REFRESH

Enjoy the full Flashscore experience: Website | Android | iOS

Tennis » Yesterday » All Games

ATP - SINGLES: Davis Cup - Group III (World) - Placement matches

14:05Barki N. A. (Ina) - Yazdani A. (Irn) 0:2
14:05Yasin J. (Sgp) - Alkotop Moh. (Jor) 1:2
15:40Trismuwantara G. (Ina) - Moghimi S. (Irn) 2:1
16:55Hobbs R. (Sgp) - Alkotop M. (Jor) 2:1

ATP - SINGLES: Davis Cup - Group III (World) - Play Offs

14:10Ahmed O. (Sau) - Samrej K. (Tha) 0:2
15:40Alhogbani A. F. (Sau) - Jones M. (Tha) RETIRED 1:0

ATP - SINGLES: Davis Cup - Group III (World) - Promotion

14:05Nguyen P. V. (Vie) - Al Azmeh T. (Syr) 2:0
16:00Vu Ha Minh Duc (Vie) - Naw H. (Syr) 0:2

ATP - SINGLES: Davis Cup - Group III (World) - Relegation

14:05Kumar D. S. (Mys) - Benjamin C. (Aus) 2:0
15:25Kamaruzzaman N. S. (Mys) - Baudinet B. (Aus) 2:0

ATP - SINGLES: Davis Cup - Group IV (World)

10:05Delicata L. (Mlt) - Glauser M. (Lie) 2:0
10:30Tommesani F. (San) - Avanesyan M. (Arm) 0:2
11:40Degabriele A. (Mlt) - Zund S. (Lie) 2:1
12:00De Rossi M. (San) - Khachatryan S. (Arm) 2:0

ATP - SINGLES: Davis Cup - Group IV (World) - Placement matches

10:05Sura J. (Alb) - Davasse Vidal G. (And) 2:0
11:40Muedini M. (Alb) - Carrascosa P. (And) 1:2

ATP - SINGLES: Halle (Germany) - Qualification, grass

11:30Michelsen A. (Usa) - Rehberg M. H. (Ger) 2:0
11:30Shevchenko A. (Kaz) - Purcell M. (Aus) 0:2
11:30Walton A. (Aus) - Hanfmann Y. (Ger) 0:2
12:50Moutet C. (Fra) - Vacherot V. (Mon) 2:0
13:05Wessels L. (Ger) - Lestienne C. (Fra) 1:2
13:20Herbert P. (Fra) - Bautista-Agut R. (Esp) 0:2
15:55Mensik J. (Cze) - Otte O. (Ger) 0:2
16:10Duckworth J. (Aus) - Karatsev A. (Wrl) 2:1

ATP - SINGLES: Hertogenbosch (Netherlands), grass

11:10Griekspoor T. (Ned) - Korda S. (Usa) 0:2
11:10Humbert U. (Fra) - Brouwer G. (Ned) 2:1
13:40De Minaur A. (Aus) - Humbert U. (Fra) 2:0

ATP - SINGLES: London (United Kingdom) - Qualification, grass

16:05Daniel T. (Jpn) - Cazaux A. (Fra) 2:1
16:05Searle H. (Gbr) - Hijikata R. (Aus) 0:2
16:10Nardi L. (Ita) - Kokkinakis T. (Aus) 1:2
16:10Rinderknech A. (Fra) - Kovacevic A. (Usa) 2:0
17:35Jubb P. (Gbr) - McDonald M. (Usa) 0:2

ATP - SINGLES: Stuttgart (Germany), grass

12:10Nakashima B. (Usa) - Draper J. (Gbr) 0:2
14:10Musetti L. (Ita) - Berrettini M. (Ita) 0:2

WTA - SINGLES: Berlin (Germany) - Qualification, grass

12:45Papadakis L. (Ger) - Masarova R. (Esp) 0:2
12:45Yastremska D. (Ukr) - Sonmez Z. (Tur) 1:2
12:55Seidel E. (Ger) - Bektas E. (Usa) 0:2
14:00Makarova E. (Wrl) - Bejlek S. (Cze) 1:2
14:00CancelledTauson C. (Den) - Bejlek S. (Cze) -:-
15:00Siniakova K. (Cze) - Noha Akugue N. (Ger) 2:0
15:45Kudermetova V. (Wrl) - Stabel A. (Ger) 2:0
16:15Starodubtseva Y. (Ukr) - Korpatsch T. (Ger) 2:1
16:55Day K. (Usa) - Rodionova Ar. (Aus) 2:0
16:55Krunic A. (Srb) - Sasnovich A. (Wrl) 0:2
18:15Lamens S. (Ned) - Hibino N. (Jpn) 1:2
18:20Rus A. (Ned) - Ferro F. (Fra) 2:0
18:20Wang Xin. (Chn) - Guth M. (Ger) 2:0

