REFRESH

Basketball » Today » All Games

FRANCE: LNB

17:00Monaco - Chalons-Reims -:-
19:00Fos-sur-Mer - Lyon-Villeurbanne -:-
20:00JL Bourg - Paris -:-
20:00Limoges - Gravelines-Dunkerque -:-
20:00Nanterre - Roanne -:-

ITALY: Lega A

20:00Brescia - Venezia -:-

SPAIN: ACB

18:00Fuenlabrada - Valencia -:-
18:00MoraBanc Andorra - Obradoiro CAB -:-
20:45Basket Zaragoza - Real Madrid -:-
20:45Manresa - Tenerife -:-

TURKEY: Super Lig

11:00Gaziantep - Darussafaka -:-
13:30Turk Telekom - Merkezefendi -:-
16:00Besiktas - Tofas -:-
18:15Bursaspor - Petkim Spor -:-

USA: NBA

01:00Indiana Pacers - Miami Heat -:-
01:00Washington Wizards - Cleveland Cavaliers -:-
01:30Atlanta Hawks - Philadelphia 76ers -:-
01:30Brooklyn Nets - Minnesota Timberwolves -:-
02:00Houston Rockets - Orlando Magic -:-
02:30Dallas Mavericks - New Orleans Pelicans -:-
03:00Utah Jazz - Boston Celtics -:-
04:00Golden State Warriors - Phoenix Suns -:-
04:00Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers -:-
19:00New York Knicks - Denver Nuggets -:-

ARGENTINA: Liga A

01:00Gimnasia - Union De Santa Fe -:-
01:00PostponedHispano Americano - Union De Santa Fe -:-
01:00Instituto de Cordoba - Boca Juniors -:-
02:00La Union - Obera TC -:-
15:00Argentino - Platense -:-

AUSTRALIA: NBL

10:00South East Melbourne - New Zealand Breakers -:-

AUSTRALIA: WNBL Women

07:00Southside W - Bendigo W -:-

AUSTRIA: Superliga

17:30St. Polten - Wels -:-
17:30Vienna Timberwolves - Traiskirchen Lions -:-
20:00Vienna Basket - Kapfenberg Bulls -:-

AUSTRIA: Zweite Liga

17:00Worthersee Piraten - Raiders Tirol -:-
18:00BBC Nord - Mistelbach -:-
18:00Furstenfeld - Dornbirn Lions -:-
20:00Salzburg - Kufstein -:-

AUSTRIA: Superliga Women

14:30Vienna Timberwolves W - Celovec W -:-
16:00UBI Graz W - Vienna United W -:-
17:00DBB LZ OO W - Basket Flames W -:-

BELARUS: Premier League

10:30Tsmoki Minsk 3 - Tsmoki Minsk 2 -:-
12:00Rubon - Impuls -:-
13:00Brest - Gomel -:-
13:30SDUSHOR Minsk - Grodno GrSU -:-

BELARUS: Premier League Women

13:00Horizont Minsk W - Victoria Grodno W -:-

BELGIUM: Top Division Women

18:30Liege W - Namur W -:-
20:30Braine W - Waregem W -:-
20:30Laarne W - Phantoms W -:-
20:30Mechelen W - Lummen W -:-

BOSNIA AND HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH

17:00Bosna Royal - Siroki Brijeg -:-
17:00Celik - Leotar Trebinje -:-
17:00Spars Sarajevo - Zrinjski Mostar -:-
18:00Mrkonjic Grad - Radnik Bijeljina -:-
20:00Posusje - Promo -:-
20:30Borac Banja Luka - Bratunac -:-

BOSNIA AND HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH Women

17:00Konjic W - Leotar Trebinje W -:-
17:30Orlovi W - Igman W -:-
20:00Feniks W - Celik Zenica W -:-
20:00Lavovi W - Play Off Sarajevo W -:-

BRAZIL: NBB

3rd QuarterCorinthians Paulista - Cerrado 40:51
2nd QuarterPaulistano - Brasilia 24:22
1st QuarterMogi - Cearense 0:0
00:30Pato - Unifacisa -:-
20:10Flamengo - Franca -:-
21:00Minas - Rio Claro -:-
22:00Caxias do Sul - Sao Paulo -:-

BULGARIA: NBL

17:00Levski - Yambol -:-
17:00Shumen - Spartak Pleven -:-
18:00Chernomorets - Beroe -:-
18:00Rilski Sportist - Balkan -:-

