REFRESH

Hockey » Today » All Games

AUSTRIA: EBEL - Losers stage

17:30Liwest Linz - Fehervar AV19 -:-
17:30Villach - TWK Innsbruck -:-
17:30Znojmo - Dornbirn -:-

AUSTRIA: EBEL - Winners stage

17:30Salzburg - Graz 99ers -:-
17:30Vienna Capitals - Klagenfurt -:-

CANADA: OHL

Break TimeFlint Firebirds - Hamilton Bulldogs 2:2
01:00PostponedMississauga Steelheads - Owen Sound Attack -:-
Break TimeOttawa 67s - Oshawa Generals 1:0
Break TimeSaginaw Spirit - Kingston Frontenacs 1:0
Break TimeSudbury Wolves - Niagara IceDogs 1:1
1st PeriodGuelph Storm - Erie Otters 1:0
1st PeriodKitchener Rangers - Sarnia Sting 2:1
1st PeriodLondon Knights - Soo Greyhounds 0:0
21:30Ottawa 67s - Barrie Colts -:-

CANADA: WHL

02:00Moose Jaw Warriors - Swift Current Broncos -:-
02:00Regina Pats - Medicine Hat Tigers -:-
02:00Saskatoon Blades - Prince Albert Raiders -:-
03:00Calgary Hitmen - Brandon Wheat Kings -:-
03:00Lethbridge Hurricanes - Edmonton Oil Kings -:-
03:00Red Deer Rebels - Winnipeg Ice -:-
04:00Prince George Cougars - Kamloops Blazers -:-
04:05Kelowna Rockets - Everett Silvertips -:-
04:05Spokane Chiefs - Seattle Thunderbirds -:-
04:05Tri-City Americans - Portland Winterhawks -:-
04:30Vancouver Giants - Victoria Royals -:-

CANADA: QMJHL

2nd PeriodCharlottetown Islanders - Cape Breton Eagles 2:2
Break TimeVal-d'Or Foreurs - Victoriaville Tigres 3:0
1st PeriodBaie-Comeau Drakkar - Moncton Wildcats 1:1
1st PeriodDrummondville Voltigeurs - Gatineau Olympiques 1:0
1st PeriodRimouski Oceanic - Halifax Mooseheads 0:0
1st PeriodShawinigan Cataractes - Acadie-Bathurst Titan 0:1
22:00Blainville-Boisbriand Armada - Chicoutimi Sagueneens -:-
22:00Quebec Remparts - Halifax Mooseheads -:-
22:00Val-d'Or Foreurs - Sherbrooke Phoenix -:-
00:00Saint John Sea Dogs - Cape Breton Eagles -:-

CANADA: LNAH

02:00Petroliers du Nord - Sorel-Tracy -:-
02:00Riviere-du-Loup 3L - Jonquiere Marquis -:-
02:00Saint-Georges - Thetford Mines Isothermic -:-
21:00Sorel-Tracy - Riviere-du-Loup 3L -:-

CANADA: U Sports - Play Offs

02:00Saskatchewan - UBC -:-
21:00Western - Guelph -:-

CZECH REPUBLIC: Chance Liga - Losers stage

16:00Usti nad Labem - Kadan -:-
17:00Benatky - Sokolov -:-
17:00Frydek-Mistek - Prostejov -:-
17:30Trebic - Jihlava -:-

CZECH REPUBLIC: Chance Liga - Winners stage

15:00Slavia Prague - Poruba -:-
16:00Chomutov - Ceske Budejovice -:-
17:00Litomerice - Prerov -:-
17:00Vsetin - AZ Havirov -:-

CZECH REPUBLIC: 2. Liga - North

17:00Dvur Kralove - Jablonec -:-
17:00Nova Paka - Mostecti Lvi -:-
17:30Bilina - Trutnov -:-
18:00HC Vrchlabi - Risuty -:-

CZECH REPUBLIC: 2. Liga - Central

15:00Tabor - DS Ceske Budejovice -:-
18:00Kobra Praha - Pribram -:-

CZECH REPUBLIC: 2. Liga - East

17:00Havlickuv Brod - Opava -:-
17:00Moravske Budejovice - Novy Jicin -:-
17:00PostponedSumperk - Hodonin -:-
17:00Valasske Mezirici - Zdar nad Sazavou -:-