WTA - SINGLES: Billie Jean King Cup - Group III (World)

09:15Magarira R. (Zim) - Kitambala H. (Bur) 2:0
09:15Rassil R. (Tun) - Rasendra Andrianantenaina M. (Mad) 1:2
10:20Chimedza S. N. (Zim) - Nahimana S. (Bur) 0:2
12:20Bechri C. (Tun) - Ranaivo M. (Mad) 2:1

WTA - SINGLES: Billie Jean King Cup - Group III (World) - Promotion

09:15Broadfoot G. (Rsa) - Wanjala C. (Ken) 2:0
11:10Kruger I. (Rsa) - Okutoyi A. (Ken) 2:0

WTA - SINGLES: Billie Jean King Cup - Group III (World) - Relegation

09:15Chan Kwai Siong A. (Mus) - Athieno P. (Uga) 1:2
11:50Jessoo T. (Mus) - Birungi W. (Uga) 0:2

WTA - SINGLES: Billie Jean King Cup - Group IV (World) - Placement matches

10:10Eloundou Nga L. C. (Cmr) - Nankulange E. M. (Tan) 2:0
10:10Mosimann L. (Rwa) - Joao I. A. (Moz) 2:0
10:10Zewdie E. (Eth) - Bosman Egate M. M. (Drc) 1:2
11:00Mokhele N. (Les) - Costa M. (Ang) 2:0
11:10Umumararungu G. (Rwa) - Khumalo H. (Moz) 2:0
12:05Eloundou Nga M. P. (Cmr) - Mao S. M. (Tan) 2:0
12:35Monyatsi P. (Les) - Tuluca M. (Ang) 2:0
12:45Shumet M. (Eth) - Ndeko C. (Drc) 2:0

WTA - SINGLES: Billie Jean King Cup - Group IV (World) - Promotion

10:10Dotse A. (Tog) - Badache M. (Alg) 0:2
11:25Dougah A. (Tog) - Ibbou I. (Alg) 0:2

WTA - SINGLES: Birmingham (United Kingdom) - Qualification, grass

14:05Grey S. B. (Gbr) - Volynets K. (Usa) 0:2
14:10Bucsa C. (Esp) - Arango E. (Col) 2:1
14:15Gadecki O. (Aus) - Saville D. (Aus) 1:2
14:35Wang Y. (Chn) - Rajecki A. (Gbr) 0:2
17:00Fett J. (Cro) - Golubic V. (Sui) 0:2
18:20Appleton E. (Gbr) - Avanesyan E. (Wrl) 0:2
18:20Dolehide C. (Usa) - Silva E. (Gbr) 2:1
18:30Gracheva V. (Fra) - Martincova T. (Cze) 1:2
18:45Christie F. (Gbr) - Uchijima M. (Jpn) 0:2
19:15Bogdan A. (Rou) - Fruhvirtova L. (Cze) WO -:-
19:45Stojsavljevic M. (Gbr) - Osorio C. (Col) 0:2
20:00Krueger A. (Usa) - Zakharova A. (Wrl) WO -:-

WTA - SINGLES: Hertogenbosch (Netherlands), grass

12:15Montgomery R. (Usa) - Alexandrova E. (Wrl) 0:2
15:40Galfi D. (Hun) - Andreescu B. (Can) 0:2

WTA - SINGLES: Nottingham (United Kingdom), grass

13:30Jones F. (Gbr) - Raducanu E. (Gbr) WO -:-
15:35Jabeur O. (Tun) - Pliskova Ka. (Cze) 1:2
15:40Parry D. (Fra) - Birrell K. (Aus) 2:0

