REFRESH

Football » Today » Finished

ALBANIA: Superliga

13:45Laci - Dinamo Tirana 5:0

ALGERIA: Ligue 1

14:30PostponedASO Chlef - Saoura -:-
14:30PostponedKabylie - Biskra -:-
15:00Relizane - Constantine 1:1
15:00Tlemcen - Medea 0:2
17:00PostponedMC Alger - Paradou -:-

ALGERIA: U21 League

10:00ASO Chlef U21 - Saoura U21 2:1
10:00CR Belouizdad U21 - Hussein Dey U21 7:1
10:00Kabylie U21 - Biskra U21 1:0
10:00Magra U21 - ES Setif U21 1:2
15:00Chelghoum U21 - USM Alger U21 1:1
15:00Oran U21 - Arba U21 1:1

ARMENIA: VBET Premier League

15:30Urartu - Ararat-Armenia 0:0

ARMENIA: First League

11:30Alashkert 2 - Gandzasar 2:1
12:00Pyunik Yerevan 2 - Lernayin Artsakh 0:5

AUSTRALIA: A-League

09:45Wellington Phoenix - WS Wanderers 0:2

AUSTRALIA: A-League Women

07:05Wellington Phoenix W - WS Wanderers W 0:0
09:45Canberra W - Melbourne City W 0:1

BOLIVIA: Division Profesional

01:00Tomayapo - The Strongest 0:0

BRAZIL: Serie A

00:00Gremio - Sao Paulo 3:0

BULGARIA: Third League - South-East

13:00Levski Krumovgrad - Beroe II 4:1

BURUNDI: Primus League

14:00Royal de Muramvya - Les Crocos 0:3

CHINA: Jia League

08:00Jiangxi Beidamen - Beijing Technology 2:2
12:30Xinjiang Tianshan - Heilongjiang Ice City 0:3

CHINA: Yi League - Relegation Group

07:00Kunming Zheng He Shipman - Yanbian Longding 1:1

COLOMBIA: Primera A - Clausura - Quadrangular

00:00Deportes Tolima - America De Cali 2:0
02:05Millonarios - Petrolera 3:0

COSTA RICA: Primera Division - Apertura - Play Offs

02:00Santos DG - Alajuelense 3:2

CROATIA: 2. HNL

13:30NK Dinamo Zagreb 2 - Kustosija 1:0

CURAÇAO: Promé Divishon - Winners stage

01:00Jong Holland - Victory Boys 0:2
01:00SUBT - Sithoc 0:0
01:00Willemstad - Scherpenheuvel 1:1

EGYPT: Division 2 - Group B

13:30Al Nasr - Petrojet 1:1
13:30Belbeis - Wadi Degla 2:3
13:30El Daklyeh - Bur Fouad 3:1
13:30El-Entag El-Harby - Banha 1:1
13:30Porto Suez - ZED 1:1
13:30Tersana - Al Qanah 0:3

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura - Play Offs

01:30Chalatenango - FAS 0:0

ENGLAND: Premier League Cup

13:00Swansea U23 - West Ham U23 2:4

ENGLAND: Premier League 2

14:00Brighton U23 - Liverpool U23 3:0

ENGLAND: Professional Development League

14:00Wigan U23 - Barnsley U23 2:3

ETHIOPIA: Premier League

13:00Sebeta City - Dire Dawa 0:0

FIJI: Premier League

08:00Labasa - Navua 2:1

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

10:30Chikhura - Merani Martvili 0:6
10:30Gagra - FC Gareji Sagarejo 3:0
10:30Merani Tbilisi - Bolnisi 2:1
10:30Rustavi - Shevardeni Tbilisi 5:3
10:30WIT Georgia - Zugdidi 4:0

GERMANY: Regionalliga West

19:30PostponedAhlen - RW Essen -:-
19:30PostponedB. Monchengladbach II - Dusseldorf II -:-

GERMANY: Regionalliga Bayern

19:00PostponedBurghausen - Aschaffenburg -:-
19:00PostponedEltersdorf - Unterhaching -:-

INDIA: ISL

15:00Chennaiyin - East Bengal 0:0

INDIA: Santosh Trophy

05:00Andamans & Nicobar - Kerala FC 0:9
07:00Haryana - Delhi 0:4
09:30Bihar - Jharkhand 0:2
10:00Maharashtra - Madhya Pradesh 3:0
10:30Lakshadweep - Pondicherry 1:1
10:30Uttarakhand - Punjab 0:11

INDONESIA: Liga 1

09:15Persik Kediri - Persita 2:0
12:15PSIS Semarang - PSS Sleman 1:2
14:45Persija Jakarta - Persikabo 1973 1:0

ISRAEL: Leumit League

14:00Agudat Sport Ashdod - Nes Tziona 0:0
14:00Beitar Tel Aviv - Hapoel Petah Tikva 1:2
14:00Bnei Yehuda - M. Nazareth 0:0
14:00Hapoel Afula - H. Raanana 1:2
14:00Hapoel Kfar Saba - Hapoel Umm al-Fahm 1:2
14:00Hap. Ramat Gan - MS Kafr Qasim 0:1
14:00H. Ironi Rishon - H. Akko 0:2
14:00Maccabi Bnei Raina - Ramat Hasharon 2:0