CANADA: U Sports

03:00Saskatchewan - Manitoba -:-
04:00Calgary - Mount Royal -:-
04:00Lethbridge - MacEwan -:-
05:00UBC - Trinity Western -:-
05:00Victoria - UNBC -:-

CHILE: LNB 2

3rd QuarterArabe Valparaiso - Boston C. C. 45:47
2nd QuarterStadio Italiano - Truenos De Talca 18:13
1st QuarterLiceo Curico - Arturo Prat San Felipe 0:0
01:00Brisas - Tinguiririca -:-
01:00Manquehue - Sportiva Italiana -:-
23:00Sportiva Italiana - Liceo Curico -:-
23:30Boston C. C. - Brisas -:-
00:00Arturo Prat San Felipe - Arabe Valparaiso -:-
00:00Tinguiririca - Stadio Italiano -:-

CHINA: WCBA Women

05:30Shanghai W - Hebei W -:-
08:00Shaanxi Tianze W - Sichuan W -:-
10:30Wuhan W - Jiangsu Phoenix W -:-
13:00Heilongjiang W - Xinjiang W -:-

COLOMBIA: LBP - Play Offs

16:00Motilones del Norte - Cimarrones del Choco -:-
18:30Caribbean Storm Islands - Titanes de Barranquilla -:-

CROATIA: Premijer liga

18:00Cibona - Alkar -:-
18:00Gorica - GKK Sibenka -:-
18:00Skrljevo - Furnir -:-
19:00Zabok - Zadar -:-

CROATIA: Prva Liga

14:00PostponedDubrovnik - Jazine -:-
14:00Kvarner - Dubrovnik -:-
16:00Omis - Zaprudje -:-
18:00Kastela - Amfora -:-
18:00Samobor - Bosco -:-
19:30Medvescak - Dinamo Zagreb -:-

CROATIA: Premijer Liga Women

12:00FSV Rijeka W - Medvescak W -:-
12:00Mursa Osijek W - Ragusa Dubrovnik W -:-
12:00Plamen Pozega W - Pula Moviter W -:-
12:00Sibenik W - Novi Zagreb W -:-
12:00Tresnjevka 2009 W - Brod na Savi W -:-
15:45KAZL Split W - Split W -:-

CYPRUS: Division A

15:00Apollon - ETHA Engomi -:-
17:00ENAD Nicosia - Achilleas K. -:-

CZECH REPUBLIC: NBL

17:00Nymburk - Pardubice -:-

CZECH REPUBLIC: ZBL Women

17:00USK Prague W - Slavia Prague W -:-

DENMARK: Basketligaen

13:00Copenhagen - Vaerlose -:-
15:00Herlev Wolfpack - Amager -:-

DENMARK: Dameligaen Women

14:30Amager W - Aabyhoj W -:-

EUROPE: ABA League

17:00Mornar Bar - Mega Basket -:-
19:00Igokea - Partizan -:-
21:00FMP Beograd - KK Krka Novo mesto -:-

EUROPE: BNXT League

20:00Leiden - Zwolle -:-

EUROPE: Latvia-Estonian League

14:00Parnu - Rapla -:-
16:00TAL TECH - Viimsi -:-
16:00Tartu Ulikool - VEF Riga -:-
16:00Valmiera Glass Via - BK Ogre -:-

EUROPE: Liga Unike

17:00Teuta Durres - Tirana -:-
19:00Golden Eagle Ylli - Kamza Basket -:-

EUROPE: WBBL Women

13:00RSU Merks W - Aistes LSU Kaunas W -:-
13:00TTT Riga W - Tallinn University W -:-
14:00BJBS Riga W - TalTech W -:-
18:15Ogres Kolibri W - Jurmala W -:-

FINLAND: Korisliiga

16:00Bisons Loimaa - Helsinki Seagulls -:-
16:00Kouvot Kouvola - Kataja -:-
16:00Salon Vilpas - Karhu Basket -:-
16:00UU-Korihait Uusikaupunki - KTP Kotka Basket -:-

FINLAND: I Divisioona A

16:00Kristika Turku - Honka -:-

FINLAND: Korisliiga Women

14:00Vimpelin Veto W - Pyrinto W -:-
16:00Espoo Team W - PeKa W -:-
16:00Lappeenranta W - Torpan Pojat Helsinki W -:-

