REFRESH

Futsal » Tomorrow » All Games

EUROPE: UEFA Futsal Champions League - Elite Stage

15:00Dobovec - Halle-Gooik -:-
18:00SK Interobal Plzen - Barcelona -:-
18:00Uragan - Haladas -:-
21:00Benfica - Levante -:-

BELARUS: Premier League

11:00Borisov - Ohrana Dinamo -:-
13:00VRZ Gomel - Lidselmash -:-
15:00UVD-Dinamo - Dynamo BNTU -:-

CROATIA: 1. HMNL

18:00AFC Universitas - Pula -:-

DENMARK: Futsal Ligaen

14:00Gentofte - Albertslund -:-
15:30Fjordbold - Kobenhavn -:-
16:00Hjorring - Broager -:-
20:00Nordhavn - FH Sat Af -:-

ESTONIA: Saaliliiga

14:00Sillamae Alexela - Jogeva -:-
17:00Kohila - Cosmos Tallinn -:-
17:30Viimsi Smsraha - Narva -:-

FINLAND: Liiga

13:30TPK - Akaa -:-
14:00GFT - Vieska -:-
15:00JoSePa - AU -:-
15:00Kemi - Mad Max -:-

FINLAND: Liiga Women

11:00Halikko W - GFT W -:-
12:00Nokia W - Ylojarven Ilves W -:-
14:00FTK W - FC Sport W -:-
15:00Ilves W - PJK W -:-
15:00KaDy W - MuSa W -:-

FRANCE: D1

16:00Herouville - Bethune -:-
16:00Kingersheim - Etoile Lavalloise -:-
18:15Paris Acasa - Nantes Metropole -:-
20:30Toulon - Toulouse -:-

GREECE: Super League

14:30Salamina - Ikonio -:-
17:00AEK Athens - Combra -:-
21:00Ermis Zografou - Faliro -:-

ITALY: Serie A

15:00Aniene - Pescara -:-
16:00Manfredonia - Lido di Ostia -:-
18:00Real San Giuseppe - Polistena -:-

JAPAN: F.League

06:00Kitakyushu - Pescadola Machida -:-

KAZAKHSTAN: Championship

08:00Okzhetpes - Kaspiy Aktau -:-
11:00Baiterek Uralsk - MFC Aktobe -:-
12:00Ayat - Atyrau -:-

LATVIA: Optibet Virsliga

12:00Kengaroos - Rezekne -:-
15:00TFK Salaspils TENTE - Jekabpils -:-
15:30Daugavpils - RABA -:-
16:00Nica - Nikers -:-
17:00Petrow - Nikars -:-

NETHERLANDS: Eredivisie

18:00Texel - Tigers Roermond -:-

NORWAY: Eliteserien

15:00KFUM - Freidig -:-
16:00Sjarmtrollan - Fredrikshald -:-
17:00Vesteralen - Utleira -:-
18:00Hulloy - Sandefjord -:-

POLAND: Ekstraklasa

16:00Polkowice - Torun -:-
18:00Chorzow - Brzeg -:-
18:00Gdansk - MOKS Bialystok -:-
18:00PostponedLeszno - Lebork -:-
20:00Legia Warszawa - AZS Warszawa -:-

PORTUGAL: Liga Placard

17:00Lombos - Candoso -:-
17:00Nun Alvares - Futsal Azemeis -:-
17:00Portimonense - Viseu 2001 -:-
18:00Fundao - Braga/AAUM -:-
20:00Leoes - Electrico -:-

RUSSIA: SuperLiga

13:00Ukhta - CPRF -:-
14:00Novaja Generacija - Norilsky Nickel -:-
14:00Torpedo - Samara -:-

RUSSIA: Second Division

10:30CPRF 2 - Novaja Generacija B -:-
11:00Pomorie - Sibiryak -:-
11:00Zarya Yakutsk - Rostov -:-
11:30Volga Saratov - Yugra 2 -:-
12:00Lipetsk - Spartak Donetsk -:-

RUSSIA: Championship Women

11:00Mospolitekh W - Laguna-UOR W -:-

SPAIN: Liga Nacional

18:30Jaen - Cordoba -:-
18:30Movistar Inter - Burela -:-
19:00Manzanares FS - Ribera Navarra -:-

SPAIN: Segunda Division

16:00Leganes - Mengibar -:-
17:00Calvia - Alzira FS -:-
17:00O Parrulo - Colo Colo Zaragoza -:-
18:00El Ejido - Castellon -:-
18:00FS Peniscola RehabMedic - Antequera -:-
18:00Real Betis B - Mostoles 2008 -:-
18:30Talavera - Noia -:-
19:00Benavente - Movistar Inter B -:-

SPAIN: Primera Division Women

16:00Penya Esplugues AEA W - At. Navalcarnero W -:-
17:00Ourense SAD W - Torreblanca W -:-
18:00Joventut Elx W - Alicante W -:-
18:30Mostoles W - Roldan Sala W -:-
18:30Poio W - Majadahonda W -:-
18:30Zaragoza W - Leganes W -:-
19:00Alcorcon W - Torcal W -:-

SWEDEN: Futsalligan

12:00Uddevalla - Torslanda -:-
13:00Norrkoping - Skoftebyns -:-
15:00AFC Eskilstuna - Orebro SK -:-

SWITZERLAND: Premier League

17:00Uzwil - Zurich -:-
18:30Minerva - Geneva -:-
19:00Fribourg - Bulle -:-

UKRAINE: Extra-Liga

11:00HIT Kiev - Khmelnytskyi -:-
12:00Lviv - Monolit-Viva Cup -:-

REFRESH

Football | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »

Top

FlashScore.mobi provides live futsal scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than FlashScore.com website for technical reasons.