Enjoy the full Flashscore experience: Website | Android | iOS
Football » 25.04.2024 » All Games
Bet on Football from your mobile with 1xbet!
ENGLAND: Premier League
21:00Brighton - Manchester City -:-NETHERLANDS: Eredivisie
18:45Heerenveen - PSV -:-21:00G.A. Eagles - Feyenoord -:-
SOUTH AMERICA: Copa Libertadores - Group Stage
00:00Botafogo RJ (Bra) - U. de Deportes (Per) -:-00:00Huachipato (Chi) - The Strongest (Bol) -:-
00:00Nacional (Uru) - Dep. Tachira (Ven) -:-
02:00Libertad Asuncion (Par) - River Plate (Arg) -:-
02:30Bolivar (Bol) - Flamengo RJ (Bra) -:-
02:30Ind. del Valle (Ecu) - Palmeiras (Bra) -:-
00:00Cerro Porteno (Par) - Fluminense (Bra) -:-
00:00Cobresal (Chi) - Talleres Cordoba (Arg) -:-
ANDORRA: Andorra Cup
20:30Atletic Escaldes - UE Santa Coloma -:-ARGENTINA: Reserve League - First stage
00:00Central Cordoba 2 - Sarmiento Junin 2 -:-00:00Talleres Cordoba 2 - Tigre 2 -:-
20:00Newells Old Boys 2 - Estudiantes L.P. 2 -:-
20:00Platense 2 - Union de Santa Fe 2 -:-
20:00River Plate 2 - Instituto 2 -:-
20:00San Lorenzo 2 - Deportivo Riestra 2 -:-
00:00Ind. Rivadavia 2 - Argentinos Jrs 2 -:-
ARMENIA: First League
14:00Pyunik Yerevan 2 - Ararat Yerevan 2 -:-16:00Urartu 2 - Noah 2 -:-
AUSTRALIA: NPL Northern NSW
06:30Adamstown Rosebud - Weston Workers -:-AUSTRALIA: NPL South Australia
12:00FK Beograd - Campbelltown City -:-AUSTRIA: Regionalliga East
19:30Austria Vienna (Am) - Kremser -:-AZERBAIJAN: I Liqa
13:30Araz Saatli - Karvan -:-14:00Imisli FK - Zaqatala -:-
14:00Lokbatan - MOIK Baku -:-
BELGIUM: Jupiler Pro League - Championship Group
20:30Antwerp - Royale Union SG -:-BRAZIL: Serie C - First stage
01:00Aparecidense - Sampaio Correa -:-BRAZIL: Acreano - Second stage
22:30Galvez - Vasco da Gama AC -:-22:30Rio Branco - Humaita -:-
00:30Independencia - Sao Francisco FC -:-
BRAZIL: Gaucho 2
00:00Monsoon - Lajeadense -:-00:00Veranopolis - Esportivo -:-
20:00EC Cruzeiro - Brasil Farroupilha -:-
20:00GE Bage - Pelotas -:-
00:00Aimore - Inter Santa Maria -:-
00:00Frederiquense - Gaucho -:-
00:00Passo Fundo - GE Gloria -:-
BRAZIL: Brasileiro U20
20:00Atletico GO U20 - Gremio U20 -:-21:00Cuiaba U20 - RB Bragantino U20 -:-
22:30Botafogo U20 - Fluminense U20 -:-
CANADA: Championship
01:30Toronto FC - Simcoe County Rovers -:-CHAD: Premiere Division - LPFN
16:45Agri - Tchad - Renaissance -:-16:45Algoy - Elect Sport -:-
16:45As Dgssie - Ascot -:-
COLOMBIA: Copa Colombia
23:00Jaguares de Cordoba - Llaneros -:-02:00Leones - Pereira -:-
02:30Santa Fe - Inter Palmira -:-
00:30Patriotas - Bucaramanga -:-
DENMARK: 1st Division - Promotion Group
18:00Fredericia - Aalborg -:-DR CONGO: Ligue 1 - Relegation Group
13:30Sanga Balende - Tshinkunku -:-ECUADOR: Serie B
02:00Leones del Norte - San Antonio -:-ENGLAND: Professional Development League
20:00Sheffield Utd U21 - Sheffield Wed U21 -:-FAROE ISLANDS: Faroe Islands Cup
15:00Toftir - IF Fuglafjordur -:-17:30Streymur - 07 Vestur Sorvagur -:-
19:00B36 Torshavn - Skala Itrottarfelag -:-
FINLAND: Kakkonen Group A
17:30JaPS 2 - Kiffen -:-FINLAND: Kakkonen Group B
18:00Ilves 2 - VJS -:-FINLAND: Suomen Cup
19:15NoPS 2 - VaKP -:-GERMANY: Oberliga Bayern Süd
20:00Kirchheimer - Kirchanschoring -:-HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
01:15Olancho - Vida -:-03:30UPNFM - Olimpia -:-
HUNGARY: Hungarian Cup Women
20:00Gyor W - MTK Hungaria W -:-ICELAND: Icelandic Cup
16:00Haukar - Vestri -:-16:00Hottur / Huginn - Fylkir -:-
16:00Vestmannaeyjar - Grindavik -:-
16:00Vikingur Reykjavik - Vidir -:-
17:00KA Akureyri - IR Reykjavik -:-
18:00Afturelding - Dalvik/Reynir -:-
18:00Akranes - Tindastoll -:-
18:00Grotta - Thor Akureyri -:-
21:15Keflavik - Breidablik -:-
INDONESIA: Liga 1
10:00Barito Putera - FC Bhayangkara -:-10:00Dewa United - Madura United -:-