FRANCE: Pro B

20:00Ada Blois - Nantes -:-
20:00Saint Vallier - Quimper -:-

FRANCE: Espoirs U21

14:00Monaco U21 - Chalons-Reims U21 -:-
14:30Limoges U21 - Gravelines-Dunkerque U21 -:-
15:30Fos Provence U21 - Lyon-Villeurbanne U21 -:-
16:00JL Bourg U21 - Paris U21 -:-
16:00Nanterre U21 - Roanne U21 -:-
16:00Pau-Orthez U21 - Dijon U21 -:-
16:30Orleans U21 - Le Mans U21 -:-

FRANCE: Ligue 2 Women

20:00Tronche Meylan W - Avenir Chartres W -:-

FRANCE: French Cup Women

20:00Charnay Bourgogne Sud W - Landerneau Bretagne W -:-
20:00Lyon W - Flammes Carolo W -:-
20:00Union Hainaut W - La Roche W -:-
20:00US La Glacerie W - ESB Villeneuve W -:-

GERMANY: BBL

18:00Bamberg - Bayreuth -:-
18:00Heidelberg - Gottingen -:-
20:30Bonn - Oldenburg -:-
20:30Syntainics MBC - Bayern -:-

GERMANY: Pro A

19:00Bochum - Rostock -:-
19:00Panthers Schwenningen - Leverkusen -:-
19:00Phoenix Hagen - Nurnberger -:-
19:30Paderborn - Kirchheim -:-
19:30Vechta - PS Karlsruhe -:-

GERMANY: Pro B

18:00Koln - Dusseldorf -:-
19:00Frankfurt 2 - OrangeAcademy -:-
19:00Rhondorf - Iserlohn -:-
19:30BIS Baskets Speyer - Coburg -:-
19:30Giessen Rackelos 2 - Hanau -:-
19:30Schwelm - Wolmirstedt -:-
19:30Wedel - Bernau -:-

GERMANY: DBBL Women

15:00Heidelberg W - Freiburg W -:-
19:00Marburg W - Saarlouis W -:-
19:00Wasserburg W - TK Hannover W -:-

GREECE: Basket League

16:00Apollon Patras - PAOK -:-
19:00AEK Athens - Promitheas -:-

GREECE: A2

16:00Agriniou - AO Triton -:-
16:00Amyntas - Eleftheroupoli -:-
16:00AS Karditsas - Oiakas Nafpliou -:-
16:00Koroivos - Harilaos Trikoupis -:-
16:00Pagrati - Dafni Dafniou -:-
16:00Panerythraikos - Maroussi -:-

GREECE: A1 Women

13:00PAOK W - Olympiacos W -:-
15:00Chania W - Esperides Kalliotheas W -:-

HUNGARY: NB I. A Women

15:00PINKK-Pecsi W - Szekszard W -:-
18:00Vasas Csata W - TFSE-MTK W -:-

ICELAND: Premier League

19:00Breidablik - Thor AK Akureyri -:-
21:15Grindavik - Stjarnan -:-

IRELAND: SuperLeague

18:00Maree - UCD Marian -:-
18:30Eanna - KCYMS -:-
20:00Killester - Neptune -:-
20:30Tralee Warriors - Moycullen -:-

ISRAEL: Super League

17:00Hapoel Beer Sheva - Hapoel Tel-Aviv -:-
19:00Hapoel Haifa - Hapoel Holon -:-

ISRAEL: Liga Leumit

19:30M. Hod Hasharon - Maccabi Haifa -:-
19:30Migdal Haemek - Maccabi Ashdod -:-
20:00Maccabi Maale Adumim - Maccabi Raanana -:-

ITALY: Serie A1 Women

17:00San Martino W - Ragusa W -:-

ITALY: Serie A2 Women - North

18:00Valbruna Bolzano W - Carugate W -:-
19:00Treviso W - Libertas Udine W -:-
19:30Vicenza W - Ponzano W -:-
20:30Alpo VillaFranca W - Mantova W -:-

ITALY: Serie A2 Women - South

18:00Cagliari W - Nico Basket W -:-
18:00San Salvatore Selargius W - Savona W -:-
18:30Vigarano W - Civitanova Marche W -:-
19:00Matelica W - Spezia W -:-