CZECH REPUBLIC: DHL Super Cup

11:00Slavia Prague U20 - Litvinov U20 -:-
12:00Jihlava U20 - Trinec U20 -:-
12:00Mountfield HK U20 - Liberec U20 -:-
13:00Vitkovice U20 - Zlin U20 -:-
15:00Ceske Budejovice U20 - Plzen U20 -:-
16:15Mlada Boleslav U20 - Chomutov U20 -:-
17:00Karlovy Vary U20 - Sparta Prague U20 -:-
17:00Pardubice U20 - Kometa Brno U20 -:-

CZECH REPUBLIC: ULLH

11:30UK Prague - Academy Pilsen -:-

EUROPE: Alps Hockey League - Losers stage

13:30Liwest Linz II - Feldkirch -:-
15:00Klagenfurt II - Vienna Capitals II -:-
18:00Vipiteno - Gherdeina -:-
19:30Eisbaren - Fassa -:-
19:30Lustenau - Salzburg 2 -:-
20:00Bregenzerwald - Kitzbuhel -:-

EUROPE: Alps Hockey League - Winners stage

18:00Acroni Jesenice - Asiago -:-
20:00Val Pusteria - Ritten -:-
20:30Cortina - HK Olimpija -:-

EUROPE: BeNe League

20:00Leuven - Tilburg Trappers B -:-
20:15Zoetermeer - Liege Bulldogs -:-
20:30Antwerp - Nijmegen -:-

FINLAND: Liiga

16:00Assat - Lukko -:-
16:00Hameenlinna - Pelicans -:-
16:00Ilves - KalPa -:-
16:00Jukurit - IFK Helsinki -:-
16:00Karpat - JYP -:-
16:00SaiPa - Vaasan Sport -:-
16:00TPS Turku - Tappara -:-

FINLAND: Mestis

16:00Jokipojat - Kettera -:-
16:00K-Vantaa - IPK -:-
16:00Peliitat - KeuPa -:-
16:00RoKi - Koovee -:-

FINLAND: Suomi-sarja - Play Out

14:00Laser HT - Jarvenpaa -:-
16:00HCIK - Muik Hockey -:-

FINLAND: Nuorten SM-Liiga - Relegation

12:00Kiekko-Espoo U20 - KalPa U20 -:-
14:00Lukko U20 - K-Vantaa U20 -:-
14:15Koovee U20 - SaiPa U20 -:-
15:30KooKoo U20 - Vaasan Sport U20 -:-
16:00TUTO U20 - Ilves U20 -:-

FINLAND: Nuorten SM-Liiga - Winners stage

11:30Tappara U20 - Hameenlinna U20 -:-
11:30TPS U20 - IFK Helsinki U20 -:-
12:00Jukurit U20 - Karpat U20 -:-
14:00Jokerit U20 - Jyvaskyla U20 -:-
17:00Pelicans Lahti U20 - Assat U20 -:-

FINLAND: Naisten Liiga - Play Offs

14:30Kuortane W - Hameenlinna W -:-

FINLAND: Naisten Liiga - Relegation

11:00Lukko W - APV W -:-
12:50TPS W - RoKi W -:-

FRANCE: D1

19:00Dunkerque Corsaires - Neuilly Sur Marne -:-
19:00Marseille - Nantes -:-
19:30Cholet - Cergy-Pontoise -:-
19:30Mont Blanc - Clermont-Ferrand -:-
20:00Brest - Chambery -:-
20:30Caen - Montpellier -:-
20:30Tours - Strasbourg -:-

FRANCE: Ligue Magnus - Play Offs

18:00Mulhouse - Amiens -:-
18:30Bordeaux - Angers -:-
20:30Chamonix Mont-Blanc - Grenoble -:-
20:30Gap - Rouen -:-

HUNGARY: Erste Liga - Play Offs

17:30Fehervari Titanok - Ferencvaros -:-
17:30Gyergyoi - Brasov -:-

KAZAKHSTAN: Championship

08:00Humo 2 - HC Astana -:-

LATVIA: Optibet Hokeja Liga

13:00Liepaja - Riga Prizma -:-
13:45HS Riga - Mogo -:-
16:00Daugavpils - Zemgale -:-

NORWAY: Get-ligaen

16:00Gruner - Frisk Asker -:-
16:00Stavanger - Sparta Sarpsborg -:-
18:00Manglerud - Valerenga -:-