14:00Arema FC - PSM Makassar -:-
14:00Persib Bandung - Borneo -:-
IRAN: Hazfi Cup
16:15Mes Rafsanjan - Paykan -:-IRAQ: Stars League
17:00Al Najaf - Al Karkh -:-17:00Al Shorta - Al Quwa Al Jawiya -:-
17:00Baghdad - Duhok -:-
17:00Karbala - Al Kahraba -:-
IVORY COAST: Ligue 1
18:00Korhogo - ASEC Mimosas -:-KAZAKHSTAN: First Division
11:00Ekibastuz - Aktobe 2 -:-11:00Turkistan - Kaisar Kyzylorda 2 -:-
13:00Kaspij Aktau - Ulytau -:-
13:00Khan Tengri - Kairat Almaty 2 -:-
MEXICO: Liga Premier Serie A
23:00Colima FC - Mexicali -:-MYANMAR: MNL League Cup
11:00Shwe Pyi Thar - Yangon Utd -:-11:30Mahar United - University -:-
NETHERLANDS: Derde Divisie
20:00TEC - HV & CV Quick -:-NICARAGUA: Liga Primera - Clausura
23:00Matagalpa - Managua FC -:-03:00Masachapa - Esteli -:-
03:00Ocotal - Sport Sebaco -:-
NORTH & CENTRAL AMERICA: CONCACAF Champions Cup
02:15Columbus Crew - Monterrey -:-NORWAY: Division 3 - Group 6
18:30Floya - Ulfstind -:-NORWAY: NM Cup
17:00Oppsal - Valerenga -:-18:00Eik-Tonsberg - Fredrikstad -:-
18:00Honefoss - Sarpsborg 08 -:-
PERU: Liga 2
02:00Binacional - Ayacucho -:-POLAND: Division 1
18:00Motor Lublin - Chrobry Glogow -:-18:00Termalica B-B. - Odra Opole -:-
20:30GKS Katowice - Leczna -:-
PORTUGAL: Liga Portugal 2
19:00Leiria - Penafiel -:-PORTUGAL: Liga Revelacao U23 - Championship Group
15:30Estrela U23 - Benfica U23 -:-15:30Famalicao U23 - Gil Vicente U23 -:-
15:30Sporting CP U23 - Torreense U23 -:-
15:30Vizela U23 - Estoril U23 -:-
ROMANIA: Liga 1 - Championship Group
20:45Univ. Craiova - CFR Cluj -:-ROMANIA: Liga 1 - Relegation Group
15:45UTA Arad - Otelul -:-18:00FC Hermannstadt - Petrolul -:-
ROMANIA: Liga 2 - Championship Group
18:00Gloria Buzau - Hunedoara -:-ROMANIA: Liga 1 Women - Relegation Group
16:00Gloria 2018 Bistrita W - Targu Mures W -:-RUSSIA: Premier League
15:00Ural - FK Rostov -:-17:15Fakel Voronezh - Krylya Sovetov -:-
19:30Akhmat Grozny - Sochi -:-
19:30CSKA Moscow - Spartak Moscow -:-
SAUDI ARABIA: Saudi Professional League
17:00Al Feiha - Al Taee -:-20:00Al Riyadh - Al Ahli SC -:-
20:00Al Wehda - Al Hazem -:-
SLOVENIA: Slovenian Cup
20:00Mura - Rogaska -:-SOMALIA: National league
14:30Mogadishu City - Sahafi -:-SOUTH AMERICA: Copa Sudamericana - Group Stage
00:00Coquimbo (Chi) - Racing Club (Arg) -:-00:00Danubio (Uru) - Athletico-PR (Bra) -:-
02:00Bragantino (Bra) - Sp. Luqueno (Par) -:-
02:30Tomayapo (Bol) - Belgrano (Arg) -:-
04:00Rayo Zuliano (Ven) - Ameliano (Par) -:-
00:00Metropolitanos (Ven) - Lanus (Arg) -:-
00:00Nacional Asuncion (Par) - Racing Montevideo (Uru) -:-
SOUTH KOREA: WK League Women
09:00Boeun Sangmu W - Hwacheon W -:-12:00Changnyeong W - Seoul W -:-
12:00Gyeongju W - Incheon Hyundai Steel W -:-
12:00Sejong Sportstoto W - Suwon FC W -:-
SPAIN: Tercera RFEF - Group 10
19:00Cordoba B - Ciudad de Lucena -:-SWEDEN: Allsvenskan
19:00Djurgarden - Malmo FF -:-19:00Halmstad - Hammarby -:-
19:00Kalmar - GAIS -:-
19:00Norrkoping - Elfsborg -:-
19:00Vasteras SK - Mjallby -:-
SWITZERLAND: 1.Liga Classic Group 1
19:30La Chaux-De-Fonds - Coffrane -:-UGANDA: Premier League
15:00Bright Stars - Kampala City -:-15:00Gadaffi - Villa -:-
UKRAINE: U19 League
11:00LNZ Cherkasy U19 - Shakhtar Donetsk U19 -:-USA: MLS Next Pro
01:30Atlanta United 2 - Chattanooga -:-WORLD: Friendly International
12:00Romania U16 - Poland U16 -:-14:00Spain U18 - Switzerland U18 -:-
17:00Denmark U16 - China U16 -:-
ZIMBABWE: Premier Soccer League
15:00Arenel Movers - Manica -:-15:00CAPS Utd - GreenFuel -:-
15:00Chegutu Pirates - Dynamos -:-
Bet on Football from your mobile with 1xbet!
Football | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »
Flashscore.mobi provides live football scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than Flashscore.com website for technical reasons.