JAPAN: B.League

06:05Hokkaido - Yokohama -:-
06:05Kyoto - Gunma -:-
06:05Ryukyu - Toyama -:-
06:05Shinshu - Utsunomiya Brex -:-
07:05Chiba - Ibaraki Robots -:-
07:05Diamond Dolphins - Shimane -:-
07:05Osaka - Hiroshima D. -:-
09:05Alvark - Brave Thunders -:-
09:05NeoPhoenix - SeaHorses Mikawa -:-
09:05Niigata - Akita -:-

JAPAN: W League Women

04:00Haneda Vickies W - Chanson V-Magic W -:-
04:00Yamanashi Queenbees W - Sunshine Rabbits W -:-
05:00Niigata W - Toyota Antelopes W -:-
06:30Eneos Sunflowers W - Aranmare Akita W -:-
06:30Hitachi Cougars W - Denso Iris W -:-
09:00Fujitsu W - Aisin Wings W -:-

LITHUANIA: LKL

16:00Jonava - Siauliai -:-
16:20Pieno Zvaigzdes - Juventus -:-

LITHUANIA: NKL

15:00Delikatesas Joniskis - Suduva-Mantinga -:-
15:00Gargzdu - Kretinga -:-
15:00Perlas - Mazeikiai -:-
15:00Telsiai - Silute -:-
15:00Vilkaviskis - Palanga -:-
16:00Kauno Atletas - Klaipedos Neptunas -:-
18:30Sakiai Vytis - Zalgiris Kaunas 2 -:-

LUXEMBOURG: Total League

18:30Larochette - Bertrange -:-
20:00Heffingen - Musel Pikes -:-
20:00T71 Dudelange - Contern -:-
20:30Amicale Steesel - Hesperange -:-
20:30Esch - Racing Luxembourg -:-

LUXEMBOURG: Total League Women

18:00Amicale Steesel W - Contern W -:-
18:00Dudelange W - Grengewald Hueschtert W -:-
18:30Esch W - Les Sangliers Wooltz W -:-
18:30Walferdange W - Musel Pikes W -:-

MONTENEGRO: Prva A Liga

18:00Danilovgrad - Tivat -:-
19:00Sutjeska - Milenijum -:-
20:00Lovcen Cetinje - Jedinstvo -:-

NETHERLANDS: WBL Women

18:30Jolly Jumpers W - Binnenland W -:-
19:00Den Helder W - Martini Sparks W -:-
19:30Landslake Lions W - Lekdetec W -:-

NORTH MACEDONIA: Superleague

17:00KK Angeli - Pelister -:-
17:00MZT Skopje 2 - Euro Nickel -:-
18:00Rabotnicki - Kozuv -:-

NORTH MACEDONIA: Prva Liga Women

17:00Vardar W - MZT Skopje W -:-
17:30Struga W - Rabotnicki W -:-

NORWAY: BLNO

14:00Gimle - Baerum -:-
15:00Fyllingen - Nidaros Jets -:-
17:00Asker - Ammerud -:-

NORWAY: Kvinneligaen Women

15:00Ulriken W - Tromso W -:-

POLAND: Energa Basket Liga

17:30Czarni Slupsk - Torun -:-
19:30Szczecin - Legia -:-

POLAND: 1. Liga

16:00Ksiezak Lowicz - Alstom Krakow -:-
17:00Krosno - WKK Wroclaw -:-
17:30Lancut - GKS Tychy -:-
17:30Poli. Opolska - Turow Zgorzelec -:-
18:00Dziki Warszawa - MKKS Koszalin -:-
18:00Pruszkow - Gornik Walbrzych -:-

POLAND: Energa Basket Liga Women

17:00GTK Gdynia W - Sosnowiec W -:-

PORTUGAL: LPB

16:00Ovarense - CAB Madeira -:-
20:00FC Porto - Imortal -:-

PORTUGAL: Proliga

16:00Barreirense - CAQ Queluz -:-
17:00Galomar - Electrico FC -:-
17:30Sanjoanense - Esgueira -:-
18:00Belenenses - Ginasio Olhanense -:-
18:00Maia - Sampaense -:-
19:30Galitos Aveiro - Sangalhos -:-
19:30Portimonense - Galitos Barreiro -:-

PORTUGAL: LFB Women

12:30CDEFF W - AD Vagos W -:-

QATAR: QBL

15:30Al Sadd - Al Gharafa -:-
17:30Al Arabi - Al Wakrah -:-

ROMANIA: Divizia A - First stage

16:00CSM Oradea - CSM Ploiesti -:-
17:00Cluj Napoca - Rapid Bucuresti -:-
17:00CSU Sibiu - Municipal Galati -:-
17:30CSM Targu Jiu - Miercurea Ciuc -:-
18:00SCM Craiova - Athletic Constanta -:-