ISRAEL: Liga Alef North

09:45Ironi Tiberias - Hapoel Bnei Zalfa 3:1
11:45Hapoel Herzliya - Ironi Nesher 4:2
11:45MS Tira - Shapira 1:3
12:00Hapoel Kafr Kanna - M. Tzur Shalom 0:0
12:00H. Migdal HaEmek - Ironi Baka 2:1
13:00Hapoel Kaukab - Tzeirei Kafr Kanna 1:2

ISRAEL: Liga Alef South

11:00Ashkelon - Shimshon Tel Aviv 0:1
11:00Nordia Jerusalem - M. Herzliya 2:1
11:15Bnei Eilat - Maccabi Jaffa 2:1
11:30MS Ironi Kuseife - Maccabi Yavne 1:2
12:00Maccabi Shaarayim FC - Hapoel Azor 2:1
12:00M. Ironi Ashdod - Shimshon Kafr Qasim 0:2
12:15Holon Yermiyahu - H. Marmorek 2:0
12:30Hapoel Kfar Shalem - H. Bikat Hayarden 2:1

KUWAIT: Premier League

15:20Al Tadamon - Yarmouk 2:1

MEXICO: Liga MX - Apertura - Play Offs

04:00U.N.A.M.- Pumas - Atlas 0:1

MEXICO: Liga de Expansion MX - Apertura - Play Offs

02:00Venados - Atlante 0:2

MOROCCO: Botola 2

15:30Raja Beni Mellal - Ittihad Khemisset 1:0

POLAND: Central Youth League

12:00Rakow Czestochowa U18 - Jagiellonia U18 2:1

PORTUGAL: Liga Revelacao U23

12:00Vitoria Guimaraes U23 - Braga U23 0:2

ROMANIA: Liga 3 - Seria 2

12:00Aerostar - CSM Ramnicu Sarat 1:0

ROMANIA: Liga 3 - Seria 4

12:00FC Arges 2 - Rapid Bucuresti 2 0:2
12:00FCSB 2 - Bradu 4:2
12:00Moreni - Progresul Spartac 1:3
12:00Unirea Bascov - Din. Bucuresti 2 3:0

ROMANIA: Liga 3 - Seria 5

12:00FC Hermannstadt 2 - FC Pucioasa 0:7
12:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - Targu Secuiesc 1:1

ROMANIA: Liga 3 - Seria 6

12:00CSM Alexandria - Sporting Rosiori 5:1
12:00CSM Slatina - Petrolul Potcoava 2:0
12:00Horezu - Viitorul Daesti 1:3

ROMANIA: Liga 3 - Seria 7

12:00Jiul Petrosani - Lupac 2:2
12:00Viitorul Tg. Jiu II - CSM Deva 0:2

ROMANIA: Liga 3 - Seria 8

12:00CSC Dumbravita - Teuz Cermei 1:0

ROMANIA: Liga 3 - Seria 9

12:00Viitorul Cluj - Avantul Reghin 2:0

RUSSIA: Youth League

12:00Akhmat Grozny U19 - Khimki U19 1:2
12:00FK Rostov U19 - Chertanovo M. U19 0:2
12:00FK Strogino Moscow U19 - Rubin Kazan U19 0:1
12:00Krasnodar U19 - Arsenal Tula U19 4:0
12:00Krylya Sovetov Samara U19 - Dynamo Moscow U19 1:2
12:00Lokomotiv Moscow U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 1:0
12:00Nizhny Novgorod U19 - Konoplev Academy U19 5:2
12:00Sochi U19 - Zenit U19 4:2
12:00Spartak Moscow U19 - CSKA Moscow U19 0:1
12:00Ural U19 - Ufa U19 4:1

SOUTH AFRICA: GladAfrica Championship

14:30Platinum City - Cape Town All Stars 0:1

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Ruvu Shooting - Namungo 1:2

TURKMENISTAN: Yokary Liga

11:00Energetik - Ahal 0:0
11:00Merw - FC Asgabat 4:0
11:00Nebitci - Kopetdag Asgabat 0:1
12:00Altyn Asyr - Sagadam 1:0

UGANDA: Premier League

13:00PostponedBusoga - URA SC -:-

UKRAINE: Youth League

11:00Metalist 1925 U19 - Kolos Kovalivka U19 2:1
11:00Rukh Lviv U19 - Vorskla Poltava U19 2:0

UNITED ARAB EMIRATES: Division 1

13:35Al Fujairah - Masfut 1:1
13:35Al-Taawon - Al Jazira Hamra 2:3
13:35Dibba Al Fujairah - Masafi 1:0
13:40Al Hamriyah - Gulf Heroes 3:1

WORLD: Club Friendly

13:00CancelledFC Copenhagen (Den) - Silkeborg (Den) -:-

WORLD: FIFA Arab Cup

11:00Bahrain - Iraq 0:0
14:00Oman - Qatar 1:2

REFRESH

Football | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »

Top

FlashScore.mobi provides live football scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than FlashScore.com website for technical reasons.