:00UVC Graz W - Eisenerz/Trofaiach W 3:0
17:00Innsbruck W - Hartberg W 3:0
18:30Linz-Steg W - Salzburg W 3:0
19:00Wildcats W - Sokol/Post SV W 0:3

AUSTRIA: AVL Women - Relegation

17:00Bisamberg W - Hochst W 3:1
18:00Bad Radkersburg W - Muhlviertel W 1:3

AUSTRIA: 2. Bundesliga Women - Losers stage

14:00Innsbruck 2 W - Villach W 3:0
17:00Roadrunners W - Liebenau W 3:0
18:00SU Inzingvolley W - Jennersdorf W 3:0

AUSTRIA: 2. Bundesliga Women - Winners stage

12:30UVC Graz 2 W - Waldviertel W 3:2
16:30Wildcats 2 W - UWW W 2:3
18:00VBK Klagenfurt W - Linz-Steg 2 W 1:3

BELARUS: Division A

14:00Borisov-BGUFK - Legion Obuhovo 3:2
15:00Marco Vitebsk - Zapadnij Bug 3:2
16:00Stroitel Minsk - Soligorsk 2 2:3
17:30Energia Gomel - Mogilev 2:3

BELARUS: Championship Women

14:30Zhemchuzhina W - A. Baranovichi W 3:2
15:00RGUOR W - Mogilev W -:-

BELGIUM: Volley League - Losers stage

Set 3Achel - Gent 2:0

BELGIUM: Volley League - Winners stage

Set 3Haasrode Leuven - Menen 1:1
Set 3Lindemans Aalst - Roeselare 1:1
Set 3Maaseik - Waremme 2:0

BELGIUM: Volley League Women

Set 3Charleroi W - Gent W 0:2
20:30Jaraco LVL W - Antwerp W 0:3
20:30Noorderkempen W - Tchalou W 0:3
Set 3Roeselare W - Asterix Avo W 1:1

BOSNIA AND HERZEGOVINA: Premijer liga

14:00Bosna - Napredak 1:3
19:00Borac - Modrica 3:0
19:00Gacko - Ljubinje-Bankom 0:3
19:00Jedinstvo - Domaljevac 0:3
19:00Radnik - Kakanj 3:0

BRAZIL: SuperLiga

01:00Volei Renata - Sada Cruzeiro 0:3
Set 4America Volei - Minas 1:2
23:30Blumenau - Araguari -:-

BRAZIL: Copa Brasil Women

22:30SESC-RJ W - Praia Clube W -:-

BULGARIA: SuperLiga

18:00CSKA Sofia - Beroe 1:3

BULGARIA: Superliga Women

13:30Slaviya Sofia W - VK Varna-DKS W 3:1
17:30Levski Sofia W - Hector Sofia W 3:0

CROATIA: Superliga

13:00Sisak - Zadar 3:2
16:00Split - Rijeka 3:2
17:00Mok Rovinj - Marsonia 3:1
17:30HAOK Mladost - Varazdin 3:0
19:30Centrometal - Mladost Ribola Kastela 3:0

CROATIA: Superliga Women

17:00Dinamo Zagreb W - Nebo W 3:2
18:00Kastela W - Don Bosco W 3:1
18:00PostponedSplit W - Mladost W -:-
Set 5Kelteks Karlovac W - Vukovar W 2:2
20:00ZOK Osijek W - Rijeka W 3:0
Set 4Brda W - Marina Kastela W 1:2

CROATIA: Prva Liga Women

16:00Sinj W - Pula W 2:3
16:00Varazdin W - Vinkovci W 1:3
19:00Drenova W - Dubrovnik W 0:3
19:00Veli Vrh W - Olimpik W 0:3
20:00Mladost II W - Zadar W 3:0

CZECH REPUBLIC: Extraliga

16:00Ceske Budejovice - Liberec 3:0
17:00Beskydy - VK Lvi Prague 1:3
18:00Benatky - Odolena Voda 3:1
18:00Karlovarsko - Usti 3:0
18:00Kladno - Pribram 3:1
18:00Zlin - Ostrava 3:0