ROMANIA: Liga National Women - First stage

11:00Botosani W - CSBT Alexandria W -:-
13:30Cluj Napoca W - Municipal Targoviste W -:-
16:00Agronomia Bucuresti W - Sepsi S. W -:-
16:00Targu Mures W - Rapid Bucuresti W -:-
16:00Targu Secuiesc W - Olimpia Brasov W -:-
17:00FCC ICIM Arad W - Phoenix Constanta W -:-

RUSSIA: Super League

11:00Barnaul - Temp Sumz Revda -:-
11:00Novosibirsk - Uralmash Ekaterinburg -:-
12:00Khimki M. - Dynamo Vladivostok -:-
13:00University-Ugra - Irkutsk -:-
14:00Lokomotiv Kuban 2 - CSKA Moscow 2 -:-
16:00Samara - MBA Moscow -:-
17:00Runa Basket Moscow - Dome-Springs Izhevsk -:-

RUSSIA: Premier League Women

13:00Noginsk W - Dynamo Moscow W -:-
13:00Samara W - Enisey Krasnoyarsk W -:-
14:00MBA Moscow W - Nadezhda W -:-
15:00Dynamo Kursk W - Novosibirsk W -:-

SAUDI ARABIA: Premier League

16:00Al Ansar - Al Ittihad -:-

SERBIA: First League

17:00Leskovac Zdravlje - Slodes -:-
17:30Vojvodina Novi Sad - Vrsac -:-
18:00KK Dynamic - Tamis -:-
19:00Kolubara - OKK Novi Pazar -:-

SERBIA: 1. ZLS Women

16:30ZKK Kraljevo W - Vrbas W -:-

SLOVAKIA: Extraliga

18:00BC Komarno - Inter Bratislava -:-
18:00BC Prievidza - Spisski Rytieri -:-
18:00BK Svit - Levice -:-
18:00MBK Handlova - BKM Lucenec -:-

SLOVAKIA: Extraliga Women

17:00Ruzomberok W - SK UMB Banska Bystrica W -:-
18:00BK SKP 08 Banska Bystrica W - Poprad W -:-
18:00Piestanske Cajky W - Samorin W -:-

SLOVENIA: Liga Nova KBM

19:00Helios Domzale - KK Triglav Kranj -:-
19:00Polzela - Ilirija -:-
19:00Tajfun Sentjur - Rogaska -:-

SLOVENIA: 1. SKL Women

16:00Ilirija W - Konjice W -:-
18:00Triglav W - Cinkarna Celje W -:-
18:00ZKK Domzale W - Jezica W -:-

SOUTH KOREA: KBL

07:00KCC Egis - Wonju DB -:-
07:00Seoul Thunders - Goyang -:-
09:00KoGas - Suwon KT -:-
09:00Mobis Phoebus - Seoul Knights -:-

SOUTH KOREA: WKBL Women

10:00Hana 1Q W - Woori WON W -:-

SPAIN: LEB Plata

12:00Gran Canaria B - Cornella -:-
18:00Zamora - Enrique Soler -:-
18:30Ponferrada - Marbella -:-
18:30Zornotza ST - Estela -:-
19:00Mollet - Benicarlo -:-
19:00Tizona Burgos - Ourense -:-
19:30Albacete - Valencia B -:-
19:30Sant Antoni - Real Canoe -:-
19:30Villarrobledo - La Roda -:-
20:00Gijon - Navarra -:-
20:00Vive Menorca - Zentro -:-
20:30Algeciras - Carbajosa -:-

SPAIN: Liga Femenina Women

18:15Bembibre W - Perfumerias Avenida W -:-
18:30Araski W - Estudiantes W -:-
19:00Leganes W - Ciudad de La Laguna W -:-
19:15Valencia W - Ferrol W -:-
19:30Cadi La Seu W - Gran Canaria W -:-

SWEDEN: Basketligan

20:04Jamtland - Sodertalje -:-

SWEDEN: Superettan

15:00Trelleborg - AIK Basket -:-
15:30Hogsbo - Helsingborg -:-
16:00Norrort - KFUM Kalmar -:-
16:00Ockelbo - Team4Q -:-