ATP - DOUBLES: Davis Cup - Group III (World) - Placement matches

18:40CancelledRungkat C./Wibowo T. - Elyasi S./Yazdani A. -:-
19:00Barki N. A./Rungkat C. - Elyasi S./Yazdani A. 2:1
19:00CancelledAlam S./Yasin J. - Alkotop Moh./Alkotop M. -:-
19:30Alam S./Hobbs R. - Alkotop Moh./Alkotop M. 0:2

ATP - DOUBLES: Davis Cup - Group III (World) - Play Offs

17:00CancelledAlhogbani S./Idrees B. - Isaro P./Jones M. -:-
17:25Ahmed O./Alhogbani S. - Isaro P./Samrej K. 1:2

ATP - DOUBLES: Davis Cup - Group III (World) - Promotion

17:40CancelledMinh D. V. T./Truong V. - Al Azmeh T./Naw H. -:-
17:50Minh D. V. T./Nguyen P. V. - Al Azmeh T./Naw H. 0:2

ATP - DOUBLES: Davis Cup - Group III (World) - Relegation

17:10CancelledKumar D. S./Yong L. - Baudinet B./Benjamin C. -:-

ATP - DOUBLES: Davis Cup - Group IV (World)

13:40De Rossi M./Tommesani F. - Nikoghosyan H./Sofyan H. 0:2
14:40CancelledDegabriele A./Delicata L. - Glauser M./Zund S. -:-

ATP - DOUBLES: Davis Cup - Group IV (World) - Placement matches

15:05CancelledMuedini M./Ostap D. - Cervos Noguer E./Trilla Clanchet J. -:-
15:05Ostap D./Sura J. - Cervos Noguer E./Trilla Clanchet J. 2:1

ATP - DOUBLES: Halle (Germany) - Qualification, grass

17:20Bhambri Y./Olivetti A. - Medvedev D./Safiullin R. 2:0
18:25Mies A./Otte O. - Martinez P./Nedovyesov A. 1:2

ATP - DOUBLES: Hertogenbosch (Netherlands), grass

14:10Koolhof W./Mektic N. - Lammons N./Withrow J. 0:2

WTA - DOUBLES: Billie Jean King Cup - Group III (World)

12:10CancelledChimedza S. N./Magarira R. - Akeza Z./Kitambala H. -:-
12:20Chapepa K./Mauchi T. - Akeza Z./Kitambala H. 2:0
15:00Hamrouni N./Haouas L. - Ranaivo M./Tsantaniony I. 0:2
15:10CancelledHamrouni N./Haouas L. - Andriantefihasina E./Rasendra Andrianantenaina M. -:-

WTA - DOUBLES: Billie Jean King Cup - Group III (World) - Promotion

13:15CancelledBroadfoot G./Janse V. V. H. - Asumwa R./Owegi A. -:-
13:30Broadfoot G./Janse V. V. H. - Okutoyi A./Wanjala C. 2:1

WTA - DOUBLES: Billie Jean King Cup - Group III (World) - Relegation

13:10CancelledChan Kwai Siong A./Desaubin R. - Nabasina Mulungi A./Namaganda M. -:-
13:10Desaubin R./Jessoo T. - Athieno P./Birungi W. 0:2

WTA - DOUBLES: Billie Jean King Cup - Group IV (World) - Placement matches

13:30Tuyisenge O./Tuyishime S. - Joao I. A./Khumalo H. 2:0
13:40CancelledEloundou Nga L. C./Eloundou Nga M. P. - Mao S. M./Nankulange E. M. -:-
13:40CancelledEloundou Nga L. C./Eloundou Nga M. P. - Mfinanga E./Tarimo E. -:-
13:40Assomo A./Ngone Hagal V. M. - Mfinanga E./Tarimo E. 2:0
14:00Mohanoe M./Mokhele N. - Costa M./Tuluca M. 0:2
14:00CancelledMokhele N./Monyatsi P. - Costa M./Tuluca M. -:-
14:10CancelledKassim S. K./Zewdie E. - Bosman Egate M. M./Ndeko C. -:-
14:20Kassim S. K./Shumet M. - Bosman Egate M. M./Ndeko C. 2:0

WTA - DOUBLES: Billie Jean King Cup - Group IV (World) - Promotion

13:00CancelledDotse A./Dougah A. - Benaissa A./Ibbou I. -:-
13:00Dotse A./Dougah A. - Badache M./Mebarki B. R. 0:2