CZECH REPUBLIC: Extraliga Women

16:00Olomouc W - TJ Sokol Sternberk W 3:1
17:00Olymp Prague W - Ostrava W 3:2
17:00Prostejov W - Prerov W 3:0
17:00VK Liberec W - Frydek-Mistek W 3:2

CZECH REPUBLIC: 1. liga Women - Losers stage

11:00Hronov W - Nusle W 2:3
11:00NVC CVS W - Plzen W 1:3
11:00Prostejov B W - Rudolfov W 3:0
15:00NVC CVS W - Plzen W 3:1

CZECH REPUBLIC: 1. liga Women - Winners stage

10:00Hradec Kralove W - Bizuterie - SG W 1:3
10:00Stresovice W - Ceske Budejovice W 3:0
11:00Lvi Prague W - Dobrichovice W 2:3

DENMARK: Volleyligaen

13:30Nordenskov UIF - Vestsjaelland 1:3
14:00Aalborg Volley - Gentofte 1:3
14:30Odense Volleyball - Amager 3:0

ENGLAND: Super League

13:30Stockport - Essex Rebels 3:1
15:30Leeds - Nottingham -:-
17:30Durham - London Polonia -:-
19:30Richmond Docklands - Malory Eagles -:-

ENGLAND: Super League Women

13:00Leeds W - Nottingham W 3:2
14:00Cambridge W - Essex Rebels W 3:2
14:30Durham W - Polonia London W -:-
19:00London Lionhearts W - Malory Eagles W -:-

ESTONIA: Esiliiga

11:00Tallin University - Rakvere 0:3
12:00Eesti Maaulikooli - Parnu II 2:3
12:00Kiili - Noortekoondis 1:3
13:00Liider - Tallinn 1:3
15:00Turi - Poltsamaa 1:3

EUROPE: MEVZA Women - Play Offs

16:00Mladost W - Bekescsabai W 3:0
19:30Nova KBM Branik W - Calcit Kamnik W 0:3

EUROPE: Baltic League - Play Offs

13:30Daugavpils/Ezerzeme - Jekabpils 0:3
19:00TTU - BIGBANK Tartu 3:2

EUROPE: Balti Liiga Women - Play Offs

11:00TTU W - Rae SK W 3:1
16:00Tartu Ulikool W - RSU-MVS W 1:3

FINLAND: Mestaruusliiga

16:00KyKy - Akaa 1:3
16:00Savo - Karelian Hurmos 3:1
16:00Tiikerit - Vantaa Ducks 3:0
17:30TUTO - Hurrikaani 0:3

FINLAND: Mestaruusliiga Women

16:00Arctic Rovaniemi W - Hameenlinna W 3:2
16:00Kangasala W - LP-Vampula W 2:3
16:00Puijo W - LiigaPloki W 3:2
16:00Viesti W - Polkky Kuusamo W 2:3

FRANCE: Ligue A

19:00Illacaise - St. Nazaire 3:2
19:00Plessis Robinson - Nice 1:3
19:00Tourcoing - Sete 3:0
19:30Montpellier - Tours 3:0
Set 4Narbonne - Toulouse 2:1
20:00Chaumont - Poitiers 3:0

FRANCE: Ligue B

18:30Martigues - France Avenir 1:3
19:00Royan - Lozere 3:1
Set 4Cambrai - Nancy 2:1
Set 4Frejus - Cannes 1:2
Set 5REC Volley - Ajaccio 2:2
Set 4Reims - St-Quentin 1:2

FRANCE: Ligue A Women

19:00RC Cannes W - Beziers W 0:3
Set 4Vandoeuvre W - Marcq Baroeul W 2:1
20:00Quimper W - Paris W 0:3
20:00Venelles W - Le Cannet W 0:3
Set 3Mulhouse W - Nantes W 1:1