SWEDEN: Basketligan Women

14:30Norrkoping W - Visby W -:-
15:00Helsingborg W - Lund W -:-
16:00A3 Basket Umea W - Alvik W -:-
19:00Marbo W - Ostersund W -:-

SWEDEN: Basketettan Women

14:30AIK Basket W - BG Lulea W -:-
15:00Lidingo W - Umea W -:-
16:00RIG Mark W - Wetterbygden Sparks 2 W -:-
16:45Huddinge W - Malbas Malmo W -:-
17:00Djurgarden W - Norrort W -:-

SWITZERLAND: SB League

17:00Lugano Tigers - BBC Monthey -:-
17:30Regio Basel - Geneva Lions -:-
17:30Sdent BBC Nyon - Swiss Central Basket -:-

SWITZERLAND: SB League Women

17:00Geneve W - Pully W -:-
18:30Helios VS W - BBC Troistorrents W -:-

THAILAND: TBL - Play Offs

10:00Bangkok Tiger Thunder - Dunkin Raptors -:-
12:00Bangkok C. - Thai General -:-

TURKEY: TBL

12:00Gemlik - Fethiye Bld. -:-
13:45Samsunspor - Mamak Bld. -:-
15:30Ankara Kolejliler - Sigortam.net ITU -:-

TURKEY: TB2L - First stage

12:00Diyarbakir - Istanbul Efendileri -:-
12:00Seyhan - Lima Spor -:-
13:00Buyuk Anadolu Spor - Egospor -:-
13:00Cagdas Bodrum Spor - Fenerbahce 2 -:-
13:00Gecit Spor - Kadikoy Istanbul -:-
13:00Harem Spor - Karsiyaka Belediyespor -:-
13:00Istanbul BB - Sertas Spor -:-
14:00Darica Genclerbirligi - CO Basket -:-
15:00Corlu - Samsun Basketbol -:-
16:00Anadolu Basket - Genclik Spor -:-
16:00Baskent Yenisehir - Cozum Ankara -:-
16:00High Touch - Kastamonu -:-
16:00Nazilli - Vefa -:-

TURKEY: KBSL Women

11:00Galatasaray W - Nesibe Aydin W -:-
14:30Fenerbahce W - Antalya 07 W -:-
16:30Cankaya W - Izmit Belediyespor W -:-

TURKEY: TKBL Women

10:00Rize W - Bodrum Karya W -:-
12:00Tarsus W - Fenerbahce 2 W -:-
12:00Yalova W - Cesme W -:-
14:00Emlak Konut W - Ferhatoglu W -:-
16:00Botas 2 W - Canik Belediye W -:-

UKRAINE: FBU Superleague

13:00Kyiv Basket - Budivelnyk -:-
15:00Ternopil-TNEU - Cherkaski Mavpy -:-

UKRAINE: Superleague Women

12:00Frankivsk Halichina W - Berdyansk W -:-

UNITED KINGDOM: BBL

19:00Surrey Scorchers - Glasgow Rocks -:-

UNITED KINGDOM: WBBL Women

14:00Sevenoaks Suns W - Cardiff Met Archers W -:-
16:00Caledonia Pride W - Oaklands Wolves W -:-
18:00Essex Rebels W - Sheffield Hatters W -:-
19:00Nottingham Wildcats W - Gloucester W -:-
20:00PostponedNewcastle Eagles W - Manchester Mystics W -:-

UNITED KINGDOM: WBBL Cup Women - Play Offs

20:00Newcastle Eagles W - Leicester Riders W -:-

URUGUAY: Liga Uruguaya

Half TimeHebraica y Macabi - Defensor 35:35
01:15Malvin - Nacional -:-
01:15Olimpia - Bigua -:-