WTA - DOUBLES: Hertogenbosch (Netherlands), grass

20:00Neel I./Schoofs B. - Samsonova L./Shnaider D. RETIRED 1:0

WTA - DOUBLES: Nottingham (United Kingdom), grass

12:00Burel C./Osorio C. - Dart H./Parry D. WO -:-
16:45Dabrowski G./Routliffe E. - Bains N./Lumsden M. 2:0
19:15Krueger A./Zhang S. - Frech M./Kawa K. 2:1

CHALLENGER MEN - SINGLES: Bratislava (Slovakia), clay

13:05Kovalik J. (Svk) - Rocha H. (Por) 0:2
14:50Kym J. (Sui) - Majchrzak K. (Pol) 1:2

CHALLENGER MEN - SINGLES: Ilkley (United Kingdom) - Qualification, grass

12:00CancelledKudla D. (Usa) - Jasika O. (Aus) -:-
12:00CancelledLoffhagen G. (Gbr) - Cressy M. (Usa) -:-
15:00CancelledMochizuki S. (Jpn) - Shimabukuro S. (Jpn) -:-
17:55Barrios Vera T. (Chi) - Bonding O. (Gbr) 2:1
17:55Dzumhur D. (Bih) - De Loore J. (Bel) 1:2
17:55Polmans M. (Aus) - Moro Canas A. (Esp) 0:2
19:55Diallo G. (Can) - Tu L. (Aus) 2:1
20:05Bu Y. (Chn) - Martineau M. (Fra) 0:2
20:05Zhukayev B. (Kaz) - Faria J. (Por) 2:1

CHALLENGER MEN - SINGLES: Lima (Peru), clay

00:05Cerundolo J. M. (Arg) - Pucinelli de Almeida M. (Bra) 2:1
03:35Torres J. B. (Arg) - Mena F. (Arg) 2:0
22:10Boscardin Dias P. (Bra) - Casanova H. (Arg) 2:0
00:10Cerundolo J. M. (Arg) - Torres J. B. (Arg) 2:1

CHALLENGER MEN - SINGLES: Lyon (France), clay

14:40Collignon R. (Bel) - Muller A. (Fra) 1:2
16:45Gaston H. (Fra) - Jacquet K. (Fra) 2:0

CHALLENGER MEN - SINGLES: Nottingham (United Kingdom), grass

15:55Pinnington Jones J. (Gbr) - Bellucci M. (Ita) 0:2
15:55Shang J. (Chn) - Fearnley J. (Gbr) 0:2
19:15Harris B. (Gbr) - Kukushkin M. (Kaz) RETIRED 1:0
20:15Broom C. (Gbr) - Evans D. (Gbr) 2:1

CHALLENGER MEN - SINGLES: Perugia (Italy), clay

16:40Nagal S. (Ind) - Zapata Miralles B. (Esp) 2:1
19:45Darderi L. (Ita) - Altmaier D. (Ger) 2:0

CHALLENGER WOMEN - SINGLES: Valencia (Spain), clay

11:35Tomova V. (Bul) - Shymanovich I. (Wrl) 2:1
14:20Li A. (Usa) - Bouzas Maneiro J. (Esp) 2:1

CHALLENGER MEN - DOUBLES: Bratislava (Slovakia), clay

11:05Karol M./Lanik T. - Schnaitter J./Wallner M. 0:2

CHALLENGER MEN - DOUBLES: Lima (Peru), clay

04:50Pucinelli de Almeida M./Zanellato N. - Habib H./Hilderbrand T. 0:2

CHALLENGER MEN - DOUBLES: Lyon (France), clay

12:05Kalovelonis M./Orlov V. - Guinard M./Jacq G. 1:2

CHALLENGER MEN - DOUBLES: Nottingham (United Kingdom), grass

20:40Mayot H./Saville L. - Goransson A./Verbeek S. 2:0

CHALLENGER MEN - DOUBLES: Perugia (Italy), clay

14:40Andreozzi G./Reyes-Varela M. A. - Balaji N. S./Begemann A. 2:0

CHALLENGER WOMEN - DOUBLES: Valencia (Spain), clay

16:45Mendez S./Yashina E. - Piter K./Stollar F. 1:2

ITF MEN - SINGLES: M15 Anseong (South Korea), clay

04:00Ozolins K. (Lat) - Ferguson C. (Aus) 2:0
04:00Shin S. (Kor) - Jang Y. (Kor) 2:0