NORWAY: Division 1

15:00Gjovik - Tonsberg -:-
15:00Nidaros - Hasle/Loren -:-
16:00Ringerike - Furuset -:-
17:00Comet - Haugesund -:-

POLAND: Polish Hockey League - Play Offs

18:00Unia Oswiecim - Gdansk -:-

ROMANIA: Campionatul National

10:00Steaua Bucuresti - Sportul Studentesc -:-

RUSSIA: MHL

09:00Tolpar - Avto -:-
11:00Dyn. Moscow - Loko -:-
11:00Krasnaya Armiya - ORG Juniors -:-
12:00Almaz - SKA-1946 -:-

RUSSIA: NMHL

10:00Kristall BDK - MHK Ryazan -:-
11:00Dizelist - Mikhaylov Academy U20 -:-
11:00Loko Junior - Olympia -:-
15:00Bryansk - Lipetsk -:-
15:00Metallurg Cherepovets - HC AK59 -:-
15:00Polot - Progress Glazov -:-

RUSSIA: VHL-B - Play Offs

11:00Dyn. Altay - Kristall Saratov -:-
11:00Junior Kurgan - HK Orenburg -:-

SLOVAKIA: 2. Liga - 9th-16th places

18:00Partizanske - Brezno -:-

SLOVAKIA: 2. Liga - Placement matches

18:00PHC Budapest - Senica -:-

SLOVAKIA: 2. Liga - Placement Play Offs

17:30Bardejov - Sanok -:-
18:30Bratislava 2 - Dolny Kubin -:-

SLOVAKIA: 2. Liga - Play Offs

17:00HC 19 Humenne - Rimavska Sobota -:-
18:00Ziar nad Hronom - Puchov -:-

SLOVENIA: IHL

12:45Hidria Jesenice - Slavija -:-
16:15Crvena zvezda - Vojvodina -:-
18:00CancelledMedvescak Zagreb - Celje -:-
19:15Triglav - Mladost -:-

SPAIN: LNHH - Play Offs

21:30Jaca - Urdin -:-
22:00Puigcerda - Barcelona -:-

SWEDEN: SHL

15:15Djurgardens - Oskarshamn -:-
15:15Lulea - Frolunda -:-
15:15Malmo - Farjestad BK -:-
18:00HV 71 - Brynas -:-
18:00Rogle - Linkopings -:-
18:00Skelleftea - Leksands -:-
18:00Vaxjo - Orebro -:-

SWEDEN: AllEttan Play Offs - Promotion - Play Offs

18:00Bodens - Tegs -:-
18:00Kallinge/Ronneby - Vimmerby -:-
18:00Lindlovens - Visby/Roma -:-
18:00Nybro - Nykopings SK -:-
18:00Ostersund - Kiruna AIF -:-
18:00Tranas - Pitea -:-

SWEDEN: AllEttan Play Offs - Qualification

16:00Vasby - Halmstad -:-

SWEDEN: SuperElit U20 - Losers stage

11:00Timra U20 - Farjestad BK U20 -:-
12:00AIK U20 - Karlskrona U20 -:-
12:00Rogle U20 - Malmo U20 -:-
12:00Skelleftea U20 - Mora U20 -:-
14:00Vasteras U20 - Sodertalje U20 -:-

SWEDEN: SuperElit U20 - Winners stage

12:00Lulea U20 - Brynas U20 -:-
12:00Modo U20 - Leksands U20 -:-
13:00HV 71 U20 - Djurgardens U20 -:-
14:30Linkopings U20 - Orebro U20 -:-

SWEDEN: SDHL Women - Play Offs

12:00HV 71 W - Djurgardens W -:-
19:00Lulea W - Brynas W -:-

SWEDEN: SDHL Women - Relegation

16:00Goteborg W - Malmo W -:-
16:00Modo W - Skelleftea W -:-

SWITZERLAND: National League

19:45Davos - Rapperswil -:-
19:45Fribourg - Servette -:-
19:45Langnau Tigers - Biel -:-
19:45Lausanne - Bern -:-
19:45Lugano - Ambri-Piotta -:-
19:45Zurich - Zug -:-

UKRAINE: UHL

13:00Kremenchuk - Kryzhani Vovky -:-
15:00Donbass - Kharkiv -:-

UNITED KINGDOM: Elite League

20:00Belfast - Guildford -:-
20:00Coventry - Glasgow -:-
20:00Dundee - Manchester -:-
20:00Nottingham - Cardiff -:-
20:00Sheffield - Fife -:-