USA: NCAA

23:00N. Carolina A&T - Carver Bible -:-
00:00Boston College - Notre Dame -:-
01:00Canisius - Fairfield -:-
01:00Cornell - Coppin State -:-
01:00Furman - Charleston -:-
01:00Illinois - Rutgers -:-
01:00Iona - Rider -:-
01:00Niagara - Monmouth -:-
01:00Northeastern - Colgate -:-
01:00Presbyterian - Bob Jones -:-
01:00Quinnipiac - St. Peters -:-
01:00Siena - Manhattan -:-
01:00South Florida - South Carolina St -:-
01:00St. John's (N.Y.) - Kansas -:-
02:00Houston - Bryant University -:-
02:00Louisiana Lafayette - New Orleans -:-
02:00South Dakota Coyotes - Waldorf College -:-
02:00South Dakota St. - Minnesota-Morris -:-
02:00CancelledUtah Valley State - Yellowstone -:-
02:00UTEP - New Mexico State -:-
02:00Virginia - Pittsburgh -:-
02:30Texas - UTRGV -:-
03:00Boise State - Tulsa -:-
03:00Purdue - Iowa -:-
04:00CSU Bakersfield - Benedictine (AZ) -:-
04:00Portland - VMI -:-
04:00San Jose State - North Dakota -:-
04:00UC Irvine - Bethesda -:-
04:00UC Santa Barbara - Pepperdine -:-
18:00Indiana - Nebraska -:-
18:00IUPUI - Oakland -:-
18:00Miami (FL) - Clemson -:-
18:00Ole Miss - Memphis -:-
18:00Seton Hall - Nyack -:-
18:00UMass - Harvard -:-
18:00Villanova - Saint Josephs -:-
18:00Wisc. Milwaukee - Robert Morris -:-
18:30Wisconsin - Marquette -:-
19:00Boston University - Binghamton -:-
19:00Coastal Carolina - Winthrop -:-
19:00Indiana State - Miami (Ohio) -:-
19:00IPFW - Northern Kentucky -:-
19:00Loyola Maryland - Mount St. Mary's -:-
19:00Michigan - San Diego State -:-
19:00Nebraska O. - East. Washington -:-
20:00Auburn - Yale -:-
20:00Charlotte - George Washington -:-
20:00Colorado - Tennessee -:-
20:00Columbia - Maine Black Bears -:-
20:00Dayton - Northern Illinois -:-
20:00Evansville - Tennessee Tech -:-
20:00Hofstra - Bucknell -:-
20:00La Salle - Holy Cross -:-
20:00Mercer - Georgia State -:-
20:00NC State - Louisville -:-
20:00North Texas - Nevada -:-
20:00Providence - Rhode Island -:-
20:00Tulane - Alcorn State -:-
20:00UNC Asheville - N. Carolina Central -:-
20:00Virginia Tech - Wake Forest -:-
20:00Western Illinois - UT Martin -:-
21:00Bradley - Siu Edwardsville -:-
21:00Cleveland State - Wright State -:-
21:00Davidson - William & Mary -:-
21:00East Carolina - Gardner Webb -:-
21:00Eastern Illinois - North Park -:-
21:00Longwood - Delaware State -:-
21:00Louisiana Monroe - Northwestern St. -:-
21:00Rice - Jarvis Christian -:-
21:00Southeast Missouri State - Webster Gorloks -:-
21:00Texas A&M-CC - Southwestern Pirates -:-
21:30Ohio - St. Francis (PA) -:-
22:00Abilene Christian - Incarnate Word -:-
22:00Air Force - Army -:-
22:00Arkansas - UALR -:-
22:00Colorado State - St. Marys (CA) -:-
22:00DePaul - Loyola Chicago -:-
22:00Florida State - Syracuse -:-
22:00Illinois State - Jackson State -:-
22:00New Hampshire - Central Connecticut State -:-
22:00Princeton - Drexel -:-
22:00Sacramento State - Montana State -:-
22:00St. Bonaventure - Buffalo -:-
22:00Temple - Penn -:-
22:00UConn - Grambling St. -:-
22:00VCU Rams - Campbell -:-
22:00West Virginia - Radford -:-
22:00Wyoming - McNeese State -:-
22:30Lehigh - Md.-East. Shore -:-
23:00Arkansas State - Central Arkansas -:-
23:00Baylor - Arkansas-Pine Bluff -:-
23:00Chicago State - Tennessee State -:-
23:00Idaho - Southern Utah -:-
23:00Michigan State - Toledo -:-
23:00Santa Clara - Louisiana Tech -:-
23:00UC Davis - California Merced -:-
23:30Hampton - Norfolk State -:-
23:30Howard - American University -:-
23:30Stephen F. Austin - Wiley -:-
00:00SMU Mustangs - Vanderbilt -:-
00:00USC Upstate - Western Carolina -:-
00:00Washington State - USC -:-
00:30St. Louis - UAB -:-
00:30Stony Brook - Wagner -:-

REFRESH

Football | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »

Top

FlashScore.mobi provides live basketball scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than FlashScore.com website for technical reasons.