ITF MEN - SINGLES: M15 Chieti (Italy), clay

12:00Ovcharenko O. (Ukr) WO - Marmousez L. (Fra) -:-

ITF MEN - SINGLES: M15 Hong Kong (Hong Kong), hard

10:30Dev S D P. (Ind) - Rai A. (Nzl) 0:2
10:30Tiurnev E. (Wrl) - Yamanaka T. (Jpn) 2:0

ITF MEN - SINGLES: M15 Koszalin (Poland), clay

14:00Bielinskyi V. (Ukr) - Sorger S. (Aut) 2:0
14:00Tkemaladze Z. (Geo) - Juszczak P. (Pol) 0:2

ITF MEN - SINGLES: M15 Kursumlijska Banja 7 (Serbia), clay

10:00Pavlovic L. (Fra) - Sharipov M. (Wrl) 2:0
11:30Jovanovic P. (Mne) - Obradovic D. (Srb) 2:1

ITF MEN - SINGLES: M15 Monastir 24 (Tunisia), hard

10:30Donnet E. (Fra) - Agafonov E. (Wrl) 0:2
10:30van Wyk K. (Rsa) - Sureshkumar M. (Ind) 2:0

ITF MEN - SINGLES: M15 Nyiregyhaza (Hungary), clay

11:00Fajta P. (Hun) - Kellovsky D. (Cze) 1:2
11:00Roncadelli F. (Uru) - Cadenasso G. (Ita) 2:1

ITF MEN - SINGLES: M15 Oradea (Romania), clay

10:00Boitan G. A. (Rou) - Ionel N. D. (Rou) 2:0
11:30Cretu C. (Rou) - Palosi S. (Rou) 2:0

ITF MEN - SINGLES: M15 San Diego, CA 3 (USA), hard

23:35Altamirano C. (Usa) - Kirchheimer S. (Usa) 0:2
20:10Ponwith N. (Usa) - Maloney P. (Usa) 2:1
22:40Tarvet O. (Gbr) - Kirchheimer S. (Usa) 2:0

ITF MEN - SINGLES: M15 Santo Domingo 2 (Dominican Republic), hard

15:30Pannu K. (Nzl) - Aguilar J. C. M. (Can) 2:0
16:30Bertran P. (Dom) - Nidunjianzan F. (Chn) 1:2

ITF MEN - SINGLES: M25 Aarhus (Denmark), clay

18:30Gerch L. (Ger) - Holmgren A. (Den) 0:2
18:30Moeller E. (Den) - Martin T. (Gbr) 2:0

ITF MEN - SINGLES: M25 Elvas (Portugal), hard

11:00Escoffier A. (Fra) - Celikbilek A. (Tur) 2:0
11:00Vale D. (Por) - Gengel M. (Cze) 2:0

ITF MEN - SINGLES: M25 Martos (Spain), hard

10:40Vives Marcos P. (Esp) - Geerts M. (Bel) 0:2
12:45Bouquier A. (Fra) - Damas M. (Esp) 2:0

ITF MEN - SINGLES: M25 Rabat (Morocco), clay

12:00Alcala Gurri M. (Esp) - Marti Pujolras A. (Esp) 2:1
13:30Lopez Montagud C. (Esp) - Colson T. (Bel) 2:1

ITF MEN - SINGLES: M25 Villeneuve-Loubet+H (France), clay

14:00Oliel Y. (Isr) - Bertola R. (Sui) 1:2

ITF MEN - SINGLES: M25 Wichita, KS (USA), hard

17:10Gorzny S. (Usa) - Braswell M. (Usa) 0:2
19:10Spizzirri E. (Usa) - Quinn E. (Usa) 2:0

ITF WOMEN - SINGLES: W100 Biarritz (France), clay

16:25Hesse A. (Fra) - Rouvroy M. (Fra) 1:2
19:25Saito S. (Jpn) - Papamichail D. (Gre) 2:0

ITF WOMEN - SINGLES: W15 Kursumlijska Banja 7 (Serbia), clay

10:00Laskutova K. (Wrl) - Hennemann C. W. (Swe) 0:2
10:00McPhee K. (Aus) - Stankovic A. (Srb) 2:0

ITF WOMEN - SINGLES: W15 Madrid 2 (Spain), clay

10:00Kuhl C. (Ger) - Bouzo Zanotti N. (Esp) 1:2
11:00Pace F. (Ita) - Quevedo K. (Esp) 1:2