USA: NHL

Break TimeCarolina Hurricanes - Colorado Avalanche 0:1
Break TimeColumbus Blue Jackets - Minnesota Wild 0:2
Break TimePhiladelphia Flyers - New York Rangers 1:1
04:00Anaheim Ducks - Pittsburgh Penguins -:-
04:00Vegas Golden Knights - Buffalo Sabres -:-
19:00New York Islanders - Boston Bruins -:-
22:00Los Angeles Kings - New Jersey Devils -:-
22:00Tampa Bay Lightning - Calgary Flames -:-
00:00Florida Panthers - Chicago Blackhawks -:-

USA: AHL

Break TimeCleveland Monsters - Belleville Senators 0:1
1st PeriodSyracuse Crunch - Wilkes-Barre/Scranton 2:2
Break TimeUtica Comets - Toronto Marlies 2:0
Break TimeBinghamton - Hartford Wolf Pack 1:0
1st PeriodLehigh Valley Phantoms - Charlotte Checkers 2:1
Break TimeRochester Americans - Laval Rocket 2:0
Break TimeSpringfield Thunderbirds - Bridgeport Sound Tigers 1:0
02:00San Antonio Rampage - Grand Rapids Griffins -:-
02:00Texas Stars - Rockford IceHogs -:-
04:00Ontario Reign - Tucson Roadrunners -:-
04:00Stockton Heat - San Diego Gulls -:-
19:00Cleveland Monsters - Belleville Senators -:-
21:00Manitoba Moose - Chicago Wolves -:-
22:05Binghamton - Toronto Marlies -:-
22:15San Jose Barracuda - San Diego Gulls -:-

USA: ECHL

Break TimeAdirondack Thunder - Reading Royals 1:2
Break TimeJacksonville IceMen - Norfolk Admirals 0:1
Break TimeWheeling Nailers - Maine Mariners 0:0
Break TimeWorcester Railers - Brampton Beast 1:0
1st PeriodToledo Walleye - Fort Wayne Komets 2:1
1st PeriodFlorida Everblades - Newfoundland 0:0
1st PeriodAtlanta Gladiators - Orlando Solar Bears 0:0
1st PeriodCincinnati Cyclones - Greenville Swamp Rabbits 2:0
1st PeriodIndy Fuel - Kalamazoo Wings 0:0
02:05Wichita Thunder - Allen Americans -:-
03:05Rapid City Rush - Tulsa Oilers -:-
03:10Idaho - Utah Grizzlies -:-
00:05Indy Fuel - Greenville Swamp Rabbits -:-

USA: FHL

Break TimeDelaware Thunder - Battle Creek 5:0
Break TimeElmira Enforcers - Danville Dashers 2:0
1st PeriodWatertown Wolves - Carolina Thunderbirds 0:0
1st PeriodColumbus River Dragons - Danbury Hat Tricks 0:1
01:35DelayedMentor Ice Breakers - Port Huron Prowlers -:-
00:05Columbus River Dragons - Danbury Hat Tricks -:-
00:30Mentor Ice Breakers - Port Huron Prowlers -:-

USA: SPHL

Break TimeFayetteville Marksmen - Roanoke Dawgs 0:0
1st PeriodKnoxville Ice Bears - Macon Mayhem 1:0
02:15Evansville Thunderbolts - Quad City Storm -:-
02:15Peoria Rivermen - Pensacola Ice Flyers -:-
02:30Birmingham Bulls - Huntsville Havoc -:-
00:00Fayetteville Marksmen - Roanoke Dawgs -:-

USA: USHL

01:05Muskegon Lumberjacks - Fargo Force -:-
01:05USA U18 - Waterloo Black Hawks -:-
02:05Cedar Rapids - Sioux Falls Stampede -:-
02:05Dubuque Fighting Saints - Sioux-City -:-
02:05Lincoln Stars - Tri-City Storm -:-
02:05Madison Capitols - Chicago Steel -:-
02:05Omaha Lancers - Green Bay Gamblers -:-

USA: NWHL Women

00:30Metropolitan Riveters W - Buffalo Beauts W -:-

WORLD: WCH IIB Women

11:00Turkey W - Croatia W -:-
14:30Australia W - New Zealand W -:-
18:00Iceland W - Ukraine W -:-

REFRESH

Football | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »

Top

FlashScore.mobi provides live hockey scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than FlashScore.com website for technical reasons.