GERMANY: 1. Bundesliga

19:00Bitterfeld - Karlsruhe 3:2

GERMANY: 2. Bundesliga North Women

16:00Cottbus W - Schweriner II W 1:3

GERMANY: 2. Bundesliga South Women

19:00VC Wiesbaden II W - Unterhaching W -:-

GREECE: A1

16:00AO Kalamata - Polichnnis 3:0
16:00Foinikas Syroy - PAOK 0:3
16:00Kifisia - Athlos Orestiadas 3:2
16:00Olympiacos - AONS Milon 3:2

GREECE: A1 Women

16:00Markopoulo W - Thira W 3:1
16:00Panathinaikos W - Ofa Apolonios W 2:3
17:00Pefkon W - Olympiacos Piraeus W 0:3
18:30Ilisiakos W - Lamia W 3:1
19:00Aris W - PAOK W -:-

HUNGARY: Extraliga

17:00Vegyesz - Kecskemeti RC 1:3
18:00Fino Kaposvar SE - TFSE 3:0
18:00Miskolc - Debrecen 0:3
18:00Szegedi - MAV Elore SC 0:3

ICELAND: Mizunodeild - Losers stage

15:00Volsungur - Stal-Ulfur 1:3

INDIA: Prime Volleyball

14:00Hyderabad Black Hawks - Calicut Heroes 0:3

ISRAEL: Premier League

17:00H. Mate Asher - M. Hadera Hefer 3:0
19:00Rehovot - H. Kfar Saba -:-
19:30Aylabon - Maccabi Ashdod -:-

ITALY: Serie A2

Set 3Pordenone - Ravenna 2:0

ITALY: Serie A1 Women

Set 4Casalmaggiore W - Conegliano W 1:2
Set 2Bergamo W - Pinerolo W 0:1

ITALY: Serie A2 Women - Winners stage

16:30Cremona W - Talmassons W 1:3
17:00Futura Volley Giovani W - San Giovanni W 3:1
18:00Albese W - Mondovi W 2:3

JAPAN: V.League

05:00Nagoya - JT Thunders 2:3
06:00Nagano - Voreas Hokkaido 0:3
06:00Toray Arrows - JTEKT 3:0
06:05Panasonic Panthers - Suntory Sunbirds 2:3
07:00Tokyo Great Bears - Osaka Sakai 3:2

JAPAN: V.League Women - 5th-6th places

04:00Hisamitsu Springs W - Denso Airybees W 0:3

JAPAN: V.League Women - Play Offs

07:05Ageo W - Body Queenseis W 3:0

LATVIA: Nacionala Liga - Play Offs

12:00Biolars/Olaine - Augsdaugava 2:3
13:00Ventspils - RTU 2 3:1
16:00Piejura - Vecumnieki 3:1

LATVIA: Nacionala Liga Women

13:00SUFA klubs W - Riga VS 2 W 3:1

LEBANON: 1st Division - Winners stage

16:00Anwar - Blat 1:3
16:30Chabeb Batroun - Machaal Kosba 3:0

MONTENEGRO: Superliga Women

16:00Bar W - Mediteran W 3:0
18:00Buducnost W - Akademija W 2:3
18:00Jedinstvo W - Herceg Novi W 0:3
20:00AOK Rudar Pljevlja W - Moracha W 0:3

NETHERLANDS: Eredivisie - Play Out

20:00Sliedrecht - Huizen 3:0
Set 5Vocasa Nijmegen - Advisie/SSS 2:2

NETHERLANDS: Eredivisie Women - Play Out

20:00Dynamo Apeldoorn W - VV Utrecht W 3:1
20:00Voltena W - Somas Activia W 1:3

NETHERLANDS: Eredivisie Women - Winners stage

20:00Sneek W - Apollo 8 W 1:3
Set 4Sudosa-Desto W - Zwolle W 2:1

NORWAY: Eliteserien

17:00Oksil - NTNUI 1:3

NORWAY: Eliteserien Women

14:30Oksil W - Volda W 2:3
15:00Koll W - Randaberg W 1:3
16:00Forde W - Lierne W 3:1

PERU: LNSV Women - Winners stage

Set 2San Martin de Porres W - Rebaza Acosta W 1:0
23:30Circolo W - Universitario de Deportes W -:-