ITF WOMEN - SINGLES: W15 Monastir 22 (Tunisia), hard

10:30Kubareva A. (Wrl) - Mansouri Y. (Fra) 2:1
10:30Kuzmova K. (Svk) - Tjen J. (Ina) 0:2

ITF WOMEN - SINGLES: W15 Norges-la-Ville (France), hard

10:30Tholey L. (Fra) - Granwehr A. (Sui) 0:2
13:00Szostak M. (Fra) - Ovcharenko E. (Wrl) 0:2

ITF WOMEN - SINGLES: W15 San Diego, CA 3 (USA), hard

20:00Crawley F. (Usa) - Cayetano E. (Usa) 2:0
21:30Ahn A. (Usa) - Daavettila S. (Usa) 1:2

ITF WOMEN - SINGLES: W15 Santo Domingo 2 (Dominican Republic), hard

15:30Vyrlan E. (Usa) - Lincer O. (Pol) 0:2
16:30Wiersholm K. (Usa) - Garcia J. (Mex) 2:0

ITF WOMEN - SINGLES: W15 Tokyo 2 (Japan), hard

04:00Omae A. (Jpn) - Akita S. (Jpn) 0:2
04:00Rioux L. (Jpn) - Saigo R. (Jpn) 1:2

ITF WOMEN - SINGLES: W35 Gdansk (Poland), clay

11:00Duerst J. (Sui) - Rinaldo Persson K. (Swe) 0:2
11:00Palicova B. (Cze) - Naito Y. (Jpn) 2:1

ITF WOMEN - SINGLES: W50 Taizhou (China), hard

05:10Park S. (Kor) RETIRED - Lu J. (Chn) 0:1
05:10Wang Q. (Chn) RETIRED - Shi H. (Chn) 1:1

ITF WOMEN - SINGLES: W75 Guimaraes (Portugal), hard

12:10Bolkvadze M. (Geo) - Jorge F. (Por) 0:2
13:25Hovde L. (Usa) - Sebov K. (Can) 2:0

ITF MEN - DOUBLES: M15 Anseong (South Korea), clay

05:30Miyoshi K./Winter E. - Cook E./Tajima N. 2:1

ITF MEN - DOUBLES: M15 Koszalin (Poland), clay

12:00Baum S./Paty D. - Kielan S./Pieczonka F. 2:0
12:00Homola P./Zahraj P. - Staeheli L./Stepanov T. 0:2
16:30Baum S./Paty D. - Staeheli L./Stepanov T. 0:2

ITF MEN - DOUBLES: M15 Kursumlijska Banja 7 (Serbia), clay

13:30Latinovic S./Pavlovic L. - Juhas K./Sharipov M. 1:2

ITF MEN - DOUBLES: M15 Monastir 24 (Tunisia), hard

14:30Saraiva Dos Santos P. A./van Wyk K. - Agafonov E./Lomakin G. 0:2

ITF MEN - DOUBLES: M15 Nyiregyhaza (Hungary), clay

12:30Bermejo F./Bieldiugin T. - Vasa E./Vasa I. 1:2
12:30Forger A./Loof T. WO - Bodmer A./Kellovsky D. -:-
16:00Vasa E./Vasa I. - Forger A./Loof T. 2:1

ITF MEN - DOUBLES: M15 Oradea (Romania), clay

12:30Bass F./Pavel B. - Alvarez Sarmiento M. L./Rocens M. 2:0

ITF MEN - DOUBLES: M15 San Diego, CA 3 (USA), hard

00:50Seeman J./Thayne W. - Jones A./Summers M. 2:1
01:20Ponwith N./Tracy J. - Anthrop J./Nakashima B. N. 2:0
00:30Ponwith N./Tracy J. - Seeman J./Thayne W. 2:0