POLAND: I. Liga

17:00Jaworzno - BAS Bialystok 0:3
17:00Lechia Tomaszow Mazowiecki - AGH Krakow 3:2
17:00Siedlce - Bedzin 0:3
18:00Mickiewicz Kluczbork - Swidnik 1:3

POLAND: Polish Cup

14:45Jastrzebski - Lublin 3:0
18:00Projekt Warszawa - Zawiercie 0:3

POLAND: TAURON Liga Women

16:00Rzeszow W - Mielec W 3:0
19:00Bydgoszcz W - MKS Kalisz W 3:1

POLAND: I. Liga Women

13:00Legionovia W - Karpaty Mosir Krosno W 3:0
17:00Nowy Dwor Mazowiecki W - Solna Wieliczka W 3:0
17:00Stezyca W - San Jaroslaw W 1:3
18:00KS Pila W - Imielin W 1:3

PORTUGAL: Campeonato Nacional - Losers stage

16:00Gondomar - Sporting de Espinho 3:0
17:00Santo Tirso - Mamede 0:3
18:30Oeiras - Esmoriz GC 3:0

PORTUGAL: Campeonato Nacional - Winners stage

17:00Academica de Espinho - Leixoes SC 2:3
17:00Viana - Vitoria 2:3
18:30Castelo Maia GC - Benfica 0:3
Set 4A. J. F. Bastardo - Sporting CP 1:2

PORTUGAL: 1. Divisao Women - Losers stage

19:30Madeira W - Clube Kairos W 0:3

PORTUGAL: 1. Divisao Women - Winners stage

16:00Fiaes W - Leixoes W 3:0
17:00FC Porto W - Porto Volei W 3:2
18:00Braga W - Vitoria Guimaraes W 0:3

ROMANIA: Divizia A1 Women

13:00Rapid Bucuresti W - Lugoj W 1:3
14:00Stiinta Bacau W - Alba Blaj W 0:3
16:00CSM Bucuresti W - Targu Mures W 3:0
16:00Targoviste W - Corona Brasov W 3:1
16:00Voluntari W - CSM Constanta W 3:1
18:00Pitesti W - Dinamo Bucuresti W -:-

RUSSIA: Superleague

11:00Kemerovo - Zenit St. Petersburg 2:3
15:00Surgut region - Zenit Kazan 0:3

RUSSIA: Vysshaya Liga А - Losers stage

14:00IzhGTU Izhevsk - Chelyabinsk 2:3
15:00Avtomobilist - Magnitka-Universitet 1:3
15:00Volzhanin Kostroma - Tarhan 3:1

RUSSIA: Vysshaya Liga А - Winners stage

15:00Akademiya Kazan - Tyumen 1:3
15:00CSKA Moscow - Kama 0:3
15:00MGTU Moscow - Lokomotiv Izumrud 3:0
15:00Yaroslavl - Barnaul 3:2

RUSSIA: Superleague Women

13:00Yenisey W - Kaliningrad W 0:3
15:00Odintsovo W - Uralochka-NTMK W 2:3
15:00Tulitsa W - Metar Chelyabinsk W 2:3
16:00Atom-Kursk W - Nizhniy Novgorod W 2:3

SERBIA: Liga

19:30Partizan - Nis 3:0

SERBIA: Liga Women

16:00Omladinac W - Ub W 3:2
19:00Jedinstvo S.P. W - Spartak Subotica W 3:1
19:00Klek MD Zrenjanin W - Radnicki Beograd W 1:3
19:00Sremska M. W - Indjija W 3:2
19:00Zeleznicar W - Tent W 3:1

SLOVAKIA: Extraliga - Losers stage

19:00Projekt RD SVF - Svidnik 0:3
19:00Tatran Banska Bystrica - Nitra 3:1

SLOVAKIA: Extraliga - Winners stage

19:00Komarno - Myjava 3:2
19:00VKP Bratislava - Presov 3:0

SLOVAKIA: Extraliga Women - Losers stage

18:00Projekt RD SVF W - SVK Pezinok W 3:0
19:00UCM Trnava W - Presov W 1:3

SLOVENIA: 1. DOL - Relegation Group

19:00Krka - Sostanj 3:0
19:00Salonit Anhovo - Crnuce 3:1
19:30SIP Sempeter - Brezovica 0:3

SLOVENIA: 1. DOL - Winners stage

17:30Triglav Kranj - Pomgrad 3:1
18:00ACH Ljubljana - Calcit Kamnik 3:1
19:00Fuzinar - OK Maribor 0:3

SLOVENIA: 1. DOL Women - Play Offs

17:00SIP Sempeter W - Luka Koper W 3:0

SOUTH KOREA: Volleyball League

06:00Woori - Kepco 3:0

SOUTH KOREA: Volleyball League Women

08:00Hyundai E&C Hillstate W - Daejeon JKJ W 2:3

SPAIN: SuperLiga

18:30Conqueridor Valencia - Guaguas 0:3
18:30Voleibol Teruel - Melilla 3:2
19:00Santo Domingo VB Petrer - Manacor 0:3
19:00Voley Palma - Emeve Lugo 3:2
Set 4Cisneros Alter - Almeria 1:2

SPAIN: Superliga Women

17:00Alcobendas W - Las Palmas W 1:3
17:00Emeve Lugo W - Avarca de Menorca W 3:2
17:00Haro Rioja W - CV Kiele Socuellamos W 2:3
17:00Heidelberg W - Sant Cugat W 3:2
17:00La Laguna W - Santa Cruz W 3:0
17:00Sayre Mayser W - Cajasol W 0:3

SWEDEN: Elitserien

14:30Sollentuna - Lunds 2:3
15:00Malmo VK - Falkoping 1:3

SWEDEN: Elitserien Women

13:00KFUM Goteborg W - Orebro W 0:3
14:00Gislaved W - Lindesberg W 3:0
17:00Sollentuna W - Linkopings W 0:3

SWITZERLAND: NLA - Play Offs

17:00Nafels - Luzern 0:3
18:00Chenois - Lausanne -:-

SWITZERLAND: NLA Women - Play Offs

17:00Dudingen W - Geneve W 3:0

TURKEY: Efeler Ligi

11:00Ziraat Bankasi - Tursad 3:0
12:00Alanya Bld - Bigadic Bld. 3:0
12:00Galatasaray - Develi 3:0
13:00Akkus Bld - Hatay B.Sehir 3:0
13:00Bursa - Halkbank 0:3
14:30Arkasspor - Spor Toto 3:1

TURKEY: 1. Ligi

11:00Tarim Kredi Genclik - Anadolu Voleybol 2:3
11:00Yenisehir - Niksar 0:3
12:00Gaziantep Genclik - Gumushane 3:0
12:00Gebze - Saint Joseph 3:1
12:00Siran Akademi - Yesilkent Spor 3:0
13:00Istanbul BB - Fenerbahce 2 3:0
14:00Milas Bld - Kagitspor 3:1

TURKEY: Sultanlar Ligi Women

12:00Cukurova Bld W - Besiktas W 3:2

TURKEY: 1. Ligi Women

10:00Kolejliler W - Elazig Bordo Spor W 3:0
12:00Bodrum Dogus W - Aras Kargo W 3:1
12:00Canakkale W - Karsiyaka W 0:3
12:00Edremit Bld. W - Istanbul BB W 1:3
12:00Eregli Bld. W - Zeren Spor W 0:3
12:00Goztepe W - Bahcelievler W 2:3
12:00Ilbank W - Gaziantep Merinos W 2:3
12:00Nicer W - Imamoglu Bld. W 3:0
12:00Peyman Spor W - ALS Halk W 3:2
12:00Vakifbank 2 W - Yesilyurt W 3:0
16:00CancelledTarsus Bld W - Bolu Bld W -:-

UKRAINE: Superleague Women - Play Offs

11:00Balta W - Dobrodiy Meduniversitet W 0:3
14:00Regina W - Bukovynka W 0:3

USA: PVF Women

01:00Orlando Valkyries W - Grand Rapids Rise W 3:1

REFRESH

Football | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »

Top

Flashscore.mobi provides live volleyball scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than Flashscore.com website for technical reasons.