ITF MEN - DOUBLES: M15 Santo Domingo 2 (Dominican Republic), hard

18:15Aguilar J. C. M./Muamba N. - Chopra K./Neff A. 1:2

ITF MEN - DOUBLES: M25 Aarhus (Denmark), clay

20:00Overbeck C. E./Poulsen O. B. - Holmgren A./Sigsgaard C. 2:1

ITF MEN - DOUBLES: M25 Elvas (Portugal), hard

12:30Graca J./Stoliar I. - Araujo P./Domingues J. 2:0

ITF MEN - DOUBLES: M25 Rabat (Morocco), clay

16:00Benchakroun M./Dlimi Y. - Bertimon M./Lalami Laaroussi Y. 0:2

ITF MEN - DOUBLES: M25 Villeneuve-Loubet+H (France), clay

15:30Bertola R./Paul J. - Added D./Reymond A. 2:1

ITF MEN - DOUBLES: M25 Wichita, KS (USA), hard

01:25Ganesan A./Kozlov B. - Kumar P./Sheehy J. 0:2
04:00Andrade A./Zink T. - Harper C./Spizzirri E. 1:2
22:25Harper C./Spizzirri E. - Kumar P./Sheehy J. 1:2

ITF WOMEN - DOUBLES: W100 Biarritz (France), clay

14:10Bara I./Mitu A. - Cascino E./Monnet C. 2:1

ITF WOMEN - DOUBLES: W15 Kursumlijska Banja 7 (Serbia), clay

13:30McPhee K./Pawlikowska Z. - Laskutova K./Shubladze A. 0:2

ITF WOMEN - DOUBLES: W15 Monastir 22 (Tunisia), hard

14:30Kuzmova K./Tkacheva M. - Paukstyte P./Refaat M. 2:0

ITF WOMEN - DOUBLES: W15 San Diego, CA 3 (USA), hard

00:30Campana A./Campana C. - Crawley F./Giavara H. 2:0
00:30Eraydin B./Sahdiieva A. - McGiffin T./Yang V. 2:0
19:00Eraydin B./Sahdiieva A. - Campana A./Campana C. 2:1

ITF WOMEN - DOUBLES: W15 Santo Domingo 2 (Dominican Republic), hard

16:00Lacasse R./Zamburek A. C. - Balu S./Bhatia R. 2:0

ITF WOMEN - DOUBLES: W15 Tokyo 2 (Japan), hard

05:00Inoue A./Ozeki M. - Miyamoto A./Nagata A. 2:1

ITF WOMEN - DOUBLES: W35 Gdansk (Poland), clay

09:30Fourlis J./Hule P. - Kubanova K./Voracova R. 1:2

ITF WOMEN - DOUBLES: W50 Taizhou (China), hard

07:20Wang M./Yao X. - Cho I-H./Cho T. 1:2

ITF WOMEN - DOUBLES: W75 Guimaraes (Portugal), hard

16:10Jorge F./Jorge M. - Chang S./McAdoo R. 1:2

TEAMS - MEN: Davis Cup - Group III (World) - Placement matches

14:05Indonesia - Iran 2:1
14:05Singapore - Jordan 1:2

TEAMS - MEN: Davis Cup - Group III (World) - Play Offs

14:10Saudi Arabia - Thailand 1:2

TEAMS - MEN: Davis Cup - Group III (World) - Promotion

14:05Vietnam - Syria 1:2

TEAMS - MEN: Davis Cup - Group III (World) - Relegation

14:05Malaysia - Pacific Oceania 2:0

TEAMS - MEN: Davis Cup - Group IV (World)

10:05Malta - Liechtenstein 2:0
10:30San Marino - Armenia 1:2

TEAMS - MEN: Davis Cup - Group IV (World) - Placement matches

10:05Albania - Andorra 2:1

TEAMS - WOMEN: Billie Jean King Cup - Group III (World)

09:15Tunisia W - Madagascar W 1:2
09:15Zimbabwe W - Burundi W 2:1

TEAMS - WOMEN: Billie Jean King Cup - Group III (World) - Promotion

09:15South Africa W - Kenya W 3:0

TEAMS - WOMEN: Billie Jean King Cup - Group III (World) - Relegation

09:15Mauritius W - Uganda W 0:3

TEAMS - WOMEN: Billie Jean King Cup - Group IV (World) - Placement matches

10:10Cameroon W - Tanzania W 3:0
10:10Ethiopia W - D.R. Congo W 2:1
10:10Rwanda W - Mozambique W 3:0
11:00Lesotho W - Angola W 2:1

TEAMS - WOMEN: Billie Jean King Cup - Group IV (World) - Promotion

10:10Togo W - Algeria W 0:3

REFRESH

Football | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »

Top

Flashscore.mobi provides live tennis scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than Flashscore.com website for technical reasons.